twingo cennetim :)

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: twingo cennetim :)

İletiYazar: UfukAcikgoz » 07 Kas 2014, 20:08

Şahane :wink1:

mesaj için UfukAcikgoz arkadaşımıza teşekkür edenler:
madmax
Kullanıcı avatarı
UfukAcikgoz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ufuk
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 2
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 455
UfukAcikgoz rep puani yokUfukAcikgoz rep puani yok

İletiYazar: madmax » 15 Kas 2014, 22:13

scorpinco yazdı:bende de norev üretimli biri twingo olmak üzere 10 tane renault model bulunuyor. benim modellerim 1/72 ve 1/87 hepsini bi arada olunca çok hoş oluyor.

Bende herpa,cararama,guisval,norev,solido,anson,majorette ve vitesse marka şu an 60a yakın twingo var. Renault marka 100e yakın model var fakat yer sıkıntısından çoğunu şimdilik sergilemiyorum. 1/87den 1/8 ölçek rc kepe kadar değişik boylarda biriktiriyorum. Aynen farklı ebatlarda modeller birarada güzel oluyor. Resimleri paylaşmak istiyorum aylardır ama pc bozuldu, tablete resimleri aktaramadığım için istemeden paylaşımlara ara verdim :sweat:

mesaj için madmax arkadaşımıza teşekkür edenler:
scorpinco
Kullanıcı avatarı
madmax
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: soner
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 110
1/64 Model sayısı: 58
1/72 Model Sayısı: 45
1/87 Model Sayısı: 8
Motorsiklet Model: 0
Rep Puani: 55
madmax rep puani yok

İletiYazar: madmax » 15 Kas 2014, 22:19

HkN-74 yazdı:Ama olmadiki bu. Eğer lacivert ustu aciklardan satarsaniz haberim olsun

hocam satmayı düşünmüyorum ama öyle bir durum olursa mesaj atarım :y:
Kullanıcı avatarı
madmax
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

Rep Puani: 55
madmax rep puani yok

İletiYazar: scorpinco » 15 Kas 2014, 22:46

madmax yazdı:
scorpinco yazdı:bende de norev üretimli biri twingo olmak üzere 10 tane renault model bulunuyor. benim modellerim 1/72 ve 1/87 hepsini bi arada olunca çok hoş oluyor.

Bende herpa,cararama,guisval,norev,solido,anson,majorette ve vitesse marka şu an 60a yakın twingo var. Renault marka 100e yakın model var fakat yer sıkıntısından çoğunu şimdilik sergilemiyorum. 1/87den 1/8 ölçek rc kepe kadar değişik boylarda biriktiriyorum. Aynen farklı ebatlarda modeller birarada güzel oluyor. Resimleri paylaşmak istiyorum aylardır ama pc bozuldu, tablete resimleri aktaramadığım için istemeden paylaşımlara ara verdim :sweat:

Geçen sene Fransada bulunduğum sırada Paris (Şanzelize) de bulunan Renault bayisinde çok güzel model araçlar vardı. Yanında model alımı için ayırabileceğim esktre bir bütçe olnadığı için alamamıştım. Şimdi keşke alsaymışım diyorum. Şunu farkettim bu iş y.dışında ayrı sektör. Çünkü başka otomotiv bayilerinde de birebir model araç satışı yapılıyor. Türkiye'de de satışlar çoğalmalı artık. İstanbulda özel olarak Şenyıldız (Audi) da gördüm Nişantaşında bir mağazaları mevcut.
Yer sıkıntısı sanırım herkesin müzdarip olduğu bir konu. Önceden modellerimi evin çeşitli yerlerinde sergiliyordum fakat şuan neredeyse aldığım vitrin yetmeyecek gibi. Zamanla evin bir odadısını sadece modellere ayıracağımı düşünüyorum.
diecast collector scorpinco
Kullanıcı avatarı
scorpinco
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Necdet
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 137
Rep Puani: 20
scorpinco rep puani yok

İletiYazar: madmax » 17 Kas 2014, 21:50

scorpinco yazdı:
madmax yazdı:

Geçen sene Fransada bulunduğum sırada Paris (Şanzelize) de bulunan Renault bayisinde çok güzel model araçlar vardı. Yanında model alımı için ayırabileceğim esktre bir bütçe olnadığı için alamamıştım. Şimdi keşke alsaymışım diyorum. Şunu farkettim bu iş y.dışında ayrı sektör. Çünkü başka otomotiv bayilerinde de birebir model araç satışı yapılıyor. Türkiye'de de satışlar çoğalmalı artık. İstanbulda özel olarak Şenyıldız (Audi) da gördüm Nişantaşında bir mağazaları mevcut.
Yer sıkıntısı sanırım herkesin müzdarip olduğu bir konu. Önceden modellerimi evin çeşitli yerlerinde sergiliyordum fakat şuan neredeyse aldığım vitrin yetmeyecek gibi. Zamanla evin bir odadısını sadece modellere ayıracağımı düşünüyorum.

Tuzlada peugeot nun yedek parça getirdiği bir şubeye gittiğimde vitrinde yedek parçaların arasında 1/43 norev peugeotlar vardı. Sekreter sipariş veren yetkili servislere getirdiklerini söylemişti. Bendeki bazı model kutularının altında da yedek parça kodu gibi rakamlar var. Zaten modelciliği bana göre oto bayileri teşvik etmeli ama zamanla olacak sanırım bunlar.
Kullanıcı avatarı
madmax
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ