1:18 LAMBORGHINI VENENO – BIANCO MONOCERUS

Yetkili: sui_cast, DC Haber

1:18 LAMBORGHINI VENENO – BIANCO MONOCERUS

İletiYazar: sui_cast » 19 Kas 2014, 11:22

Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 6:
Erdem, MAKOSHARK, masato, scorpinco, Serdar Gökhan, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Re: 1:18 LAMBORGHINI VENENO – BIANCO MONOCERUS

İletiYazar: tolgatitiz » 19 Kas 2014, 16:27

:grin: :grin: :grin:
Aklıma geldi işte bu paylaşımı görünce, uzatırsam kusura bakmayın. Benim oğlan 5-6 yaşında o zaman. Dizimde oturuyor, bilgisayar başındayız.
Modelissimo'yu geziyoruz, bilirsiniz çift fotoğraf vardır onlarda, arabayı bir tıkla, arkadan, önden görebilirsiniz.
AA, Lamborghini'nin vahşi bir modelini üretmiş. Güzel bir tukuaz, yeşil gibi bir renk. Önlü arkalı gösteriyorum çocuğa. Arka resmi açınca Memoli yüzünü ekşitiyor,
ekrana yaklaşıyor, anlamaya çalışıyor resmen. "Ne oldu oğlum beğenmedin mi?" dedim.
Baktı, yüzünde kötü bir ifade ile 'Baba ne olmuş bu arabaya?" dedi.
Kahkahayı koparttım, hemen bizimkileri aradım epey gülmüştük telefonda.
:lol:
Yahu yarıklara çiziklere alıştık artık da bunun hörgücü var resmen. Neymiş 400 yapıyormuş, yapmasın efendim. Bana ne, 180-200 neyime yetmiyor.
Neyse bu da bir fikir en azından, keşke birazda güzel olsaymış.
Haber için teşekkürler Bahadır :drinksb:
Resim

Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 166
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 685
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 20 Kas 2014, 22:11

tolgatitiz yazdı::grin: :grin: :grin:
Aklıma geldi işte bu paylaşımı görünce, uzatırsam kusura bakmayın. Benim oğlan 5-6 yaşında o zaman. Dizimde oturuyor, bilgisayar başındayız.
Modelissimo'yu geziyoruz, bilirsiniz çift fotoğraf vardır onlarda, arabayı bir tıkla, arkadan, önden görebilirsiniz.
AA, Lamborghini'nin vahşi bir modelini üretmiş. Güzel bir tukuaz, yeşil gibi bir renk. Önlü arkalı gösteriyorum çocuğa. Arka resmi açınca Memoli yüzünü ekşitiyor,
ekrana yaklaşıyor, anlamaya çalışıyor resmen. "Ne oldu oğlum beğenmedin mi?" dedim.
Baktı, yüzünde kötü bir ifade ile 'Baba ne olmuş bu arabaya?" dedi.
Kahkahayı koparttım, hemen bizimkileri aradım epey gülmüştük telefonda.
:lol:
Yahu yarıklara çiziklere alıştık artık da bunun hörgücü var resmen. Neymiş 400 yapıyormuş, yapmasın efendim. Bana ne, 180-200 neyime yetmiyor.
Neyse bu da bir fikir en azından, keşke birazda güzel olsaymış.
Haber için teşekkürler Bahadır :drinksb:

:lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 80
1/64 Model sayısı: 70
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 179
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 25 Kas 2014, 02:14

Hımmm... bu beyaz rengide güzelmiş ama ben yinede lansman rengi olan gri rengini alacağım.
Paylaşım için teşekkürler Bahadır :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

AUTOART / BIANTE

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir