Autoart - PORSCHE 911 (997) GT2

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Autoart - PORSCHE 911 (997) GT2

İletiYazar: Berent TURAN » 17 Kas 2014, 11:38

Herkese tekrardan merhaba. :smile:

Yeni başladığımız haftanın herkese hayırlı, uğurlu ve bol kazançlı olmasını dilerim.

Evliliğim sebebi ile paylaşımlarıma biraz ara vermiştim. Şimdi tekrardan sizlerle buluşma heyecanı ile temama kattığım 911 GT2 modelimi sizlere tanıtmak isterim.. :smile:

GT2, Porsche' nin üretmiş olduğu yarış otomobili sıfatında fakat hala caddelerde kullanılabilecek bir versiyonu olması için geliştirilmiştir. 911 Turbo' dan daha güçlü, daha hafif ve arkadan itişli olarak üretilmiştir.

Autoart ise bu modeli olması gerektiği gibi üretmiş. Bende lansman rengi olan gümüş gri rengini tercih ettim. Umarım sizlerde beğenirsiniz. Keyifli forumlar dilerim.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2660
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: Autoart - PORSCHE 911 (997) GT2

İletiYazar: Serdar Gökhan » 17 Kas 2014, 11:58

Berent Porsche bombardımanına devam bu rengi çok hoşuma gidiyor Porsche' ye çok yakışıyor hangi kasası olursa olsun. Güle güle sergile. :sapka:
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: scorpinco » 17 Kas 2014, 12:03

Tanıtım için teşekkürler. Yeni modelin hayırlı olsun Berent, keyifle sergile.
diecast collector scorpinco

mesaj için scorpinco arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
scorpinco
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Necdet
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 137
Rep Puani: 20
scorpinco rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 17 Kas 2014, 14:11

Vaayyy, donusun muhtesem oldu desene Berent :lol: Tam bir Porsche klasigi, 911 modeli ilk uretildigi son uretildigi yilda da ayni havaya sahip bence, adamlar oynamamislar aracla cok fazla. Resim kalitesi de cok iyi Berent, senin bahsettigin parlak fon kagidindan hala alamadim :think: Yeni modelini keyifle ve iyi gunlerde sergilemeni dilerim :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4250
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 17 Kas 2014, 16:13

Serdar Gökhan yazdı:Berent Porsche bombardımanına devam bu rengi çok hoşuma gidiyor Porsche' ye çok yakışıyor hangi kasası olursa olsun. Güle güle sergile. :sapka:

Dediğim gibi Serdar, evlilik sebebi ile biraz ara vermek durumunda kaldım paylaşımlara. Daha yeni yeni vakit bulabiliyorum artık. Devamı da gelecek inşallah. :smile: Bende gümüş gri rengi çok yakıştırıyorum. GT2' de de bu rengi çok kovaladım o yüzden.

Teşekkürler. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 17 Kas 2014, 16:14

scorpinco yazdı:Tanıtım için teşekkürler. Yeni modelin hayırlı olsun Berent, keyifle sergile.

Teşekkür ederim, sağolun. :smile:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 17 Kas 2014, 19:20

Ve Berent'in sahalara dönüş paylaşımı geldi. :smile: Şakası bir yana gümüş'ün Mercedeslerden sonra en çok yakıştığı markalardan biri Porsche. Bu modele de AUTOart'ın dokunuşları ile muazzam olmuş. Çekimlerde cabası. Eline sağlık kardeşim. Güzel günlerde sergile... :good2:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 17 Kas 2014, 22:23

Siyah fondaki çekimlerinde beyazdaki gibi çok güzel kardeşim modelin tüm detaylarını ortaya çıkartmışsın.Süpersporlara girdireceksiniz beni illaki :grin:
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2015
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 17 Kas 2014, 23:45

Ben bu modele rep vermek için üye girişi yaptım.. O kadar söyleyeyim..

Hayırlı olsun Berent..
:y:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8000
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 18 Kas 2014, 10:08

Virtue yazdı:Vaayyy, donusun muhtesem oldu desene Berent :lol: Tam bir Porsche klasigi, 911 modeli ilk uretildigi son uretildigi yilda da ayni havaya sahip bence, adamlar oynamamislar aracla cok fazla. Resim kalitesi de cok iyi Berent, senin bahsettigin parlak fon kagidindan hala alamadim :think: Yeni modelini keyifle ve iyi gunlerde sergilemeni dilerim :nazar:

Erdem abi şükür kavuşturana. :lol: Evlendikten sonra anca yoluna sokabildik düzeni. Çok şükür sonunda bir pazar günü fırsat bulup çekim yapabildim. Devamı da gelir artık inşallah. :smile:

Aslında 911' i sevmemin temel esaslarından biride bu, geçmişine sağdık kalması, diyebilirim. Çünkü her yeni modelinde geçmişinden bir ize rastlamak mümkün. Tasarım zaten bunun başında geliyor. Ayrıca spor otomobil kavramını gündelik kullanıma oldukça iyi adapte etmiş. Yani 911 Turbo dediğimiz yaklaşık 600 hp gücündeki bir aracı, şehir içinde bir VW Golf kullanıyormuş gibi sürüş imkanı sağlaması gibi.. :smile: O yüzden aynen böyle devam etsinler. Ben destekliyorum.. :smile:

Beğeni ve yorumun için teşekkür ederim abim. Tekrardan görüşmek dileği ile..

Erdem
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 18 Kas 2014, 10:12

Musa Can ÇİL yazdı:Ve Berent'in sahalara dönüş paylaşımı geldi. :smile: Şakası bir yana gümüş'ün Mercedeslerden sonra en çok yakıştığı markalardan biri Porsche. Bu modele de AUTOart'ın dokunuşları ile muazzam olmuş. Çekimlerde cabası. Eline sağlık kardeşim. Güzel günlerde sergile... :good2:

Yaklaşık 3-4 aydır paylaşımlara ara vermiştim biliyorsun ama insan geçen bu süre zarfında heyecan ile doluyor inan. :smile: Şükür kavuşturana kardeşim. :kamyon: Aynen dediğin gibi gümüş gri rengi Mercedes' ten sonra bende çok yakıştırıyorum Porsche' ye. Aracın geneldeki soft duruşunu destekler nitelikte oluyor bu renk. Autoart zaten Porsche üzerinde yapması gerekenleri her zaman yapıyor ve beni kalbimden vuruyor kardeşim.

Beğeni ve yorumun için teşekkür ederim. Tekrardan görüşmek dileği ile.. :wink1:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 18 Kas 2014, 10:16

Alper GÖÇENER yazdı:Siyah fondaki çekimlerinde beyazdaki gibi çok güzel kardeşim modelin tüm detaylarını ortaya çıkartmışsın.Süpersporlara girdireceksiniz beni illaki :grin:

Açıkçası gri renk bir modeli siyah fonda ve doğru ışıkla fotoğraflamayı oldukça seviyorum. Aynı şekilde beyazda öyle.. Hem modeli edinme heyecanı hemde fotoğraflama aşamasında duyduğum heyecan bambaşka. :smile: Her şey karşılıklı Alper. Bende yakın zamanda HW61 57' BelAir ile direkten dönmüştüm. :grin:
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Berent TURAN » 18 Kas 2014, 10:17

sui_cast yazdı:Ben bu modele rep vermek için üye girişi yaptım.. O kadar söyleyeyim..

Hayırlı olsun Berent..
:y:

Teşekkür ederim Bahadır abi. :smile:

sui_cast
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir