E-DERGİMİZ 12. SAYISI İLE YENİDEN SİZLERLE OLACAK..

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

E-DERGİMİZ 12. SAYISI İLE YENİDEN SİZLERLE OLACAK..

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Kas 2013, 20:10

E-Dergi editörümüz Eray KIVRAK kardeşimizin;

:arrow: TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE...

konusunu hatırlarsınız ve özel nedenlerinden ötürü devam ettiremeyeceğinden bahsetmişti.. :f:

-----------------------------------------------------------------------------------------

Bu konu altına yazılan tüm tebrik ve devamının gerekliliği ile ilgili olarak yazılan mesajlara da tekrar teşekkür ederiz. :handshake:

(Eray kardeşimin yeri ve tekrar fırsat bulduğunda zaten belli) :syg:

-----------------------------------------------------------------------------------------

Devamlılığı konusunda ve tarafıma ulaşan mesajları da değerlendirerek; bu işte gönüllü olarak yanımızda olacağını belirten yeni üyelerimizin mesajları ile mutlu oldum.. :f:

İlgili konuyu,

Eray kardeşim başta olmak üzere tüm E-Dergi ekibimiz ile telefonda görüşerek değelendirdim.. :f: :handshake:

Gün içinde yaptığım 1/1 görüşmeler sonucunda da ara vermeyeceğimiz E-DERGİ kadromuz belli oldu.. :handshake:

Harun ERGENÇ - E Dergi Editörü (corelli)
Emir AYAZ - E Dergi Editör Yardımcısı (EmirAyaz)
Serkan BAŞ - 1/18 Bölümü (eczserkan55)
Ahmet AKGÜL - 1/24 Bölümü (ahmetakgul)
Alper KARA - 1/43 Bölümü (Alper KARA)
Atalay ÇELİK - Diorama Bölümü (atalay43)
İlkay ALTIN - Röportaj (ilkay11)

----------------------------------------------------------------------------------

12. sayımızda görüşmek üzere ve emeği geçecek olan tüm hobicilere sevgilerimle.. :handshake:

Resim

Resim

-------------------------------------------------------------

NOT: E dergi ekibimiz; "E DERGI KADRO / TELEFONLAR" özel mesajım ile bilgilendirilmiştir..

-------------------------------------------------------------

SON GÜNCELLEME: 02.ARALIK.2013 - 1/1 araçlar kategorisi dergiden çıkarılmıştır.

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: E-DERGİMİZ YENİDEN SİZLERLE OLACAK..

İletiYazar: atalay43 » 07 Kas 2013, 20:13

Bu güzel çalışmaya bir şekilde tekrar devam etmek sevindirici.

Aslında ben Eray ın bu konuyu açtığını ve malesef böyle bir karar aldığını Gökhan Abimden telefonda almıştım. Uzaktım bir süredir foruma.

Ama bu çalışma için fırsat buldukça bende yazmaya devam edeceğim..

Hepimize hayırlı olsun.
Resim

atalay43
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Atalay Çelik
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 32
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 38
Rep Puani: 1030
atalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yok

Re: E-DERGİMİZ 12. SAYISI İLE YENİDEN SİZLERLE OLACAK..

İletiYazar: ahmetturgaykaya » 07 Kas 2013, 20:35

Çok sevindirici bir haber aldım bugün saygıdeğer forum adminimiz Gökhan hocam'dan. Diecast e-dergi'ye olan ilgimden haberdar olup yazar ekip kadrosuna beni de dahil etmeniz beni çok mutlu etti. herzaman bana cep telefonumdan,özel mesaj ya da mail yoluyla online ulaşabilirsiniz bilgi alışverişi hakkında.birbirimize destekleyerek e-dergi daha daha tanınır hale gelecek inşallah. derginin şu anki hali için emeği geçen herkese çok teşekkürler.ilerleyen zamanlarda telefon görüşmelerimizle dostuluğumuzu ekiştirmek üzere.

iyi akşamlar

syg
Bu daha bir başlangıç.

Resim

Resim

DiecasTR E-Dergi arşivi

mesaj için ahmetturgaykaya teşekkür aldı- 6:
Berent TURAN, corelli, EmirAyaz, Emre E., G.HEPARSLAN, spyker
ahmetturgaykaya
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Ahmet Turgay KAYA
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 55
ahmetturgaykaya rep puani yok

İletiYazar: corelli » 07 Kas 2013, 20:39

Herkese merhaba. Öncelikli olarak halihazırda 11 sayı çıkarmış olan Eray Kıvrak kardeşimizi tebrik etmek istiyorum. Çalışmalarını incelediğim zaman zor bir işi bu kadar gönülden, giderek artan bir enerji ve tempoyla yapan kişiye zor rastlanacağını farkettim. İlkler her zaman zordur ve sonradan gelenler onların izinden daha rahat ilerler. Bunun içinde Eray kardeşimize ayrıca bir teşekkür etmek istiyorum. Ve tabiki şu ana kadar dergide emeği geçen herkese büyük bir teşekkür. Umarım Eray kardeşimiz derslerini kolaylayıp tekrar geri dönene kadar dergimizi diecastr üyelerine layık bir şekilde çıkarabiliriz. Yeri gelmişken Gökhan Heparslan Beyede beni bu konuma layık gördüğü için çok teşekkür ederim.

Hepimize hayırlı olsun.
Resim

Kullanıcı avatarı
corelli
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Harun Ergenç
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Rep Puani: 410
corelli rep puani yokcorelli rep puani yok

İletiYazar: EmirAyaz » 07 Kas 2013, 21:02

Başta Eray kardeşim olmak üzere bu güne kadar 11 sayının çıkması için emek vermiş herkese sonsuz teşekkürler. Elimizden geldiğince bu işi layıkıyla yerine getirmek için çalışacağımıza ve güzel işler başaracağımıza eminim. Bu hobiyi sevdirmek için bir şeyler yapmak yeni insanlar tanımak ve karşılıklı tecrübe alışverişinde bulunmak düşüncesi bile bende tatlı bir heyecan uyandırdı şimdiden. Bende hepimize hayırlı olsun diyorum ve umarım yapacağımız işler en az öncekiler kadar güzel olur ve ilgi çeker.
Resim

EmirAyaz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Emir AYAZ
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 29
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 190
EmirAyaz rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 07 Kas 2013, 21:03

Eray kardeşimizin yayınlarını bende uzun süredir takdirle ve beğeniyle takip ediyordum , bu güzel çalışmayı sürdürmeye çalışacağımız içinde çok heyecanlıyım ... Kadromuz çok güzel şimdiden güzel işler çıkacağı ortada Gökhan abi bu görevlendirmeyi bana bahşettiğiniz için çok teşekkür ederim ... Hepimize hayırlı olsun :sapka: ...

eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Eray KIVRAK » 07 Kas 2013, 22:16

Okuldan geldim, yemeğimi yedim ve daha yeni koltuğa oturdum Saat: 21:04. Gökhan abi ile bugün ders arasında konuşma fırsatım oldu. Vizelere yaklaştıkça hocamız sağolsun daha uğraştırıcı/düşündürcü tasarım ödevleri vermeye başladı.
E-Dergi ekibimize bu görevde sonsuz kolaylıklar ve başarılar. Boş olduğum bir gün yeni ekip ile tek tek telefon görüşme yapacağım. Ayrıca her türlü konuda telefonumdan daima yardımcı olacağımı belirtmek isterim. Umarım en kısa zamanda ekibimizin arasına dönerim.
Resim

Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 07 Kas 2013, 22:20

Bu çok sevindirici bir haber oldu. :f: Heyecan kaldığı yerden devam edecek Allah'ın izni ile. Arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar dilerim. :smile:

Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 58
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Kas 2013, 22:22

Bu ne kadar güzel bir el vermedir ve paslaşmadır.. :y: :f:

-----------------------------------------------------------------------------------
corelli yazdı:Herkese merhaba. Öncelikli olarak halihazırda 11 sayı çıkarmış olan Eray Kıvrak kardeşimizi tebrik etmek istiyorum. Çalışmalarını incelediğim zaman zor bir işi bu kadar gönülden, giderek artan bir enerji ve tempoyla yapan kişiye zor rastlanacağını farkettim. İlkler her zaman zordur ve sonradan gelenler onların izinden daha rahat ilerler. Bunun içinde Eray kardeşimize ayrıca bir teşekkür etmek istiyorum. Ve tabiki şu ana kadar dergide emeği geçen herkese büyük bir teşekkür. Umarım Eray kardeşimiz derslerini kolaylayıp tekrar geri dönene kadar dergimizi diecastr üyelerine layık bir şekilde çıkarabiliriz. Yeri gelmişken Gökhan Heparslan Beyede beni bu konuma layık gördüğü için çok teşekkür ederim.

Hepimize hayırlı olsun.

-----------------------------------------------------------------------------------

Eray KIVRAK yazdı:Okuldan geldim, yemeğimi yedim ve daha yeni koltuğa oturdum Saat: 21:04. Gökhan abi ile bugün ders arasında konuşma fırsatım oldu. Vizelere yaklaştıkça hocamız sağolsun daha uğraştırıcı/düşündürcü tasarım ödevleri vermeye başladı.
E-Dergi ekibimize bu görevde sonsuz kolaylıklar ve başarılar. Boş olduğum bir gün yeni ekip ile tek tek telefon görüşme yapacağım. Ayrıca her türlü konuda telefonumdan daima yardımcı olacağımı belirtmek isterim. Umarım en kısa zamanda ekibimizin arasına dönerim.

İyiki bu forumu kurmuşum ve iyiki bu güzel insanlarla tanışmışım.. :f:

Saat 13:00' den beri yaptığım görüşmelere değdi.. :handshake:

Tüm ekibin ve bu hobici ruhunu taşıyanların yüreklerine sağlık.. :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 5:
ahmetturgaykaya, corelli, EmirAyaz, Emre E., Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Kas 2013, 22:25

Güzel bir haber e-dergimizin devam etmesine sevindim :y:
Bizim gibi diecast tutkunları için vazgeçilmez bir derginin devam etmesi çok iyi oldu!
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 6:
ahmetturgaykaya, corelli, EmirAyaz, Emre E., Eray KIVRAK, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 07 Kas 2013, 23:33

Online dergi olarak 2 dergi indiriyordum bir tanesi iptal olmuş ki haber alamıyorum. Forumumuzun dergisini de düzenli olarak topluyorum. Kaldığımız yerden devam o zaman. Eray' ın en yakın zaman da dergimizin başına geçmesi dileğiyle. :sapka:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan teşekkür aldı- 5:
ahmetturgaykaya, corelli, EmirAyaz, Eray KIVRAK, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 144
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 07 Kas 2013, 23:35

Gokhan Abi'den bu guzel haberi almak cok iyi oldu, yeni ekibe calismalarinda kolayliklar ve basarilar dilerim :handshake:

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 5:
ahmetturgaykaya, corelli, EmirAyaz, Eray KIVRAK, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 84
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 89
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: ahmetakgul » 08 Kas 2013, 00:04

Bugün Gökhan abinin beni araması ve müjdeli bir haber vererek E-Derginin devam edeceğini bildirmesiyle çok mutlu oldum. 1/24 Inceleme sayfasından devam edip edemeyeceğimi sordu ve bende severek yaptığım bu işe devam etmek istediğimi söyledim. Eray Kardeşime bugüne kadar sarf ettiği emeklerden dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum . Yeni Editörümüz ve Ekibimizle güzel sayılar çıkarabilmek ümidiyle.
Resim

ahmetakgul
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ahmet AKGÜL
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 37
1/32 Model Sayısı: 44
1/43 Model Sayısı: 4