SÜRPRİZ ANKARA TOPLAŞMASI 01.12.2013 (YENİ FOTOLAR syf.3'te)

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: SÜRPRİZ ANKARA TOPLAŞMASI 01.ARALIK.2013 PAZAR

İletiYazar: corelli » 02 Arl 2013, 14:34

Haber bile vermeyen bu gruba dergi falan yok söyleyeyim, adlarınızı tek tek not aldım. :duyuru:
Güzel bir gün geçirmişsiniz, en kötü gününüz böyle olsun :bravo:
Resim

mesaj için corelli teşekkür aldı- 7:
Bora TURAN, BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, REVOLUTION, sui_cast, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
corelli
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Harun Ergenç
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 410
corelli rep puani yokcorelli rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 02 Arl 2013, 15:39

Dün bizlere güzel bir gün yaşatan tüm değerli koleksiyoner arkadaşlarıma, abilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Yazdan beri çok detaylı plan program yaptığımız halde gelip görüşememiştik, böyle anlık süreçte buluşabilmek çok ayrıcalıklı oldu doğrusu. Aramızda görmek istediğimiz ancak gelemeyen kişilere de sevgilerimi iletiyorum, umarım başka bir zaman yine fırsat yaratırız. Emre Abi gayet düzgün bir süreç aktarımı yapmış bizlere, her dakikası keyifli geçen bir buluşmaydı. Nicelerine diyorum.. :coffee:

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, Emre E., G.HEPARSLAN, REVOLUTION, sui_cast, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 02 Arl 2013, 16:32

Muhteşem bir buluşma olmuş. Ayağınıza sağlık. Böyle ortamların daha da artması dileğiyle.
Resim

mesaj için canerberk teşekkür aldı- 7:
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Caner
1/18 Model Sayısı: 71
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 72
Rep Puani: 785
canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 02 Arl 2013, 16:43

Sanki ilkokul arkadaşlarımı yıllar sonra tekrar görecekmişim hevesiyle Cumartesi gecesi Ankara'nın yolunu tuttuk..

Bir, iki yıl önce forumu takip edenler bilir İstanbul ve Ankara buluşmalarını, ben de gezici üyeydim tabi o zamanlar :happy:

İş, güç derken birkaç saat de olsa özlediğim insanları görmek ve değerli kişilerle tanışmak gerçekten çok güzeldi.. :hearth:

Başta kız arkadaşım ve beni otogardan alan Emre Abi'm ile Mehmet kardeşime, akşam otogara bırakan Bahadır Abi'me ve bütün gün bizi yalnız bırakmaya herkes tek tek teşekkürlerimi sunuyorum..

Bugün Pazartesi olsa da 2 saat uykuyla zinde bir şekilde bir işe geldim, tekrarlamak ümidiyle..

Saygılar, sevgiler.. :sapka:
Resim

mesaj için ArdaPerk teşekkür aldı- 7:
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Arl 2013, 17:26

Emre kardeşim çok güzel sırasıyla anlatmış bize pek bir şey kalmamış :)
Öyle dolu ve güzel muhabetli bir gün geçirdiğimiz için bende gelen herkese çok teşekkür ediyorum :handshake:
Ayrıca forumda yazıştığımız ama yüz yüze görüşmek istediğim Ankara'da olan arkadaşlarımızın katılmaları beni çok memnun etti. :inlove:
Bu hobi çok farklı; Heleki bizim grup çok farklı! ilk defa gördüğüm ama sanki yıllarca arkadaşçasına muhabet edilen başka bir grup varmı acaba ? Bence yok !
Başta bunu organize eden Emre kardeşim olmak üzere gelen herkese tekrar çok teşekkür ediyorum! :drinksb:

Resimleri birazdan yükleyeceğim sonrada sizlerle payaşacağım.
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 6:
Bora TURAN, BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, sui_cast, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 02 Arl 2013, 18:18

Cümleten selamlar.

Öncelikle Ankara ekbine ve İzmir'den gelen Arda ve Dila'ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Uzun zamandır görüşemediğimiz abilerimiz/kardeşlerimiz ile görüştüğümüz ve bol bol hasret giderdiğimiz bir buluşma oldu. Hepinizi çok özlemişim. Yine çok güzel ağırlandık. Günün başlangıçından, bitimine kadar çok güzel zaman geçirdik.

Arayı açmayın ve en kısa zamanda İstanbula'a da gelin lütfen.

Hepinize teşekkür ederim.

Saygılarımla... :syg:
Resim

mesaj için Bora TURAN teşekkür aldı- 6:
BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, REVOLUTION, sui_cast, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: memo_16 » 02 Arl 2013, 20:00

keşke daha önceden haberim olsaydı gelip sizlerle tanışmayı çok isterdim, gerçi o gün başka bir organizasyona davetliydim fakat olsun :) neyse ayaklarınıza sağlık :)
Resim

mesaj için memo_16 teşekkür aldı- 6:
BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, REVOLUTION, sui_cast, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
memo_16
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Mehmet TIRPAN
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 5
Rep Puani: 200
memo_16 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 02 Arl 2013, 21:58

Pazar günü beni arayanlar bilir; özel derslerin yoğunluğu ile tanınırım.. :lol:

Böylesine klasik bir pazar gününü yaşadığım 2. dersin ortasında çaldı telefonum.. :call:

Arayan, Dc Bora TURAN.. :kork2:

2. derse ara verdiğimde ve acaba Hindistan' dan dönmüş olabilir mi? şeklinde telefona sarıldım ve o da ne? :mor:

Karşımda Emre ERBAŞAR ve Bora' da aradan konuşuyor.. :talk: :korku: :grin:

Resim

Yine telekonferans yapıyorlar dedim ve bir arada olduklarına inanmadım.. :delii:

"Face' e gir görürsün telekonferansı" dediklerinde ise tüm gerçekler su yüzüne çıkmış oldu.. :y: :nazar: :sapka:

----------------------------------------------------------------------------

O kadar kilometreyi Bora' yı doyurmak için yapmışlar meğerse.. :grin:

Saat 22:00 gibi ve dönüş yolunda Burak BALIKÇI' nın arabasında yer alan İSTANBUL EKİBİ ile sohbetimiz ise ne kadar mutlu bir şekilde döndüklerini kanıtlar şekildeydi.. :friends:

İstanbul ekibinden tek ricam, HAS İLETİŞİM' e uğrayarak selamlarımı iletmeleri olacak.. :knuppel: :grin:

----------------------------------------------------------------------------

İstanbul' dan sürpriz yaparak Ankara' ya gelen değerli hobidaşları; karşılayan ve ağırlayan tüm Ankara ekibimize sevgilerimle... :f:
Arda ve Dila' ya da ayrıca teşekkür ederim.

Böyle bir aile ve böyle bir ekip ancak ve ancak ayakta alkışlanır.. :bow: :y:

Resim

:sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 6:
BuRaK-B, Emre E., REVOLUTION, spyker, The gozy, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Sarim » 02 Arl 2013, 22:17

Benim için geç kalınmış bir buluşma oldu. Çok keyifli bir gün geçirdim ve çok güzel insanlarla tanıştım.
Devamının geleceğini umarım... Herkese teşekkürler ayaklarınıza sağlık.

Emreciğim dilediğin zaman görürsün RESİNleri, ama ciddi çeldiriciler bilesin. Materyal zayıf ama arabalar nokta atışı...
:think:

mesaj için Sarim teşekkür aldı- 5:
BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, REVOLUTION, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Sarim
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Sarim SEMERKANT
1/18 Model Sayısı: 280
1/24 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 70
Rep Puani: 160
Sarim rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 02 Arl 2013, 22:22

Çok güzel bir toplantı olmuş , zamanın nasıl keyifli geçtiği resimlerden belli oluyor. Bel air 'a bayıldım kim nasıl yapmışsa helal olsun . :good2:

mesaj için Musa Can ÇİL teşekkür aldı- 5:
BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, REVOLUTION, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 70
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2880
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: masato » 02 Arl 2013, 23:06

Haber vereydiniz bende Yeniçağ'dan binerdim ... Nese artık başka zamana....
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato teşekkür aldı- 4:
Emre E., G.HEPARSLAN, REVOLUTION, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 02 Arl 2013, 23:33

Çok güzel bir gündü.. Katılan herkese teşekkür ediyorum.. Emre senin yüzünden o küçük şeylerden bu gün 6 tane edindim sağol sözünü tutmuş kadar oldun :)
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan teşekkür aldı- 4:
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2829
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 02 Arl 2013, 23:35

Vaay, super bir bulusma olmus; resimlerden ve yuzlerdeki tebessumlerden belli oluyor :good2: Katilan herkesin ben de yuregine ve ayagina saglik diyorum, ayrica Tolga Abi'nin paslanmaya yuz tutmus 'satilik' ilanli Chevy'si bir basyapitmis dogrusu; onun icin de kendisini ayrica tebrik ederim :sapka:

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 4:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4335
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

ÖncekiSonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir