1982 CHEVROLET CORVETTE - AUTOart

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1982 CHEVROLET CORVETTE - AUTOart

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 29 Kas 2014, 01:00

Yine bir amerikan aracı ile karşınızdayım model AUTOart firmasının 2004 yılında ürettiği ve şu günlerde gayet nadirleşen koleksiyon değeri yüksek bir araç, zira kutusunda da yazdığı gibi tam bir koleksiyon üretimi.Modelin ilk dikkat çeken özelliği t-top tavanı ve açılıp-kapanabilen farları ama maalesef tavan çok hassas en ufak bir zorlamada ya tırnakları ya da kendisi kırılacak gibi duruyor dikkatli olmak gerek.Diğer özelliklerinden bahsedecek olursak iç detayları ve göstergeler gerçekten çok gerçekçi ve kaliteli ayrıca dekalleri de son derece başarılı,jantları hakkında yorum yapmayacağım çünkü bıraksan adeta harekete başlayacak gibiler :smile:

Son olarak da daha önce tanıttığım monza red 70 corvette ve c5 specter werkes corvette ile birlikte poz verdikleri olan fotoğraflar bonus olarak ekliyorum iyi seyirler.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son Alper GÖÇENER tarafından, 29 Kas 2014, 09:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
Resim

Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2015
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

Re: 1982 CHEVTOLET CORVETTE - AUTOart

İletiYazar: Erdem » 29 Kas 2014, 01:11

Ooooyyyyy, MUHTESEM bir model Alper :sapka: :inlove: :yeah: Izninle resim kalitenden de bahsetmek isterim, adeta katalog tadinda cekimler olmus bunlar :smile: Modeli AA hakkiyla yapmis, farlar ve ozellikle jantlar gercek gibi. Lastiklerdeki yazilar, arka camin acilmasi hos detaylar. 1970 yilindan sonra uretilen araclara bulasma niyetim yok ama boyle paylasimlar istah kabartiyor gercekten de, 100 kere, 1000 kere masallah diyorum, keyifli sergilemeler :nazar: :nazar: :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper GÖÇENER
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4235
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Re: 1982 CHEVROLET CORVETTE - AUTOart

İletiYazar: MAKOSHARK » 29 Kas 2014, 11:35

Keyifle izledim bu güzel paylaşımı..Teşekkürler kardeşim.. :smile: :smile: :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 29 Kas 2014, 11:56

Alper GÖÇENER yazdı:Resim

Bu pozu çok beğendim..

İç mekan detayları da çok hoş.. İnce ince çalışılmış..

TEşekkürler paylaşım için Alper..
:handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7995
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 29 Kas 2014, 11:59

Alper süper bir paylaşım olmuş bu. Eline, emeğine sağlık.

Autoart Porsche' ye nasıl özeniyor ise Vette' ler içinde bence aynı durum söz konusu. Harika işlenmiş..

Güzel günlerde, keyifle sergilemeni dilerim kardeşim. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2660
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 29 Kas 2014, 12:16

Daha keskin hatlara sahip bir Corvette. :good2:

Bende de 78'i vardı.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Ama bu daha can alıcı duruyor, hele ki senin çekimlerinle... :foto:

Teşekkürler Alper. :f:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: 1982 CHEVTOLET CORVETTE - AUTOart

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 29 Kas 2014, 16:56

Virtue yazdı:Ooooyyyyy, MUHTESEM bir model Alper :sapka: :inlove: :yeah: Izninle resim kalitenden de bahsetmek isterim, adeta katalog tadinda cekimler olmus bunlar :smile: Modeli AA hakkiyla yapmis, farlar ve ozellikle jantlar gercek gibi. Lastiklerdeki yazilar, arka camin acilmasi hos detaylar. 1970 yilindan sonra uretilen araclara bulasma niyetim yok ama boyle paylasimlar istah kabartiyor gercekten de, 100 kere, 1000 kere masallah diyorum, keyifli sergilemeler :nazar: :nazar: :nazar:

Çok teşekkür ederim Erdem Abi aslında çekimleri bayağı bir zaman oldu çekeli kısmet bugüneymiş. Benimde 72 senesinin üstüne çıkasım yoktu ama corvette denince akan sular duruyor maalesef :lol:

MAKOSHARK yazdı:Keyifle izledim bu güzel paylaşımı..Teşekkürler kardeşim.. :smile: :smile: :smile:

Rica ederim ben teşekkür ederim abi eğer beğendirebildiysem.

sui_cast yazdı:
Alper GÖÇENER yazdı:Resim

Bu pozu çok beğendim..

İç mekan detayları da çok hoş.. İnce ince çalışılmış..

TEşekkürler paylaşım için Alper..
:handshake:

Ne demek böyle sözler duymak için her dakika paylaşım yapası geliyor insanın :smile:

Aslında 82 corvette'in iki üretimi var aynı bullit mustang gibi, ilk üretim olan o versiyonun içi krem ama bu gri renk, ayrıca bundaki rengin dışı ile uyumundan dolayı daha çok yakıştığını düşünüyorum krem renkli versiyonunda olmayan köpük kutusu da cabası :nod:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 29 Kas 2014, 17:03

Berent.t yazdı:Alper süper bir paylaşım olmuş bu. Eline, emeğine sağlık.

Autoart Porsche' ye nasıl özeniyor ise Vette' ler içinde bence aynı durum söz konusu. Harika işlenmiş..

Güzel günlerde, keyifle sergilemeni dilerim kardeşim. :smile:

Çok teşekkür ederim kardeşim. Özellikle porschelerdeki iç mekana ve dekallere bayılıyorum AUTOart güzel yapıyor ama bu da fazla geri kalmıyor dediğin gibi.

Emre E. yazdı:Daha keskin hatlara sahip bir Corvette. :good2:

Bende de 78'i vardı.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Teşekkürler Alper. :f:

Evet biliyorum Emre Abi ben askere gitmeden önce 2013 Ekim sonu gibi uygun bir fiyata satmıştın çok üzülmüştüm ama ben de 78 istiyorum UT models'den sarı veya kırmızı olanını.

Ama senin 78 de enfes poz vermiş hakkını yemeyelim abi :smile:
Ama bu daha can alıcı duruyor, hele ki senin çekimlerinle... :foto:
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 29 Kas 2014, 21:34

Kardeşim bu modeli ne kadar çok istediğini biliyordum ve bulup koleksiyonuna dahil etmende bir nebze de olsa payım olduğu için çok mutluyum. Senin eski çekimlerin olduğunu biliyorum. Aslında bu araç yakından başka hatlarını uzat çekimden ise başka hatlarını gösteriyor insana. Mükemmel işlenmiş bir model. Güzel günler de keyifle sergile ... :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2725
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 29 Kas 2014, 22:40

İnanılmaz!!!
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 30 Kas 2014, 12:50

Musa Can ÇİL yazdı:Kardeşim bu modeli ne kadar çok istediğini biliyordum ve bulup koleksiyonuna dahil etmende bir nebze de olsa payım olduğu için çok mutluyum. Senin eski çekimlerin olduğunu biliyorum. Aslında bu araç yakından başka hatlarını uzat çekimden ise başka hatlarını gösteriyor insana. Mükemmel işlenmiş bir model. Güzel günler de keyifle sergile ... :drinksb:

Teşekkür ederim kardeşim senin gazınla ve göstermenle almıştım ama kesinlikle pişman ettirmedi, bir gün senin de 82 veya 782ini eklemen dileğiyle koleksiyonuna.

E.Uca yazdı:İnanılmaz!!!

Teşekkür ederim :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 02 Arl 2014, 12:24

Bu fotoğraflar, tema bozdurur insana.. :lol: :y: :sapka:

Resim

Bu arada veri tabanımızda yaptığın çalışmalarını takip ediyor, emeklerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum Alper.. :handshake:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16806
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 03 Arl 2014, 22:04

G.HEPARSLAN yazdı:Bu fotoğraflar, tema bozdurur insana.. :lol: :y: :sapka:

Resim

Bu arada veri tabanımızda yaptığın çalışmalarını takip ediyor, emeklerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum Alper.. :handshake:

Bundan sonraki paylaşımlarda bu yorumun altında da kalmamak adına daha fazla çalışmak gerekecek :lol:

Tema bozma olmasa da bir kaç kaslı fena olmaz hani :smile:

Sitemiz için de elimden geleni yapmaya çalışıyorum abi altından kalkabiliyorsak ne mutlu.
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Sonraki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir