1968 VW Bug 'HERBIE MOVIE CAR' - [1:18 Hotwheels]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1968 VW Bug 'HERBIE MOVIE CAR' - [1:18 Hotwheels]

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 05 Kas 2014, 22:43

Hotwheels, modele hakkını vermiş. :y:

Filmi çok küçük yaşlarda izlemiştim ve bahsettiğin siyah-beyaz olayı benim de kafamı karıştırdı Burak.. 1-2 kısa videosunu izledim ve bu sahnelerden de fark ediliyor.

Sanki yarışlara girme kararından sonra araca 1-2 değişiklik yapılıyordu diye hatırlıyorum ama yanlışım olabilir. Filmi baştan sona tekrar izlemek lazım ve bir ara fırsatım olursa izleyeceğim.. :nod:

Değişiklik konusunu yanlış hatırlıyorsam da, farklı zamanlarda yapılan çekimleri montajlama gibi bir durum olabilir. :lol:

Paylaşım ve fotoğraflar ise her zaman olduğu gibi fevkaledenin fevkinde.. :friends:

Aşk böceklerine selamlarımızı yolluyoruz.. :bye:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, scorpinco, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 05 Kas 2014, 23:16

Çekimler her zamanki gibi çok güzel,bir çok açıyı kendi çekimlerimde denediğimi belirtmeden edemeyeceğim doğrusu.Model de gayet güzel duruyor tek takıldığım nokta benim de tavan brandasının gerçek bir kumaştan olup açılmaması oldu ama gene de dokusu fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla güzel görünüyor.Güzel paylaşım ve inceleme teşekkür ederiz.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2100
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Mehmet_Knight » 06 Kas 2014, 20:04

Harika bir model Burak.. Film araçlarına ap ayrı bir hastalığım var zaten.. Güle güle sergile.. :happy:
Resim

mesaj için Mehmet_Knight arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 07 Kas 2014, 21:16

Bence harika bir modelleme olmuş HW'den,detaylar takılma kardeşim çünkü o dediklerin kuvvetle muhtemel çekim hatalarındandır :)))Bir AA değil ama yinede çok güzel bir model..Fotolar zaten şahane.. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: UfukAcikgoz » 09 Kas 2014, 01:23

Harika ! Ellerinize sağlık

mesaj için UfukAcikgoz arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
UfukAcikgoz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ufuk
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 455
UfukAcikgoz rep puani yokUfukAcikgoz rep puani yok

İletiYazar: scorpinco » 09 Kas 2014, 02:03

G.HEPARSLAN yazdı:

Gökhan abi bu video beni çocukluğuma götürdü. Biz nelerle büyümüş meğer :f1:
diecast collector scorpinco
Kullanıcı avatarı
scorpinco
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Necdet
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 137
Rep Puani: 20
scorpinco rep puani yok

İletiYazar: tolgatitiz » 09 Kas 2014, 15:07

Burak öncelikle bu harika fotoğraflar ve paylaşım için tebrik ederim.
O kadar zor tutuyorum ki kendimi dağıtıp her modele saldırmamak için, bu sanin Herbie benim kırılma noktam olabilir :lol:
Bende zamanında Solido'nun 1/17 olanı vardı. (o da ne gereksiz bir ölçekti) Krem rengindeydi. Haklısın gerçek rengi bu. Klasik Herbie film serisi çok büyük iş yapmış ve Amerika da VW'yi patlatan en büyük nedenlerdenmiş. 70'lerin sonlarına kadar, Hatta 1980'di sanırım 4 veya 5 filmini yapmışlar. (kitabı bulamadım, aklımda kalan) Ben her filmi en az bir kez izlemeyi başardım, çok şanslıyım.
Kesin bilmiyorum ama, büyük ihtimalle filmlerde onlarca Beetle kullanılmıştır. Bunların bazıları film sahneleri için özelleştirilmiş, değiştirilmiştir.
Bence "afiş" olan model senin elindekidir.
Birde merak ettim model çok başarılı görünüyor, numaralar çıkartmamı, boyamı? Decal ise çok iyi yapmışlar gibi.
Güle güle seyret her açıdan şahane bir model. :drinksb:
Resim

mesaj için tolgatitiz arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/64 Model sayısı: 166
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: ArdaBig » 09 Kas 2014, 21:09

Çok hoş bir model,filmi zor bela bulup izlesem de çok keyif aldım.Tabiri caizse ''pre'' vosvos'lar çok tatlı olur ama Herbie bir başka.Hw detaylı işlemiş sırıtan bir nokta yok.Ama tente neden açılmıyor anlamış değilim?İnsanlar Yatming ve Solido'nun zulmünden kurtulunca satış patlaması yapacak.Hayırlı olsun.

mesaj için ArdaBig arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
ArdaBig
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Arda Kocaman
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 30
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 120
ArdaBig rep puani yok

İletiYazar: chrono » 16 Kas 2014, 01:29

model de çekimler de çok güzel olmuş.
emeğine sağlık güzel günlerde sergile.

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Kas 2014, 20:30

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Film araçları sevenlere, koleksiyonlarına eklemeleri için "Johnny Lightning" üretimi yerine şiddetle tavsiye edeceğim bir model.

..alper.. yazdı:Güzel seri olmuş Burak harikalar,yalnız bir sorum var bilmediğim :
Stepne lastiği ve jantının parçalı oluşunun sebebi nedir ?

Ben de ilk görüşte aynı soruyu sormuştum kendime, hatta konuya da yazmıştım ancak halen bir cevap bulamadım.. :shake:

tolgatitiz yazdı:Burak öncelikle bu harika fotoğraflar ve paylaşım için tebrik ederim.
O kadar zor tutuyorum ki kendimi dağıtıp her modele saldırmamak için, bu sanin Herbie benim kırılma noktam olabilir :lol:
Bende zamanında Solido'nun 1/17 olanı vardı. (o da ne gereksiz bir ölçekti) Krem rengindeydi. Haklısın gerçek rengi bu. Klasik Herbie film serisi çok büyük iş yapmış ve Amerika da VW'yi patlatan en büyük nedenlerdenmiş. 70'lerin sonlarına kadar, Hatta 1980'di sanırım 4 veya 5 filmini yapmışlar. (kitabı bulamadım, aklımda kalan) Ben her filmi en az bir kez izlemeyi başardım, çok şanslıyım.
Kesin bilmiyorum ama, büyük ihtimalle filmlerde onlarca Beetle kullanılmıştır. Bunların bazıları film sahneleri için özelleştirilmiş, değiştirilmiştir.
Bence "afiş" olan model senin elindekidir.
Birde merak ettim model çok başarılı görünüyor, numaralar çıkartmamı, boyamı? Decal ise çok iyi yapmışlar gibi.
Güle güle seyret her açıdan şahane bir model. :drinksb:

Abi tekrar teşekkür ederim. Dekal kalitesi gerçekten çok iyi, sticker değil boya ile sonradan yapılmış fazlasıyla kaliteli ve net.
Kırılma noktaları da yeterki bu tarz modellerle olsun, ne modeller var ben de çizgiden çıkmamak için zor tutuyorum kendimi :lol:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
..alper..
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 25 Kas 2014, 00:57

Burak gerçekten çok kıskandırdın beni !
Çok güzel ve kaliteli bir model, ayrıca bir film modeli olması benim için değerini çok arttırıyor!
Fiyat konusunda sana katılıyorum internet ve senin paylaşımdaki fotoğraflara baktığımda beni tek rahatsız eden konu üstündeki brabdanın açılıp kapanması lazımdı gerçekten!
Bunun haricinde beni rahatsız eden bir kısım olmadı.
Çok güzel çekimlerle güzel bir paylaşım olmuş, ellerina sağlık. :+1: :+1: :+1: :nazar:
İyi günlerde sergilemeler dilerim kardeşim. :drinksb:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: ademunlu » 25 Kas 2014, 01:37

Gerçekten harika bir model. Emeğinize sağlık, bunca foto çekim ve ekleme gerçekten büyük bir sabır ve emek işi.

mesaj için ademunlu arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
ademunlu
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Adem ÜNLÜ
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 35
Rep Puani: 50
ademunlu rep puani yok

İletiYazar: srht » 08 Arl 2014, 17:04

Hayırlı olsun Burak. Güzel bir model ve gerçekten de ilgi uyandırıyor.

Sadece egzosların içine küçük bir siyah dokunuş yapabilirsin, bir nebze daha gerçekçilik sağlanmış olur o zaman.

Güzel günlerde sergilemen dileğiyle..
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5625
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir