Mercedes-Benz 190 E Serisi Son durum.

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Mercedes-Benz 190 E Serisi Son durum.

İletiYazar: scuderia » 14 Kas 2014, 19:02

Uzun bir süre önce tüm modellerimi satıp biraz ara vermiştim, fakat daha sonra ilk fırsatta tekrar başladım ve hem kalite hem de seri olarak Mercedes 190E Temasına yöneldim şu an için bi 6 model eksiğim var kısa zaman da onları da edineceğim inşallah. :smile: Herkese Bol modelli günler Hayırlı Akşamlar. :sapka:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
scuderia
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Hasan
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 100
scuderia rep puani yok

Re: Mercedes-Benz 190 E Serisi Son durum.

İletiYazar: scorpinco » 14 Kas 2014, 19:06

Söylediğiniz eksik modellerde tamamlanınca güzel bir koleksiyon olacağa benziyor. Umarım eksik modelleri de en kısa sürede edinirsiniz :sapka:
diecast collector scorpinco

mesaj için scorpinco arkadaşımıza teşekkür edenler:
scuderia
Kullanıcı avatarı
scorpinco
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Necdet
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 137
Rep Puani: 20
scorpinco rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 14 Kas 2014, 19:08

Dönüş muhteşem olmuş Hasan.. :y:

Tekrar hoş geldin diyelim. :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
scuderia
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: scuderia » 14 Kas 2014, 19:16

G.HEPARSLAN yazdı:Dönüş muhteşem olmuş Hasan.. :y:

Tekrar hoş geldin diyelim. :handshake:

Hoş bulduk ağabey :smile:
Resim

mesaj için scuderia arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
scuderia
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

scuderia rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 14 Kas 2014, 21:54

Harika bir tema olmuş...

Güzel günlerde sergilensin...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
scuderia
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 15 Kas 2014, 08:23

Hasan, çok güzel olmuşlar. Emeklerine sağlık.

Bizim 190'lar selam gönderiyor. :bye:

Resim
Resim

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
scuderia
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 15 Kas 2014, 17:17

Maddi-manevi saglam bir tema olusturmussun Hasan, umarim aklindaki tum modelleri eklersin koleksiyona. Harika paylasim icin tesekkurler :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
scuderia
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: scuderia » 16 Kas 2014, 22:49

[quote="Emre E."]Hasan, çok güzel olmuşlar. Emeklerine sağlık.

Bizim 190'lar selam gönderiyor. :bye:

Resim
Resim[/quote ]

Çok teşekkür ederim abi zaman ile inşallah mutlu son a ulaşacağız. :smile: Selamları başım üstüne Emre Ağabey. :sapka:
Resim
Kullanıcı avatarı
scuderia
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

scuderia rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 25 Kas 2014, 01:03

Tekrar aramıza hoşgeldin Hasan :handshake:
Güzel modellerle, güzel fotoğraflarla, güzel bir paylaşım olmuş. :y:
Paylaşım için teşekkür eder, iyi sergilemeler dilerim.
Birde sorum olacak bazı karelerde aynı modelden 3 tane var, nasıl oluyor ? aynı modelden 3 tane mi aldın; yoksa photoshop mu yaptın ?
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
scuderia
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 25 Kas 2014, 01:05

Daha da 190 kalmış mı ya hu? :y: Çok güzel.. AA nın da listesinde vardı dekalli 190'lar ama unuttu sanırsam..

Güzel seri olmuş.. Tebrikler..
:handshake:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
scuderia
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ademunlu » 25 Kas 2014, 01:10

Hepsi çok güzeller, bir Mercedes tutkunu olarak emeğinize teşekkür ederim. Güzel günlerde sergileyiniz.

mesaj için ademunlu arkadaşımıza teşekkür edenler:
scuderia
Kullanıcı avatarı
ademunlu
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Adem ÜNLÜ
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 35
Rep Puani: 50
ademunlu rep puani yok

İletiYazar: GörkemÜrer » 26 Kas 2014, 02:16

Hasan Abi, en son sosyal medya üzerinden bana fotoğraflarını atmıştın ancak bu kadar ilerlediğini bilmiyordum. Harika duruyorlar, yakın zamanda bütün 190'ları tamamlaman dileğiyle diyeceğim ama, Autoart'ın son çıkardığı listeyi göz önüne alırsak; seni baya bir terletecek gibi duruyor. :lol: Her ne kadar daha üretim görmesek de yanlış hatırlamıyorsam 10-11 farklı 190 daha gelecekti. :smile5: Emeğine sağlık. :handshake:

mesaj için GörkemÜrer arkadaşımıza teşekkür edenler:
scuderia
Kullanıcı avatarı
GörkemÜrer
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Görkem
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 15
Toplam Model Sayısı: 152
Rep Puani: 50
GörkemÜrer rep puani yok

İletiYazar: scuderia » 30 Kas 2014, 20:38

REVOLUTION yazdı:Tekrar aramıza hoşgeldin Hasan :handshake:
Güzel modellerle, güzel fotoğraflarla, güzel bir paylaşım olmuş. :y:
Paylaşım için teşekkür eder, iyi sergilemeler dilerim.
Birde sorum olacak bazı karelerde aynı modelden 3 tane var, nasıl oluyor ? aynı modelden 3 tane mi aldın; yoksa photoshop mu yaptın ?

Hoş buldum Devrim apabey :smile: 3.model misafirdi devrim abi onun dışında görsel olsun diye dahil oldu fotoğraflara aynı modelden 2 tane var diğer fotoğraflarda ki modeller bende abi. :smile: Rica ederim abi beğenmene sevindim saygılar Devrim ağabey. :sapka:

sui_cast yazdı:Daha da 190 kalmış mı ya hu? :y: Çok güzel.. AA nın da listesinde vardı dekalli 190'lar ama unuttu sanırsam..

Güzel seri olmuş.. Tebrikler..
:handshake:

Beğenmenize sevindim :smile: valla daha 5-6 tane model kaldı onları da zaman ile ekleyeceğim seriye, amacım tam anlamlı bir tema oluşturmak bakalım temeli attık zaman ile devamı gelecek inşallah. :smile: Evet AA sözde baya bir araç daha çıkartacaktı 1984 Nürbürgring yarışının tamamı ve DTM in de bir kısmını üretecekti, Evo I ve düz 2.5 2 renk çıkaracaktı ama bizzat sordum kendilerine şuan planlanan bir üretim yok dediler e dedim listeyi manav ahmet'ten almadım dedi net üzerinde ki liste ne olacak dedim, cevap yine aynısı oldu, yeni modelleri tetikte bekliyorum bakalım inşallah. :smile:

ademunlu yazdı:Hepsi çok güzeller, bir Mercedes tutkunu olarak emeğinize teşekkür ederim. Güzel günlerde sergileyiniz.

Teşekkür ederim beğenmenize sevindim. :sapka:

GörkemÜrer yazdı:Hasan Abi, en son sosyal medya üzerinden bana fotoğraflarını atmıştın ancak bu kadar ilerlediğini bilmiyordum. Harika duruyorlar, yakın zamanda bütün 190'ları tamamlaman dileğiyle diyeceğim ama, Autoart'ın son çıkardığı listeyi göz önüne alırsak; seni baya bir terletecek gibi duruyor. :lol: Her ne kadar daha üretim görmesek de yanlış hatırlamıyorsam 10-11 farklı 190 daha gelecekti. :smile5: Emeğine sağlık. :handshake:

Evet görkem kardeşim zaman ile tamamlanacak inşallah zaman ile emin adımlar ile devam ediyorum kısmet son 5-6 model kaldı mevcut üretimden ondan sonrası zevkli olacak, :lol: bahsettiğin listeyi gördüm en az 10-15 model gelecek sözde ama bekliyoruz bakalım adamların bir dediği birini tutmuyor istikrar yok listelerde. :grin: Bekliyoruz kardeşim bakalım AA yeni yılda sürpriz yapacak mı acaba :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
scuderia
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ