SÜRPRİZ GELİŞEN LEGEND GARAGE ZİYARETİM..

Yetkili: G.HEPARSLAN

SÜRPRİZ GELİŞEN LEGEND GARAGE ZİYARETİM..

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Tem 2014, 00:46

14.Kasım.2013' de yollarımızı birleştirdiğimiz sponsorumuz Bülent Bey ile, yüz yüze tanışma planlarımızı telefonda yapmaya çalışırken anlık ve sürpriz bir gelişme oldu...

Ankara' ya gelişimle birlikte ve aslında 17 veya 18 Temmuz tarihlerinde Emre ERBAŞAR ile birlikte ziyaretimiz planlanmıştı. :handshake:

Gelelim sürpriz yaşadığım duruma ve 16 Temmuz' a.. :)

16 Temmuz tarihine sıkıştırdığım 3 program dahilinde ve 4. gelişecek durumdan haberim olmayarak telefonum çaldı ve arayan Ahmet KADI idi.. :call:

"Gökhan abi, Ankara' dayım adres ver yanına geliyorum.." :shocked2: :grin:

Adresi verdim ve 15 dakika sonra kapıdaydı.. :f1: :lol:

Ahmet' in yaptığı bu sürpriz Ankara ziyareti ile LEGEND GARAGE' a gitmemiz bir oldu.. :)

Konu vesilesi ile; sponsorumuz Bülent Bey' e, Hazel Hanım' a ve Ahmet kardeşime tekrar teşekkürlerimle.. :handshake:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gitmişken de model almadan dönmek olmazdı elbette.. :smile: :handshake:

Resim

En kısa zamanda ve detaylarda buluşmak üzere.. :syg:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: SÜRPRİZ GELİŞEN LEGEND GARAGE ZİYARETİM..

İletiYazar: KADIHAN » 18 Tem 2014, 08:33

Hahhhahahaah :grin: :lol: Çok hızlıyımdır bilirsin Gökhan abim :f1:

Benim içinde çok güzel anlardı! Bir taşta 2 kuş vurmak diye buna derim :lol: :grin:

İstesek bir araya bu şekilde gelemezdik.. Bazı şeyleri oluruna bırakmak lazım :happy: :cicek:

Ayrıca kaş ile göz arasında yaptın yapacağını... :smile: Elin boş çıkmadın :lol: Güzel günlerde keyifle seyret, baktıkça Bülent ve beni hatırla Gökhan abi :smile: :happy:

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: BRKCAD » 18 Tem 2014, 08:57

Bekliyoruz diğer kareleri ve alınan arabaları da. :lol:

BRKCAD
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Berent TURAN » 18 Tem 2014, 08:59

Çok istedim orada olmayı. Harika kareler.. :smlie:

mesaj için Berent TURAN teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, Legend Garage
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2600
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 18 Tem 2014, 09:06

Ahmet, Gökhan'ı kapıp gidince biz gidemedik tabi. :think:

Gerçi gitmediğimiz yer değil. Hatta yakın zamanda uğramayı düşünüyorum ben de.

O raflar gözümde canlandı birden. :nazar:

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 134
Toplam Model Sayısı: 134
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 18 Tem 2014, 12:44

Sanırım her koleksiyonerin olmak isteyeceği yer böyle bir mağazadır, İzmir'de benzeri mekanlar olmadığından iştahla ve kıskançlıkla baktım resimlere :lol: Harika bir ziyaret olduğu belli, bu güzel paylaşım için teşekkürler Gökhan Abi :good2:

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4200
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: GOKHANN » 18 Tem 2014, 13:10

Abi güzel bir ziyaret olmuş resimler içinde teşekkürler... Bu arada yeni modelin hayırlı olsun... :good2:
Resim

mesaj için GOKHANN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
GOKHANN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 21
Rep Puani: 1065
GOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 18 Tem 2014, 15:30

Bende Ankara'ya her gidişimde uğramaya çalışıyorum. Bülent bey ile telefonda konuştuk hep tanışmak kısmet olmadı fakat Hazel Hanım da gerçekten güler yüzü ile her defasında bizi karşıladı. Güzel bir ziyaret olmuş. Legend'ın sırları ortaya çıkmış... :lol:

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 2:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2705
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Tem 2014, 08:58

Çok güzel bir ziyaret olmuş.
Bende Ankara'ya gidişimde Legend Garage'a gitmek istiyorum (Emre ve Bahadır'a duyrulur)
Zaten oraya gidilirde boş çıkılır mı hiç :lol:
Paylaşım için teşekkürler Gökhan, böylece gitmesekte fotoğraflardan görmüş olduk. :y:
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 2:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 19 Tem 2014, 11:49

Çok güzel bir ziyaret olmuş Gökhan abi legend garage bende merak ediyorum doğrusu Ankara'ya gelme ihtimalim yok sanırım bu sene ama birgün ziyaret edeceğim :smile: ... Ahmet abi ile de çok keyfili bir gün olduğu aşikar keşke bende yanınızda olsaydım diye içimden geçirmedim değil o gün ...

eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: resatsirin » 19 Tem 2014, 15:17

Ayağına sağlık Gökhan Abi :friends:
Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 19 Tem 2014, 17:54

Harika olmuş. Plansız oluşu da ayrıca iyi olmuş. Raflar insanı oraya davet ediyor adeta. Biz de yolumuz düşerse gitmek isteriz Gökhan abi.
Resim

mesaj için canerberk teşekkür aldı- 2:
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Caner
1/18 Model Sayısı: 71
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 72
Rep Puani: 785
canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Tem 2014, 20:21

KADIHAN yazdı:Hahhhahahaah :grin: :lol: Çok hızlıyımdır bilirsin Gökhan abim :f1:

Benim içinde çok güzel anlardı! Bir taşta 2 kuş vurmak diye buna derim :lol: :grin:

İstesek bir araya bu şekilde gelemezdik.. Bazı şeyleri oluruna bırakmak lazım :happy: :cicek:

Ayrıca kaş ile göz arasında yaptın yapacağını... :smile: Elin boş çıkmadın :lol: Güzel günlerde keyifle seyret, baktıkça Bülent ve beni hatırla Gökhan abi :smile: :happy:

Geldiğini ve gittiğini anlayamadım Ahmet.. :shocked2: :lol:

Ay sonunda Mersin' e geçeceğim ve orada da karşıma çıkarsan şaşırmam artık ve belki birlikte dükkan açıp yerleşiriz Mersin' e.. :friends: :lol:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16726
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir