112 AMBULANS VE HİKAYESİ.. :)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

112 AMBULANS VE HİKAYESİ.. :)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 24 Oca 2015, 21:45

Yaklaşık bir aydır yoğun bir çalışma içerisindeydim ve bu bir aylık süreçte;

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü' nce düzenlenen "112 Farkındalık Günleri" kapsamında tarafıma verilen görevi yerine getirme çabasındaydım.. :damb:

Yoğun programımızı atlattık ve atlatırken de karşıma çıkan ayrıntıları/ufacık bir modelin ne kadar büyük işlere vesile olduğunu sizlerle paylaşmak istedim. :smile: :handshake:

---------------------------------------------------------------------

Program kapsamında hazırladığım "FISTIKLI BAKLAVA" isimli tiyatro oyununun 1. sahnesinde kurguladığım bir mizansende, ambulans modeline ihtiyaç duydum.. :kamyon: :lol:

Pazardan satın aldığım bu ambulans modeli, 1.sahneye inanılmaz bir canlılık kazandırarak beğeni toplayan çok ince bir ayrıntı oldu.. :y: :smile:

Tanıtım videomuz, afişimiz, modelimiz ve diğer ayrıntılar sizlerle.. :movie:

-------------------------------------------------------------

Resim

:kamyon: :pool:

Resim

:kamyon: :pool:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Konu paylaşım ikinci fotoğrafta ve benim için en kıymetliler arasına giren bu modeli ise;

Gösterim sonunda ve 1. sahnede yer verdiğim mizansen gereğini gerçekleştiren öğrencimize hediye ettim ve ne kadar mutlu olduğunu görmenizi isterdim.. :pool: :smile:

İlgi ve beğenilerinize.. :sapka:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: 112 AMBULANS VE HİKAYESİ.. :)

İletiYazar: Erdem » 24 Oca 2015, 22:46

Cok guzel bir paylasim olmus Gokhan Abi, oldukca emek ve ugras verdiginiz belli bu etkinlik icin. Sahnede olan resimler bir baska guzel, agzina kadar dolu gorunen salonda onca insanin onunde olmak nasil bir duygudur acaba :smile: Ayrica ambulansi hediye etmen de anlamli bir davranis abi, benzer bir etkinlik Izmir'de yapilmis midir bilemiyorum ama kesinlikle gitmeyi isterdim. Ozel paylasim icin tesekkurler abi, tekrar eline ve emegine saglik :sapka:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4200
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 24 Oca 2015, 23:23

Virtue yazdı:Cok guzel bir paylasim olmus Gokhan Abi, oldukca emek ve ugras verdiginiz belli bu etkinlik icin. Sahnede olan resimler bir baska guzel, agzina kadar dolu gorunen salonda onca insanin onunde olmak nasil bir duygudur acaba :smile: Ayrica ambulansi hediye etmen de anlamli bir davranis abi, benzer bir etkinlik Izmir'de yapilmis midir bilemiyorum ama kesinlikle gitmeyi isterdim. Ozel paylasim icin tesekkurler abi, tekrar eline ve emegine saglik :sapka:

Projenin başlangıcının Antalya olduğu ve ili kapsadığını biliyorum gerisi ne olur bilemem ama Antalya' da düzenlenen 4. etkinlikte ses getirdiği duyumlarını aldım.. :smile:

Ses getirmesinden ziyade ve modelcilik anlamında anlatmaya çalıştığım ufak ama önemli detayları yakaladığına çok sevindim. :y: :f:

İlgi ve mesajın için ben teşekkür eder iyi forumlar dilerim.. :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Antikacı » 25 Oca 2015, 01:34

Böyle insaniyetli bir çok konuda kendini geliştirmiş zarif düşünceli sanatsal bir adama yakışacak güzel bir çalışma . Gurur duyuyorum ülkemizde sanata değer veren yaşatan sanata dair öğrencilerini seven ödüllendiren sizin gibi naif bir insanın öğrencisine hediye verme davranışından ayrıca yaptığınız çalışma takdire şayan bir çalışma. Toplum bilinçlendirme konusunda olan özveriniz çalışmanızdan belli. Sizin gibi insanlar keşke daha fazla olsa . Güzel paylaşımın için teşekkür ederim Gökhan abim.
Resim

mesaj için Antikacı arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 195
Antikacı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 25 Oca 2015, 09:43

Bu tür emekleri anlatmak, yazılmakla-çizilmekle bitmez biliyorsun Gökhan. Telefonda defalarca kez değerlendirdik seninle. İl Sağlık Müdürlüğünden tut da, Okulda yaşadıklarını harfi harfine biliyorum.

Yazılacak çok şey var ama ben sadece, salonun üzerinde yazan afiştekini vurgulamak istedim.

"Sayende hazırlanıyor geleceğim, teşekkürler öğretmenim." :f:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 25 Oca 2015, 23:43

Hazırlık aşamalarından bildiğim bir oyundu. Sonunda sahne almanıza çok sevindim. Fotoğraflardan ve çocukların yüzündeki gülümsemelerden de anlaşıldığı gibi tepkiler çok güzel gelmiş. Emeğine sağlık diyorum abi. Çocuklarla böyle bir çalışmaya imza atmak gerçekten zorlu bir iş. Her biriyle tek tek ilgilenmek ve bunun yanında düzeni sağlamak, kontrol etmek. :whew: Ayrıca ambulans modeli de çok yerinde olmuş. Emeği geçen herkese gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Türk çocuklarının sanat ve sanatçıya bakış açısını değiştirmeye uğraşan herkes için... :sapka:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2705
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Bora Kayacan » 26 Oca 2015, 00:43

Hazırlıklarınızı yakından takip etmeye çalıştım. Detayları bilmesemde çok emek harcadığınız aşikar. Tabiki bir ekip çalışması olmuş ama organizasyondaki aktifliğiniz takdire şayan. :bravo: Sizi tanıyalı çok uzun zaman olmadı ama bu süre içerisindeki izlenimlerimle yaptıklarınıza şaşırdım diyemem. Takdiri hak ediyorsunuz ve iyiki varsınız. :syg: Burada emeği geçen herkesi tebrik ediyorum ve başarılı çalışmalarınızın devam edeceğine gönülden inanıyorum. Hayal gücünüz ve maket/model aşkınız eksik olmasın. :smile5:
Resim

mesaj için Bora Kayacan arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora Kayacan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Bora
1/18 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 398
1/64 Model sayısı: 134
1/72 Model Sayısı: 107
1/87 Model Sayısı: 250
- / -- Model Sayısı: 110
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 1032
Rep Puani: 375
Bora Kayacan rep puani yokBora Kayacan rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 26 Oca 2015, 00:45

Valla Gökhan abi sende bu enerji var iken daha ne güzel olaylara imza atarsın kim bilir. Şu enerjiden biraz bana da versene baya pas tuttum. :lol: Nice böyle güzel etkinliklere. :+1:
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: GOKHANN » 26 Oca 2015, 01:19

Abi emeğine yüreğine sağlık insanın böyle güzel islerde harcadığı zaman emek ve bunların getirdiği yorgunluk bu organizasyonda emeği geçen kardeşlerimizin mutluluğunu görünce hakikaten değdi dedirtiyor değilmi bazen dünya telaşesine o kadar kendimizi kaptirıyoruzki bazı şeylerin farkında gerçekten olamıyoruz ki bunlar aslında önemli şeyler geç olmadan herşeyin farkına varmak en iyisi emeği geçen herkesin yüreğine emeğine sağlık sonsuz teşekkürler....
Resim

mesaj için GOKHANN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
GOKHANN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 21
Rep Puani: 1065
GOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yok

İletiYazar: elixir99 » 26 Oca 2015, 12:14

Böyle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi için harcadığınız emeğe şapka çıkarıyorum :sapka: :sapka:
Tek kelime ile mükemmel :bravo: :bravo:

mesaj için elixir99 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
elixir99
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: OGUZHAN
1/18 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 53
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 75
elixir99 rep puani yok

İletiYazar: HkN-74 » 26 Oca 2015, 13:44

Eline sağlık abicim.

Maalesef ülkemizde trafikte saygı,sevgi ve hoşgörü yok, en azından yeni gelen nesile bunu aşılarsak iyi olur.

Geçiş önceliği kurallarına uymamız zaman alacak; umarım bu tarz çalışmalar faydalı olur.

Askerde ambulans soforuydum ama insanlar o zamanlar yol vermiyorlardı :(

Resim

mesaj için HkN-74 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
HkN-74
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Hakan
Rep Puani: 1145
HkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yok

İletiYazar: Ömer AYDIN » 26 Oca 2015, 19:00

Abi eline yüreğine sağlık, Öğretmenlik bu zorlu hayatta öğreten, bilgilendiren kutsal görevdir. Ne mutlu öğrencilerinize böyle değerli bilgilere muhatap oldukları için... :syg:
Ömer AYDIN

mesaj için Ömer AYDIN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Ömer AYDIN
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ömer AYDIN
1/43 Model Sayısı: 20
1/87 Model Sayısı: 250
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 205
Ömer AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 26 Oca 2015, 20:34

Takip ettiğim kadarıyla, bu kadar güzel bir işin ortaya çıkacağını tahmin ediyordum, ellerine kollarına ve emeğine sağlık abi, gerçekten altından çok da kolay kalkılamayacak bir işten alnının akıyla çıkmışsın fotoğraflardan çocukların ne kadar mutlu oldukları anlaşılıyor ve bilinçlendikleri anlaşılabiliyor, dilerimki bu tarz sanatsal aktiviteler ve paylaşımlar ülkemizde fazlasıyla çoğalır, tekrar tebrikler.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2010
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan / Diğer Ölçekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir