ANKARA MAKET TOPLULUĞU / CEPA 5.SERGİ / AÇILDI..

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

ANKARA MAKET TOPLULUĞU / CEPA 5.SERGİ / AÇILDI..

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Ekm 2014, 11:53

10 Ekim tarihinde de sitemiz :arrow: ANKARA MAKET TOPLULUĞU / CEPA 5.SERGİ / 18-26 EKİMve facebook grubumuzdan duyurusunu yaptığım bu özel sergi, tüm değerli hobicileri ve ziyaretçilerini bekliyor.. :duyuru:

Sergiyi ziyaret edecek tüm üyelerimize şimdiden teşekkür ediyor, detay fotoğrafları konu içine paylaşmalarını heyecanla bekliyoruz.. :pool:

------------------------------------------------------------------------------------

Ankara Maket Topluluğu ve CEPA iş-birliği ile 5. düzenlenen sergiye emeği geçen tüm değerli hobicileri ayakta alkışlıyor ve saygılarımı sunuyorum. :bow:

Ankara Maket Topluluğu Başkanı Veli Vahap SALTIK' ın, AMT facebook grubunda paylaştığı ilk/genel fotoğraflar ile sizlerle.. :f:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

:f:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: ANKARA MAKET TOPLULUĞU / CEPA 5.SERGİ / AÇILDI..

İletiYazar: UfukAcikgoz » 18 Ekm 2014, 12:01

Keşke orada olabilseydim

mesaj için UfukAcikgoz teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
UfukAcikgoz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ufuk
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 2
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 505
UfukAcikgoz rep puani yokUfukAcikgoz rep puani yokUfukAcikgoz rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 18 Ekm 2014, 12:19

Yarın inşallah :kamyon:
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 19 Ekm 2014, 00:28

Bu hafta içi galiba Ankara'ya gideceğim ve elimden geldiği kadar fotoğraf çekmeye çalışırım. Umarım Ankara'ya gidebilirim gerisi kolay. Çok çok güzel bir sergi çünkü.

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 3015
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Ekm 2014, 01:08

Ben gidemedim diye, benim yerime Annem gitti.. :cicek: :hearth: :cicek:
İlgi ve alakandan dolayı tekrar teşekkürler Veli Abi. :f:

Resim

-----------------------------------------------------------------------

Anlamlı ziyaretten kareler.. :f:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

:f:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 3:
Berent TURAN, corelli, Erdem
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 19 Ekm 2014, 05:30

Yeni maketler yapılmış, ortam harika. Galiba bugün ziyaret edeceğim. :f:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Ekm 2014, 07:47

Çok güzel ! Bende orda olmak istiyorum... Yarın gidelim diyen olursa ben hazırım :duyuru: Duyrulur!
Paylaşım için teşekkürler Gökhan :handshake: Resimlere bakmak bile büyük zevkti.
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 19 Ekm 2014, 14:16

Valla diyecek söz yok harika modeller ve kareler. :inlove:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 12
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 119
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: corelli » 19 Ekm 2014, 18:02

Bugün gitme fırsatım oldu. Muhteşem bir sergi. Katılım inanılmaz. Õnünde kuyruk olmuş :smile: Veli ağabeylede gõrüşme ve tebrik etme fırsatım oldu. Bõyle değerli insanlarla bizi tanıştırdığı için bu foruma ve tabiki Gõkhan'a çok teşekkür ederim. Aslında fotoğraflarıda paylaşmak istiyordum ama dergiye saklayayım dedim :lol: Herkese tavsiye ederim, fırsat yaratıp gidin derim. :sapka:
Resim

mesaj için corelli arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
corelli
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Harun Ergenç
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 410
corelli rep puani yokcorelli rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Ekm 2014, 22:09

corelli yazdı:Bugün gitme fırsatım oldu. Muhteşem bir sergi. Katılım inanılmaz. Õnünde kuyruk olmuş :smile: Veli ağabeylede gõrüşme ve tebrik etme fırsatım oldu. Bõyle değerli insanlarla bizi tanıştırdığı için bu foruma ve tabiki Gõkhan'a çok teşekkür ederim. Aslında fotoğraflarıda paylaşmak istiyordum ama dergiye saklayayım dedim :lol: Herkese tavsiye ederim, fırsat yaratıp gidin derim. :sapka:

Hobi adına ayırdığın değerli vakit için teşekkürler Harun.. :handshake:

E-Dergimizde paylaşacağın ayrıntıları bekliyorum.. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
corelli
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Erdem » 19 Ekm 2014, 22:16

Oyyyyy, muthis kareler; tek kelimeyle muhtesemdi resimler :bravo: Orada olmayi cok isterdim, plastik modelcilik hobisi bende ayri bir yere sahiptir; emek ve sabrin urunu bu modeller her turlu takdire sayan. Resimler ve paylasim icin tesekkurler :good2:

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4395
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: corelli » 19 Ekm 2014, 22:27

G.HEPARSLAN yazdı:
corelli yazdı:Bugün gitme fırsatım oldu. Muhteşem bir sergi. Katılım inanılmaz. Õnünde kuyruk olmuş :smile: Veli ağabeylede gõrüşme ve tebrik etme fırsatım oldu. Bõyle değerli insanlarla bizi tanıştırdığı için bu foruma ve tabiki Gõkhan'a çok teşekkür ederim. Aslında fotoğraflarıda paylaşmak istiyordum ama dergiye saklayayım dedim :lol: Herkese tavsiye ederim, fırsat yaratıp gidin derim. :sapka:

Hobi adına ayırdığın değerli vakit için teşekkürler Harun.. :handshake:

E-Dergimizde paylaşacağın ayrıntıları bekliyorum.. :f:

Benim için büyük bir zevkti Gökhan. Üstatların eserlerini zevkle seyrettim. E-dergimiz yayımlanmaya hazırdı aslında ama hazır sergi devam ederken Veli ağabeyimizden aldığım izinlede dergide paylaşmak istedim. Yarın ilk işim bu eklemeler olacak. :sapka:
Resim

mesaj için corelli arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
corelli
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Harun Ergenç
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 410
corelli rep puani yokcorelli rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 28 Ekm 2014, 18:56

Fotoğrafları geçen hafta çekmeme rağmen, Chevrolet haftası nedeniyle şuan paylaşma imkanı buluyorum. Çok daha güzel kareler muhakkak yakalanırdı ama zaman darlığından anca sergiyi gezip bu kadar çekebildim. Ben kendi çektiğim fotoğrafları beğenemedim ondan bu öz eleştiriyi yapıyorum. Günü birlik bir Ankara ziyaretimde bir fırsatını bulup gidip gördüm en azından. Çok çok güzeller. Bütün canlandırmalar tek kelimeyle harikaydı. Özellikle II. Dünya Savaşı sırasındaki bir Paris sokağı cablandırması harikuladeydi. Maketlerden de en son fotoğraftaki savaş treni (galiba) mükemmeldi. Bayıldım bayıldım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Şuna bir bakar mısınız? :inlove:

Resim

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 3:
Berent TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
Rep Puani: 3015
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Sonraki

Duyurular & Forum Kuralları & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir