FORD TRANSİT JANDARMA ARACI...

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: FORD TRANSİT JANDARMA ARACI...

İletiYazar: E.Uca » 06 May 2015, 21:56

Emre E. yazdı:Sendeki seriye yakışan bir model olmuş Erman. Daha detaylı çekimlerini bekliyoruz. :foto:

Abi bendeki seri iyice güvenlik güçleri teması olmaya başladı...

Sağ elimde şu an bi kırık ve alçı var yaklaşık 1 ay sonunda açılacak açılır açılmaz detaylı fotolar ise karşınızda olurum inşallah :sapka:
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 07 May 2015, 00:45

E.Uca yazdı:
BuRaK-B yazdı:Transit denince çok farklı duygular besliyorum nedense. Geri kafalı diyebilirsiniz ancak bu aracın bizlere anlattığı o kadar çok şey varki bu ülkede... Güzel ülkemizin, anadolumuzun milli aracıdır Transit.
Dağda, bayırda, yaylada, tarlada.. heryerde Türkiye'yi taşır. Kabullenmek istenilmese de yaşamımızda 7'den 70'e; Doğumda ambulanstan, vefatta cenaze aracına kadar hep yoldaş olmuştur Türk halkına. Türk mühendisliği ile hayat bulması da cabası. Bu kadar değer bahşederken güvenlikte de yanındadır Türk Halkının. Ve tabi diğer ülkelerinde vazgeçilmezidir..
Bu nedenle aldığın bu versiyon her haliyle anımsatıcı ve özel olduğunu yansıtıyor. Keyiflse seyet Erman Hocam. Kısmetse 1:18'i için inşallah denk gelebilirim ben de.

Bu videoyu da, demek istediklerimi kısaca özetlediği için paylaşmak istiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=yoplrUL3chc
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yoplrUL3chc[/youtube]

Videoyu izleyince seninle aynı duyguları paylaştığımı hissettim. "Geri kafalı" kısmını anlamadım. Kimse Ford Transiti seven birisini yadırgamaz bence. Çünkü kafanı her çevirdiğin yerde, her yapılan işte bu araç var. Bizimle özdeşleşmiş ve bizden bir araç. Modelini alınca tabi seyir zevkine doyamadım.
Güzel yorumun için teşekkürler :sapka:

Teşekkürler hocam, gerikafalı derken insanlar maalesef 10yıl öncesini unutur oldular, heleki o dönemlerin imkanlarını ve şartlarını...
Bu yüzden artık minibüs kavramını Vito/Transporter'ı geçtiler Viano ve Carevelle'yi kıyas kabul ediyorlar. Ancak benim için Transit hiçbirinin yerine koyamayacağım bir ikon, başyapıt. Hatta yeni nesil ihtiyaçlara göre kasa yapısı farklılıkları ile bu aileyi çok geliştirdiler ve güçlendirdiler. Kuş serisi dönemlerde bile, Avrupa'nın hatta dünyanın en iyi ticari aracı kabul edilen Transit; Türk mühendis ve işçilerinin ellerinde hayat buluyor. Keza halen daha işini bilenler için de bu böyledir :grin:

Bu arada elin için büyük geçmiş olsun :sapka:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
E.Uca
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 25 May 2015, 21:16

BuRaK-B yazdı:
E.Uca yazdı:
BuRaK-B yazdı:Transit denince çok farklı duygular besliyorum nedense. Geri kafalı diyebilirsiniz ancak bu aracın bizlere anlattığı o kadar çok şey varki bu ülkede... Güzel ülkemizin, anadolumuzun milli aracıdır Transit.
Dağda, bayırda, yaylada, tarlada.. heryerde Türkiye'yi taşır. Kabullenmek istenilmese de yaşamımızda 7'den 70'e; Doğumda ambulanstan, vefatta cenaze aracına kadar hep yoldaş olmuştur Türk halkına. Türk mühendisliği ile hayat bulması da cabası. Bu kadar değer bahşederken güvenlikte de yanındadır Türk Halkının. Ve tabi diğer ülkelerinde vazgeçilmezidir..
Bu nedenle aldığın bu versiyon her haliyle anımsatıcı ve özel olduğunu yansıtıyor. Keyiflse seyet Erman Hocam. Kısmetse 1:18'i için inşallah denk gelebilirim ben de.

Bu videoyu da, demek istediklerimi kısaca özetlediği için paylaşmak istiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=yoplrUL3chc
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yoplrUL3chc[/youtube]

Videoyu izleyince seninle aynı duyguları paylaştığımı hissettim. "Geri kafalı" kısmını anlamadım. Kimse Ford Transiti seven birisini yadırgamaz bence. Çünkü kafanı her çevirdiğin yerde, her yapılan işte bu araç var. Bizimle özdeşleşmiş ve bizden bir araç. Modelini alınca tabi seyir zevkine doyamadım.
Güzel yorumun için teşekkürler :sapka:

Teşekkürler hocam, gerikafalı derken insanlar maalesef 10yıl öncesini unutur oldular, heleki o dönemlerin imkanlarını ve şartlarını...
Bu yüzden artık minibüs kavramını Vito/Transporter'ı geçtiler Viano ve Carevelle'yi kıyas kabul ediyorlar. Ancak benim için Transit hiçbirinin yerine koyamayacağım bir ikon, başyapıt. Hatta yeni nesil ihtiyaçlara göre kasa yapısı farklılıkları ile bu aileyi çok geliştirdiler ve güçlendirdiler. Kuş serisi dönemlerde bile, Avrupa'nın hatta dünyanın en iyi ticari aracı kabul edilen Transit; Türk mühendis ve işçilerinin ellerinde hayat buluyor. Keza halen daha işini bilenler için de bu böyledir :grin:

Bu arada elin için büyük geçmiş olsun :sapka:

Geçmiş olsun dileklerin için çok teşekkürler....
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: FurkanK » 26 May 2015, 13:50

Güzel model, hayırlı olsun, iyi günlerde sergilensin.
Kalp ne ile dolu ise, dilden o dökülür...

mesaj için FurkanK arkadaşımıza teşekkür edenler:
E.Uca
Kullanıcı avatarı
FurkanK
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Furkan Ahmet Kaplan
1/18 Model Sayısı: 74
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 15
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 106
Rep Puani: 85
FurkanK rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 27 May 2015, 19:46

FurkanK yazdı:Güzel model, hayırlı olsun, iyi günlerde sergilensin.

Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Yeni Alınan 1/43 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir