PORSCHE 924 CARRERA GT - AutoArt

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: PORSCHE 924 CARRERA GT - AutoArt

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 May 2015, 19:38

Mayıs ayı fotoğraf yarışmasına da dahil ettiğin bu güzellik temaya farklı ve değerli bir katkı sağlamış Berent. :y:

Paylaşım ve tüm fotoğraflar elbette çok güzel ama benim de favorim yarışmaya dahil ettiğin fotoğraf oldu. :arrow:

Resim

:+1:

Bakışları ile yaşasın.. :y: :nazar:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16831
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 17 May 2015, 21:59

whitesinek yazdı:Kendisini pek sevmesem de modeli çok güzel olmuş :) Tebrikler.

Tesekkurler. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2685
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 17 May 2015, 22:39

En sevdiğim Porsche kasalarıdır 924 ve 944'ler :rock2:

Süper çekimler Berent, tekrar tekrar hayran kaldım araca. Renk seçimin ise çok zarif olmuş.. :y: :nazar: :+1:

Bendeki 944'ten selamlar.. :bye:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10040
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 18 May 2015, 14:34

G.HEPARSLAN yazdı:Mayıs ayı fotoğraf yarışmasına da dahil ettiğin bu güzellik temaya farklı ve değerli bir katkı sağlamış Berent. :y:

Paylaşım ve tüm fotoğraflar elbette çok güzel ama benim de favorim yarışmaya dahil ettiğin fotoğraf oldu. :arrow:

Resim

:+1:

Bakışları ile yaşasın.. :y: :nazar:

Beğeni ve yorumunuz için teşekkür ederim Gökhan abi.. :smile:

Fotoğraf yarışması için benim de bir katkım olsun istedim. Umarım ilerleyen zamanlarda daha iyi kareler paylaşırım bu konu ile ilgili.. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 18 May 2015, 14:36

BuRaK-B yazdı:En sevdiğim Porsche kasalarıdır 924 ve 944'ler :rock2:

Süper çekimler Berent, tekrar tekrar hayran kaldım araca. Renk seçimin ise çok zarif olmuş.. :y: :nazar: :+1:

Bendeki 944'ten selamlar.. :bye:

Çok teşekkür ederim Burak. Sende ki kırmızı 944' te bir o kadar güzel. Aslında 944 modelini bende kırmızı düşünüyordum fakat zamanında uygun rakama beyaz rengi denk geldi. Mecbur o şekilde edindim. Yoksa kırmızı daha çok yakışıyor. :wink1:

Beğenmene çok sevindim kardeşim. Farklı Porsche' lerde görüşmek dileği ile.. :kamyon:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: FurkanK » 18 May 2015, 20:46

Resimler bende gözükmedi, mayıs ayı yarışmasından bakıyım dedim ordanda gözükmedi, telden bakıyım dedim yine göremedim; bu kadar güzel yorumlar almış model kötü olamaz heralde :) Yeni modeliniz hayırlı olsun, iyi günlerde sergileyin :)
Kalp ne ile dolu ise, dilden o dökülür...

mesaj için FurkanK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
FurkanK
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Furkan Ahmet Kaplan
1/18 Model Sayısı: 74
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 15
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 106
Rep Puani: 90
FurkanK rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 20 May 2015, 09:17

FurkanK yazdı:Resimler bende gözükmedi, mayıs ayı yarışmasından bakıyım dedim ordanda gözükmedi, telden bakıyım dedim yine göremedim; bu kadar güzel yorumlar almış model kötü olamaz heralde :) Yeni modeliniz hayırlı olsun, iyi günlerde sergileyin :)

Çok teşekkür ederim Furkan. :smile:

Enteresan bir şekilde linkler uçmuş gitmiş. Eski konularımda dahi fotoğraflarımı göremiyorum..

Mayıs ayı yarışması için koyduğum fotoğrafın linkini düzenledim. Sanırım artık görünüyor. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Predator » 31 May 2015, 21:22

Alışık olmadığımız bir Porsche modeli. Alışmış olduğumuz çizgisinin dışında da olsa sonuçta o bir Porsche. Üreticiyi baz alırsak hakkını vermiş modelin. Zaten AutoArt 'ın koleksiyonerleri üzdüğüne daha denk gelmedim bu forumda. Detaylar ve renkler çok hoş. Vitrinin de değişik bir soluk olacaktır bu çizgiler. Güzel günlerde sergilensin. :friends:
Resim

mesaj için Predator arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Serkan
1/18 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 110
- / -- Model Sayısı: 15
Toplam Model Sayısı: 125
Rep Puani: 670
Predator rep puani yokPredator rep puani yokPredator rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 31 May 2015, 23:35

Predator yazdı:Alışık olmadığımız bir Porsche modeli. Alışmış olduğumuz çizgisinin dışında da olsa sonuçta o bir Porsche. Üreticiyi baz alırsak hakkını vermiş modelin. Zaten AutoArt 'ın koleksiyonerleri üzdüğüne daha denk gelmedim bu forumda. Detaylar ve renkler çok hoş. Vitrinin de değişik bir soluk olacaktır bu çizgiler. Güzel günlerde sergilensin. :friends:

Konu Autoart Porsche ise sıkıntı yok Serkan' ım. :smile: Porsche denilince akla tabii ki 911 gelse de, bu tip farklı versiyonlarda koleksiyona ayrı bir zenginlik kattığı kesin.

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. :wink1:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir