DR.DIECAST BİZLERLE...

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

Re: DR.DIECAST BİZLERLE...

İletiYazar: tolgatitiz » 06 Kas 2013, 17:54

Virtue yazdı:Harika bir uygulama olmuş, çok çok sevindiğimi belirtmek ve emeği geçenlere teşekkür etmek isterim :sapka: Diecastr zaten vazgeçilmezimiz, Dr. Diecast de hobiye başladığım zamanlarda şans eseri ile de olsa tanıdığım, kaliteli yorumları ve değerlendirmeleri ile bana her zaman yol gösterici olmuş mükemmel bir site. Tolga Abi'yi hali hazırda forumdan tanıyoruz, Sarim Bey ve Eray Bey'e de hoşgeldiniz diyorum, bundan sonra Dr.Diecast'te diecastr'den bol bol üye göreceğinize inanıyorum (ayrıca West Coast model inceleme yazılarınızı merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum :smile: )

Erdem, iyi dileklerine, beğenilerine çok teşekkür ederim.
Yıllardır hastası olduğumuz bir şeyin peşinden koşuyoruz, bizi mutlu etmeyecek bir şeyi asla koymadık siteye, hep özenerek bir şeyler yaptık anlayacağın.
Biraz önceki cevabımda yazmıştım, biraz doygunluk, biraz hayat koşuşturmaları derken yavaşladık.
West Coast modelleri gerçekten çarpıcı parçalar, bizim envanterimizde Sarim sayesinde bazı örnekleri var. "dr.diecast"ın güzel taraflarından biride budur.
"bu model elimizde varmı? var, al incele, ikincisini de kapalım, nasıl olsa birimize yarar" anlayışlarını hiç bırakmadık.
"diecastr"ın canlılığı ile birlikte tekrar incelemelerimize geri döneceğimizi düşünüyorum :drinksb:
Resim

mesaj için tolgatitiz teşekkür aldı- 2:
Erdem, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 166
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: spyker » 06 Kas 2013, 18:21

Gökhan abi sana ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.Dr.Diecastı da takip ediyordum sayesinde çoğu modelimi yazılardan inceleyip aldığım oldu.Böyle bir güzellik ve birliktelik gücümüzün üstüne güç kattı herkese hayırlı olsun keyifli forumlar dilerim.

mesaj için spyker teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
spyker
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Fatih SAHIN
1/18 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 880
spyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yokspyker rep puani yok

İletiYazar: masato » 06 Kas 2013, 20:51

Sene: 2009...
Yer: Ankara Cepa....
Olay: Ankara Model Günleri...
Düzenleyen: Dr. Diecast
Sonuç: Kabaran diecast aşkı...
Benim tanışmam böyle olmuştu Dr. Diecast ile... Sonrasında bu forum... Model aşkı yüreğinde giderek artan bir garip koleksiyoner olduk işte... O tadı damağımda kalan sergide sevgili Tolga abimizle kısa süreli bir sohbetimizi olmuştu. Bana yapmış olduğu muhteşem dioramalarından tiyolar vermişti sağ olsun...
Bu konu başlığını görünce bu güzel anımı sizlerle paylaşmak istedim...
Hobiyi hobi olarak seven güzel insaların güzel birlikteliği umarım daha kaliteli bir şekilde artarak devam eder...
Umarım bu sergi o zaman yapılandan kat ve kat fazlası yapılabilecek seviyede tekrarlanır...
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato teşekkür aldı- 5:
Emre E., Erdem, G.HEPARSLAN, Sarim, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Sarim » 07 Kas 2013, 00:10

Virtue yazdı:(ayrıca West Coast model inceleme yazılarınızı merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum :smile: )

Evet Erdem Bey kardeşim West Coast konusu bence de çok önemli. Daha önce duyurusunu açmış ancak zorunlu meşguliyetlerimiz nedeniyle bir türlü yayınlayamamıştık. Bana göre 24 ölçeğin en iddialılarından... Hatta beni 24 ölçeğe ikna eden firma. Ama gelin görün ki WCPD toplamak için biraz geç kalmışız, fabrika kapandı biz modellerine yapıştık. Hele fabrika kapandıktan sonra kataloğunda üretmeyi planladıkları 4 kapı station vagon Oldsmobilleri, Buickleri görünce gerçekten çok üzülmüştüm.

Neyse ki küçük çaplı da olsa bir Impala serisi oluşturabildik, İlk fırsatta '59, '61 ve '64 Impalaları fotoğraflayıp yayınlayacağız. Keyifli olacağı kanaatindeyim.

mesaj için Sarim teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Sarim
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Sarim SEMERKANT
1/18 Model Sayısı: 280
1/24 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 70
Rep Puani: 160
Sarim rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 07 Kas 2013, 13:46

Yoldaş olarak hobi adına atılan her adımda birlikte olma işine ben çok sevindim açıkçası. Dr-Diecast ekibinin detaylı düşünce ve yorumları ülkemiz koleksiyonerleri için gerçekten kriter alınabilecek nitelikte. Ayrıca sitedeki bilgilendirmeler ve medya ile olan etkileşime hayran kaldım. Kendi sitelerindeki model veritabanı için modellerimin detaylarıyla destek vermeye hazırım.
Her geçen gün daha kapsamlı büyüyen ailemiz adına, keyifli hobi vakti geçirmemiz dileğiyle. :tey:

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 3:
G.HEPARSLAN, Sarim, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 07 Kas 2013, 13:47

Sarim yazdı:
Virtue yazdı:(ayrıca West Coast model inceleme yazılarınızı merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum :smile: )

Evet Erdem Bey kardeşim West Coast konusu bence de çok önemli. Daha önce duyurusunu açmış ancak zorunlu meşguliyetlerimiz nedeniyle bir türlü yayınlayamamıştık. Bana göre 24 ölçeğin en iddialılarından... Hatta beni 24 ölçeğe ikna eden firma. Ama gelin görün ki WCPD toplamak için biraz geç kalmışız, fabrika kapandı biz modellerine yapıştık. Hele fabrika kapandıktan sonra kataloğunda üretmeyi planladıkları 4 kapı station vagon Oldsmobilleri, Buickleri görünce gerçekten çok üzülmüştüm.

Neyse ki küçük çaplı da olsa bir Impala serisi oluşturabildik, İlk fırsatta '59, '61 ve '64 Impalaları fotoğraflayıp yayınlayacağız. Keyifli olacağı kanaatindeyim.

Merhaba Sarim Bey :smile: 1:24 ölçekte Danbury Mint'ten çok güzel modeller görmüştüm internette (örneğin 1956 dört kapılı Buick gibi) ama spesifik olarak Chevrolet dendiğinde West Coast bir numara anladığım kadarıyla. Benim temam 1:18 ölçekte olmasına rağmen bir tane de olsa West Coast alsam mı diye düşünmüşlüğüm çoktur :lol: Bundaki en büyük etken efsane bir araç olan 1959 Impala'yı -maalesef- 1:18 ölçekte hiç bir üreticinin hakkını vererek üretmemiş olmasıdır. Son yıllarda Sunstar Platinum 1950'ler klasik Amerikanlarına güzel bir giriş yaptığından umudum ondaydı ancak herhalde telif hakkı gibi nedenlerden dolayı bir türlü 1959 Impala'yı üst düzey üretimde göremiyoruz. Bahsettiğiniz katalog ürünleri resimlerini görmeden sadece isimleriyle bile iştah kabartıcı, ne diyelim; bir an önce inceleme yazılarınızı görmek dileğiyle tekrar hoşgeldiniz :handshake:

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 81
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 86
Rep Puani: 4345
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 07 Kas 2013, 15:06

Gökhan abi konuyu açınca bir çırpıda okuyup ilk ben teşekkürü basmıştım ama sonra yorum yazmayı ihmal etmişim galiba :wasntme:

Herkes söylenecekleri en güzel ifadelerle söylemiş.. Ben söyleyecek yeni bir şey bulamadım.. O zaman ne yapayım diye düşünürken arada göz attığım dr.diecast'a üye oldum.. :lol:

Bu güzel birleşme herkes için güzel sonuçlar doğurur umarım.. Bu işte yılların tecrübesi olanlarla genç arkadaşlarımızın birlikte aynı ortamlarda bulunması elbette ki hepimiz için çok güzel bir deneyim olacaktır.

Emeği geçen herkese teşekkürler..
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8150
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 07 Kas 2013, 15:58

tolgatitiz yazdı:Gökhan öncelikle bütün iyi dileklerin, iyi niyetlerin için ve bunlarıda sanatçı zerafeti ile ifade ettiğin için çok teşekkür ederim.
Aslında gönlümüzde var olan birlikteliğimiz, biraz da geç kalmamıza rağmen tescillendi.
Model camiasının en kaliteli organizasyonu olan "diecastr" ile birlikte hareket etmek bizim için de onurdur.

"Bizim için" diye bir ifade kullandım. Bir kareli defter sayfasında taslak olduğu günlerden beri "dr.diecast"in bir üyesiyim ama ben aynı zamanda, "diecastr"
ailesininde bir üyesiyim. Bu yüzden "bizim için" ifadesi çok doğru olmadı.
Bu aileye tekrar katıldığım günden bu yana, herkesin sıcak, samimi ilgisi, düzeyli tavırları, malum nedenlerden dolayı forum ortamlarından uzak durmayı seçen
biz Ankara tayfasınıda çok etkiledi.
Bu ortamın sürdürülebilmesi konusunda başta senin sergilediğin emek ise gerçekten her türlü takdiri hakediyor.

Bundan sonra en güzel paylaşımlarla birlikte olmaya devam ederiz umarım. Bir de itirafta bulunayım, sürekli bir arada takılan, modelden ve modelleri ile birlikte yaşayabileceği çağdaş bir Türkiye'den başka bir derdi olmayan biz Ankara tayfası, biraz da yıllardır istediği güzellikleri, gönlünce yaşayabilmenin verdiği rehavetle biraz yavaşlamıştı.
"diecastr"ın dinamik, genç ortamı bizi tekrar ateşledi ve daha da ateşleyecek gibi görünüyor.
Tekrar sana ve ailemizin tüm içten üyelerine teşekkürlerimi sunarım.
:drinksb:

Yıllara dayanan dostluklarımız ve ortaya çıkan güzel sonuç Tolga.. :y:

Daha da güzellerini, ömrümüzün yettiğince ve beraberce yaşayacağımıza güvenim tam.. :handshake:

İlgi, düşünce ve değerli yorumun için teşekkürlerimle.. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 07 Kas 2013, 16:18

Yorumumu yollamamışım. Bu grip beni fena yaptı bu sefer. :mor:
Sürekli takip ettığim incelemelerine bayıldığım Dr. Diecast'a ve Gökhan abiye teşekkürler.
Resim

mesaj için Eray KIVRAK teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: EmirAyaz » 07 Kas 2013, 18:44

Bu konuyu gördükten sonra tanıştım ''Dr. Diecast''la ve nasıl böyle bir siteden haberim olmaz diye kendi kendime kızdım biraz ama sonradan sevindim tabi daha da geç olmadan tanıştığım için bundan sonrada sıklıkla takip edicem. Böyle kaliteli siteleri açıp bu güne kadar gelmesinde emeği geçenlere ve yine aynı kalitede yollarını birleştirip bize bu hobiyi daha çok sevdirenlere çok teşekkürler.
Resim

mesaj için EmirAyaz teşekkür aldı- 3:
G.HEPARSLAN, Sarim, tolgatitiz
EmirAyaz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Emir AYAZ
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 29
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 190
EmirAyaz rep puani yok

İletiYazar: Sarim » 07 Kas 2013, 21:30

Virtue yazdı:
Sarim yazdı:

Merhaba Sarim Bey :smile: 1:24 ölçekte Danbury Mint'ten çok güzel modeller görmüştüm internette (örneğin 1956 dört kapılı Buick gibi) ama spesifik olarak Chevrolet dendiğinde West Coast bir numara anladığım kadarıyla. Benim temam 1:18 ölçekte olmasına rağmen bir tane de olsa West Coast alsam mı diye düşünmüşlüğüm çoktur :lol: Bundaki en büyük etken efsane bir araç olan 1959 Impala'yı -maalesef- 1:18 ölçekte hiç bir üreticinin hakkını vererek üretmemiş olmasıdır. Son yıllarda Sunstar Platinum 1950'ler klasik Amerikanlarına güzel bir giriş yaptığından umudum ondaydı ancak herhalde telif hakkı gibi nedenlerden dolayı bir türlü 1959 Impala'yı üst düzey üretimde göremiyoruz. Bahsettiğiniz katalog ürünleri resimlerini görmeden sadece isimleriyle bile iştah kabartıcı, ne diyelim; bir an önce inceleme yazılarınızı görmek dileğiyle tekrar hoşgeldiniz :handshake:

Erdem Bey sanırım sizinle dillerimiz değil, lehçelerimiz de çok benzer. 1959 Impala hayranlığım nedeni ile (hatta bendeki biraz obsesyona dönüşmüş durumdaydı) WEST COAST modelleri ile tanışmıştım. Aynı kanaat bende de oluşmuştu ve seri üretilmiş en iyi '59'un bu parça olduğunu düşünerek (çok da benimseyemediğim) 24 ölçeğe '59 sayesinde bulaştım.

Eğer West Coast 1959 almayı düşünüyorsanız bence hiç beklemeyin uluslarası satış sitelerinde hala bulunabiliyorken hemen alın, elinizde bir tek 24 ölçek o olsa bile kesinlikle keyif alacağınızı tahmin ediyorum.

Ek olarak, o kataloğu hiç görmemeniz çok daha iyi, eğer görseydiniz tek kelimeyle canınız acırdı...

mesaj için Sarim teşekkür aldı- 3:
Erdem, G.HEPARSLAN, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Sarim
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Sarim SEMERKANT
1/18 Model Sayısı: 280
1/24 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 70
Rep Puani: 160
Sarim rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 07 Kas 2013, 22:45

Harika bir haber !!!
Dr. Diecast'ı takip eden birisi olarak bu habere çok sevindim; ayrıca Tolga beyin forumda yazdığı seviyeli ve bilgili yazıları yüzünden çok ısındığımı söylemek isterim :)))
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 3:
Erdem, G.HEPARSLAN, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 07 Kas 2013, 23:41

Sarim yazdı:
Virtue yazdı:
Sarim yazdı:

Erdem Bey sanırım sizinle dillerimiz değil, lehçelerimiz de çok benzer. 1959 Impala hayranlığım nedeni ile (hatta bendeki biraz obsesyona dönüşmüş durumdaydı) WEST COAST modelleri ile tanışmıştım. Aynı kanaat bende de oluşmuştu ve seri üretilmiş en iyi '59'un bu parça olduğunu düşünerek (çok da benimseyemediğim) 24 ölçeğe '59 sayesinde bulaştım.

Eğer West Coast 1959 almayı düşünüyorsanız bence hiç beklemeyin uluslarası satış sitelerinde hala bulunabiliyorken hemen alın, elinizde bir tek 24 ölçek o olsa bile kesinlikle keyif alacağınızı tahmin ediyorum.

Ek olarak, o kataloğu hiç görmemeniz çok daha iyi, eğer görseydiniz tek kelimeyle canınız acırdı...

Vallahi West Coast'un muhabbeti biraz daha gecerse bir tane Impala eklenecek sanki koleksiyonuma, inceleme yazilarini buyuk sabirsizlikla bekliyorum Sarim Bey :handshake:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 86
Rep Puani: 4345
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

ÖncekiSonraki

Duyurular & Forum Kuralları & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir