1970 Pontiac Double Lane GTO - ACME - 002 of 996 -

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: 1970 Pontiac Double Lane GTO - ACME - 002 of 996 -

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 04 Kas 2014, 00:14

Virtue yazdı:Harika bir model Musa Can, en cok yakisan rengi de bu bence :smile: 1970 oyle bir yil ki 1959 gibi ozel bir tarafi var bence. 1970 yilinda uretilen su araclari bir düşünelim ve ne kadar harika islere imza atilmis hatirlayalim:

*1970 Dodge Charger
*1970 Pontiac GTO
*1970 Chevrolet Chevelle
*1970 Oldsmobile 4-4-2 W30
*1970 Plymouth GTX
*1970 Plymouth Road Runner
*1970 Mustang

Bunlar ilk aklima gelenler, biraz daha dusunsek baskalarini da hatirlariz herhalde. Kesinlikle cok iyi bir secim, lakin senin modelin bir başka ozel tarafi var koleksiyon anlaminda: 002 no.lu uretim!!! Iste bu olay onu cok daha kıymetli yapıyor, hem maddi hem manevi anlamda :sapka: Umarim omrun boyunca bu modeli elden cikartmazsin Musa Can, harika resimler ve paylasim için teşekkürler; kardeşinden de selamlar :smile5:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Abi 70'ler tam benim yılım. Tüm modelleriyle hepsi çok güzeller. 59'lar da fenalar ama ben bulaşmıyorum o gruba. :smile: Modele gelecek olursak zaten sen yakinen tanıyorsun modeli, anlatmaya gerek yok. Ama limit numarasının neden bu kadar kıymetli kıldığını ben halen anlayamadım. Evet görüyorum daha yüksek bitiyor fiyatlar fakat sonuçta 996 nolu üretimle aynı model. Şansa başka bir GMP modelimde 002 geldi. :smile: Bu durum benimde hoşuma gitmiyor değil. Beğendiğine sevindim abi. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2705
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 04 Kas 2014, 22:39

alpino24 yazdı:Çok güzel bir araç kardeşim bu tarz güzellikleri yakından inceleme fırsatım oluyor sayende ve aynı şehirde olmamızdan ötürü dilerim böyle devam edersin.Fotoğrafları çok beğendim tam da yakalamak istediğin tarzı bulmuşsun araba convertible olsa kapalı hiç bir yeri kalmayacakmış, şaka bir yana profesyonel makinadan daha iyi sonuçlar olmuş ellerine sağlık kardeşim iyi günlerde sergile.Selam vermeden olmaz ama değil mi :lol:

Kardeşim aynı durum benim içinde geçerli. İkimizde muscle seviyoruz ama tıpa tıp aynı arabalarımız çok çok az. En azından rengi farklı olanları bile başka değerlendirme fırsatımız oluyor. Aynı dilekleri bende diliyorum yani. Vallahi sana fotoğraf beğendirmek zor iş " lastiğin dişi çıkmamış" , "burnu kesik olmuş" gibi yorumları neyse ki bu modelde duymadım senden. :lol: Bir de bilirsin ben açık severim. Kapalı da olsa az dekoltesi olacak modelin... :happy: Sendeki beyaz bu modelden daha hızlı duruyor sadece arka rüzgarlık siyah diye. Yani o model hakkındaki yorumlarımı biliyorsun. Teşekkür ederim güzel yorumun için ayrıca. :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
GOKHANN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 04 Kas 2014, 22:44

GOKHANN yazdı:Bu harika modeli uzun zamandır paylaşmanı bekliyordum kardeşim hatta zamanı geldide geçiyordu Kendi koleksiyonumdada bulunduğu için bu güzelliği çok yakından tanıyorum... Modeli o kadar güzel fotoğraflamışsınki bakmaya doyamadım pozlar açilar harika garaj ekipmanları ile çok havalı kareler çıkmış ortaya dediğim gibi Model zaten harika birde usta işi bu kareler ile Mükemmel bir paylaşım olmuş eline emeğine sağlık iyi günlerde sergilemen dileği ile kardesım... :+1:
Sahi unutmadan kardeşinden Selamlar...

Kardeşim modeli zaten sen yakinen tanıyorsun. Ama muhtemelen benimki sendekinden büyük ne de olsa 002 numara :lol: Şakası bir yana senin koleksiyonun da çok güzel gidiyor. Hiç falsolu model yok. Biliyorsun düşüncelerimi. Fotoğraflara gerçekten hayat katıyormuş ekipmanlar. İlerde sende edinmelisin. :friends:
Güzel yorumun ve dileklerin için teşekkür ederim kardeşim.

GOKHANN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Kas 2014, 20:10

Bu araçta secdiğim ve en yakıştırdığım renk bu. Seçimin harika Musa, bir de tadı damakta bırakan leziz fotoğraflar olunca... :good2:
Maşallah nazar değmesin bu kaslı amerikanına :nazar: :+1:
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 16 Kas 2014, 22:57

BuRaK-B yazdı:Bu araçta secdiğim ve en yakıştırdığım renk bu. Seçimin harika Musa, bir de tadı damakta bırakan leziz fotoğraflar olunca... :good2:
Maşallah nazar değmesin bu kaslı amerikanına :nazar: :+1:

Teşekkür ederim Burak. Aynen dediğin gibi bu renk çok yakışıyor bu modele. Fotoğrafları beğendiğine ayrıca çok memnun oldum. Seninkiler kadar olmasa da elimdeki imkanlarla iyi bir şeyler çıkardığımı düşünüyorum. Zaten tepkiler de onu gösteriyor. Bu arada facebooktan yazamadım ama Capri'nin rengi duruşu çok güzel. Çok beğendim. Güzel günlerde kullan sende. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: tolgatitiz » 18 Kas 2014, 17:35

Musa bence tüm otomobil tarihinin en güzel örneklerinden biri olan bu fıstığı (tekerlekli olanı :lol: ) güle güle seyret.
Model harika, dioramatik fotoğraflar harika, daha ne olsun. Ben de 70 Atol Blue ile 72 Restomod var biliyorsun. Yeni çıkan 70 Barris Red'e de hasta oldum. Kesinlikle üçlenebilecek hatta dörtlenebilecek bir parça ama zor geliyor artık ev kirası kıvamında fiyatlar.
:drinksb:
Resim

mesaj için tolgatitiz arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/64 Model sayısı: 166
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 685
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Kas 2014, 20:49

Yoğunluklarımı yakınen bilmekte ve takip etmektesin Musa.. :handshake:

Yoğunluklarım vesilesi ile çokca kaçırdığım paylaşımlar oluyor ancak; bu güzelliği ve paylaşımı, konuya gelen mesaj güncellemesi ile yeni fark ettim ve 17 gün sonra tebrik etmek istedim.. :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 19 Kas 2014, 00:03

tolgatitiz yazdı:Musa bence tüm otomobil tarihinin en güzel örneklerinden biri olan bu fıstığı (tekerlekli olanı :lol: ) güle güle seyret.
Model harika, dioramatik fotoğraflar harika, daha ne olsun. Ben de 70 Atol Blue ile 72 Restomod var biliyorsun. Yeni çıkan 70 Barris Red'e de hasta oldum. Kesinlikle üçlenebilecek hatta dörtlenebilecek bir parça ama zor geliyor artık ev kirası kıvamında fiyatlar.
:drinksb:

Aynen dediğin gibi abi. Arabayı araştırdıkça başka başka güzelliklerini buluyorum. GTO deyince zaten akan sular duruyor. Keşke GMP 66'yı da bir restomod tarzında çıkarsa ne güzel olur dimi ? :inlove: Olmadı ben yapacağım kendime :lol: Sendeki güzellikleri bilmez miyim hiç. O 72 restomod'u bende çok istiyorum bakalım ne zaman sıra gelecek. Ama diğer yandan dediklerine harfiyen katılıyorum abi. Resmen Adana'da bir ev kirası oldu modeller yazık. :x:
Beğeni ve güzel yorumun için teşekkür ederim abi. En kısa zamanda senin yeni yaşam alanında görüşmek üzere. :drinksb:

G.HEPARSLAN yazdı:Yoğunluklarımı yakınen bilmekte ve takip etmektesin Musa.. :handshake:

Yoğunluklarım vesilesi ile çokca kaçırdığım paylaşımlar oluyor ancak; bu güzelliği ve paylaşımı, konuya gelen mesaj güncellemesi ile yeni fark ettim ve 17 gün sonra tebrik etmek istedim.. :handshake:

Festivaldi, 29 Ekimdi derken yoğun bir zaman diliminden geçtiğini biliyorum abi. Ama bunlar güzel ve anlamlı uğraşlar olmuştur eminim senin için. Yorum yapıp yapmamak önemli değil, paylaşımın altında teşekkür butonunda yazan isim benim değerli bir konu açtığımı gösteriyor. Ama güzel yorumları da almak adeta pastanın kreması oluyor. Beğenin için tekrar teşekkür ederim abi. :sapka:

G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: ali çaglar » 25 Şub 2015, 00:58

Hohhho bu hot rod olan parçanın yanında ki Pontiac sanırım o paylaşımınızda da hayran kalmıştım bu modele çok iyi bir model daha iyi günlerde sergileyiniz sevgili Musa abi. Bu garaj seti de hoşuma gitmeye başladı hakikaten
Ali Çaglar Gül

mesaj için ali çaglar arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50
1/87 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 26 Şub 2015, 23:08

ali çaglar yazdı:Hohhho bu hot rod olan parçanın yanında ki Pontiac sanırım o paylaşımınızda da hayran kalmıştım bu modele çok iyi bir model daha iyi günlerde sergileyiniz sevgili Musa abi. Bu garaj seti de hoşuma gitmeye başladı hakikaten

Double lane modeli 70 GTO'nun orijinal rengi olan turuncuyla ve farklı jantlarıyla farkını koymuş ortaya. Yoksa diğer 70 GTO larda aynı detaylara sahip ve hepsi birbirinden güzel. Hangisi olursa eline fırsat geçerse al düşünmeden. :good2:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir