12 NİSAN 2015/ EŞ ZAMANLİ TURKİYE BULUSMASİ- İSTANBUL

Yetkili: G.HEPARSLAN

12 NİSAN 2015/ EŞ ZAMANLİ TURKİYE BULUSMASİ- İSTANBUL

İletiYazar: resatsirin » 08 Nis 2015, 10:06

Diecastr ailem herkese merhaba :friends:

Malumunuz uzere 12 Nisan da organize oldugumuz Turkiye es zamanli bulusmasi ayagi icin organizasyon koordinesi İzmirli olarak bende

İzmirli olmam ve İstanbulu cok tanimamam sebebiyle mekan konusunda kararsiz kaldim

Pazar sabah 9-10 saatleri arasinda bulusma yapacagimiz kanisindayim ve bu konuda kahvalti tarzi ve istanbulun guzel bogaz manzarali kahvalti mekanlari ile konustugumda rezarvasyon ve fiyat icin bir karar alamadim

Konuyu acarak degerli fikirlerinizi almak isterim

Ve malum istanbul anadolu ve avrupa yakasi cogunluga gore bulusmaya gelecek arkadaslarin mekan secimi kararinda etkili olacagini dusunuyorum
Resim

mesaj için resatsirin teşekkür aldı- 5:
ali çaglar, Erdem, G.HEPARSLAN, meh1996, Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 76
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

Re: 12 NİSAN 2015/ EŞ ZAMANLİ TURKİYE BULUSMASİ- İSTANBUL

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Nis 2015, 20:49

İstanbul konusu ne zaman açılacak diye "meh1996" sormuştu özelden Reşat. Konu linkini gönderdim kendisine.. :handshake:

Gelemeyeceği kesinleşen üyeleri ben yazayım sana..

Burak şehir dışında (Bursa' buluşmasına dahil olabilir), Bora taşınma telaşında, Devrim pazar günü çalışıyor, Bülent' in de çekimleri oluyor diye biliyorum, Deniz ÇAĞLIYAN' da Ankara' da olacak büyük ihtimal.

İrtibata geçemedeğin üyelerimizin adlarını belirlersen ben de yardımcı olmaya çalışırım. :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 10 Nis 2015, 08:36

Umarım hava da çok güzel olur.. Harika bir gün olmasını dilerim tüm modelci abilerim ve kardeşlerimle.. Saygılarımla
Ali Çaglar Gül

mesaj için ali çaglar arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 24
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: meh1996 » 11 Nis 2015, 00:19

Gelmeyi çok istiyorum ama üzülerek söylüyorum kursumun saatini ayarlayamadım gelemiyorum :(
Resim

mesaj için meh1996 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
meh1996
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: MEHMET
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 12
1/43 Model Sayısı: 6