ANTALYA BULUŞTU!.. - 1.ŞUBAT.2015

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: ANTALYA BULUŞTU!.. - 1.ŞUBAT.2015

İletiYazar: Onno » 07 Şub 2015, 21:23

G.HEPARSLAN yazdı:
Onno yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:
Onno yazdı:Katılmayı çok isterdim.. Hem Antalyam hem Gökhan abimi çok özledim. Uzun aradan sonra siteye girebilmek de heyecan verdi. Selamlar tekrar

Bizler de seni ve paylaşımlarını özledik Onur. :search: :f:
Antalya' ya gelene kadar ve en azından mesajlarınla bile olsa aramızda olmandan mutluluk duyarım. :handshake:
Geldiğinde ise adresi biliyorsun zaten.. :drive: :smile: :sapka:

:f: :handshake: Teşekkürler Gökhan Abim. Şu işlerimi hafifletiyorum biraz. Telefondan ancak facebook ve twitter a bakarken. Şimdi pc den forum a da devam :dance:

:krm: :movie:

İstanbul a taşınıyorum bu hafta zaten hazırlıklar var.

Uzun süre foruma uğramayınca hepsini sattın diye düşünmüştüm Onur.. :kork2: :lol:

Bizimle kaldığına sevindim. :f:

Kalanlar süper ve yaşadığın bu süreç paylaşılmayı hak ediyor.. :friends:

:smile:

Raflara çıkaramadım. İnşallah yeni evimde çıkartıp sergilemeye filoyu genişletmeye başlayacağım :bravo: sizleri özledim enerjim yükseldi forumda yazarken şuan süppeer :rock2: :ok1:

mesaj için Onno arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 08 Şub 2015, 13:37

Katılan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım öncelikle. Bu gerçekten güzel bir organizasyon diğer sevindirici şey ise sessiz bakışlar :smile: bu bir aşamadır bence.insanlara böyle tanıtmış oluyoruz bu hobiyi bu da ayrı bir artıdır buluşmaların kazandırdığı. ortamı oluşturana vesile olanlara ve ortama katılanlara :sapka: s dostluk ve modelciliğe :yol:
Resim

mesaj için Rallyci arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Şub 2015, 18:00

Rallyci yazdı:Katılan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım öncelikle. Bu gerçekten güzel bir organizasyon diğer sevindirici şey ise sessiz bakışlar :smile: bu bir aşamadır bence.insanlara böyle tanıtmış oluyoruz bu hobiyi bu da ayrı bir artıdır buluşmaların kazandırdığı. ortamı oluşturana vesile olanlara ve ortama katılanlara :sapka: s dostluk ve modelciliğe :yol:

Duygu ve düşüncelerine katılıyor, ilgine teşekkür ediyorum Birol. :handshake: :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir