Hediyem vitrinim de yer aldı :)

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Hediyem vitrinim de yer aldı :)

İletiYazar: Serdar Gökhan » 14 Kas 2014, 20:24

Sabah odadan ayrılıp geri geldiğim de Kargonun geldiğini öğrendim. Sonrası akşamın gelmesini dar bekledim tabi ki. :smile: Bir ömür saklayacağım benim için şu zamanlar da çok anlamlı bir hediye oldu ve vitrinde yerini aldı bile. :smile: Yarışmayı hazırlayan değerli adminlerime, forum üyelerimize ve fotoğraf konusunda bana destek olan kuzenime çok teşekkür ediyorum. Ayrıca plaket de emeği geçen abilerime teşekkür ediyorum ellerinize sağlık çok anlamlı ve güzel bir çalışma olmuş. :inlove: Saygılar sevgiler iyi forumlar herkese. :handshake: :sapka:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Vitrin temizliği yapmadım uzun süredir kusura bakmayın. :grin:

Resim
Model otomobil bir tutkudur...

Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Re: Hediyem vitrinim de yer aldı :)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 14 Kas 2014, 20:37

Bu tertemiz hediye, tozlu vitrine yakışmamış Serdar.. :wait: :punish:

En kısa zamanda vitrin temizliğini yapmalısın derken, samimiyetin ve bir an önce paylaşma hevesin daha önemlidir bana göre.. :y:

Resim

Bu anlamlı hediyeyi ve değerli modelini ömür boyu saklamanı diler, başarılı çalışmalarını bekleriz. :handshake:

--------------------------------------------------

Bu arada gitar da benim ilgimi çekti ve isim yazdırıp gönderirsen sevinirim.. :y: :lol:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 14 Kas 2014, 21:55

Çok kıymetli bir hediye...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6485
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 14 Kas 2014, 22:09

G.HEPARSLAN yazdı:Bu tertemiz hediye, tozlu vitrine yakışmamış Serdar.. :wait: :punish:

En kısa zamanda vitrin temizliğini yapmalısın derken, samimiyetin ve bir an önce paylaşma hevesin daha önemlidir bana göre.. :y:

Resim

Bu anlamlı hediyeyi ve değerli modelini ömür boyu saklamanı diler, başarılı çalışmalarını bekleriz. :handshake:

--------------------------------------------------

Bu arada gitar da benim ilgimi çekti ve isim yazdırıp gönderirsen sevinirim.. :y: :lol:

Teşekkür ederim Gökhan abi bir yarışma daha bitmiş oldu böylece. Gitar konusunda imzamı atıp kargolarım yakında. :lol:

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: scorpinco » 14 Kas 2014, 22:18

Mert çok kıymetli bir hediyeye sahip olmuşsun. Bu vesileyle tekrar tebrik ederim seni.
diecast collector scorpinco

mesaj için scorpinco arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
scorpinco
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Necdet
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 137
Rep Puani: 20
scorpinco rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 14 Kas 2014, 23:47

scorpinco yazdı:Mert çok kıymetli bir hediyeye sahip olmuşsun. Bu vesileyle tekrar tebrik ederim seni.

Teşekkür ederim Necdet bu arada ismim Serdar :smile: :sapka:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 15 Kas 2014, 00:14

Kesinlikle çok anlamlı bir hediye canı gönülden tebrik ederim iyi günlerde sergile kardeşim.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2015
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: scorpinco » 15 Kas 2014, 00:17

Serdar Gökhan yazdı:
scorpinco yazdı:Mert çok kıymetli bir hediyeye sahip olmuşsun. Bu vesileyle tekrar tebrik ederim seni.

Teşekkür ederim Necdet bu arada ismim Serdar :smile: :sapka:

Çok özür dilerim Serdar :x: profilinden bakarak yazdığımı sanıyodum oysaki :sad1:
diecast collector scorpinco

mesaj için scorpinco arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
scorpinco
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Necdet
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 137
Rep Puani: 20
scorpinco rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 15 Kas 2014, 00:29

Kardeşim tekrar tebrik ediyorum. Çok değerli bir hediye. Vallahi ne yalan söyleyeyim; 1/18 GMP model gönderseler daha az sevinirdim. Çok değerli. Bende bu hafta sonu kamyonetle fotoğraflarını paylaşıyorum.

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 15 Kas 2014, 02:03

Musa Can ÇİL yazdı:Kardeşim tekrar tebrik ediyorum. Çok değerli bir hediye. Vallahi ne yalan söyleyeyim; 1/18 GMP model gönderseler daha az sevinirdim. Çok değerli. Bende bu hafta sonu kamyonetle fotoğraflarını paylaşıyorum.

Teşekkür ederim Musa bende seni tebrik ederim. :handshake: Anlamlı bir hediye benim içinde vitrine renk kattı dizaynı ile. Önemli olan mutluluğu paylaşmak bizimkisi. Fotoğraflar dört gözle bekliyorum. :sapka:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 15 Kas 2014, 02:04

Alper GÖÇENER yazdı:Kesinlikle çok anlamlı bir hediye canı gönülden tebrik ederim iyi günlerde sergile kardeşim.

Teşekkür ederim Alper. Darısı herkesin başına. :smile:
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 15 Kas 2014, 08:21

Güzel günlerde seninle beraber olsun Serdar. Tekrar tebrikler. :bravo: :cup1:

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 15 Kas 2014, 10:59

Tebrikler kardeşim. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2660
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Sonraki

CHEVROLET

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir