IRAQ AIR FORCE MIG-21MF NO:681 TOMCAT KILLER

Yetkili: cemo-cemo, Predator, vtgurol, camorenesi

Re: IRAQ AIR FORCE MIG-21MF NO:681 TOMCAT KILLER

İletiYazar: Predator » 21 Eyl 2013, 21:43

G.HEPARSLAN yazdı:Konu, insan öldürme konusu olunca ve Tayfun' un da bahsettiği gibi malesef can sıkıcı ama modelcilik anlamında bakılacak olursa;

Tayfun (vtugrol) kardeşimin bir konusuna yazdığım cevabı, senin de açmış olduğun bu konu içerisinde paylaşmak istedim Serkan. :arrow:

"İlgi alanım olmadığından dolayı çok fazla yorum yapamıyorum ama son başlıklar 1. sayafaya düşen detaylı paylaşımlarınızı vaktimin yettiğince okuyor/görüyorum Tayfun.

Model Araba konusunda, ana ve alt başlıkların 100' ü geçtiği bir forumda sizin özeliniz olan uçaklara da Eren kardeşimin yıllar önce tavsiyesi ile oluşturduğum bu 5 başlığı; Serkan (Predator) ile beraber önemli kılmanız ise ayrıca hoşuma gidiyor. :f:

Tecrübelerinizi aktardığınız bu konularda yaptığınız paylaşımlarla forumumuza kattığınız farklı renk ise tartışılmaz bir güzellikte. :handshake:

Değerli emekleriniz için teşekkürlerimle.."
:f:

"Have a nice flight" :ucak:

Dediklerinize katılmamak mümkün değil Gökhan Bey.Daha önce de Ahmet ''Kadıhan'''ın söylediği gibi Tayfun kardeşim ve benim yapmış olduğum paylaşımları 2 kişi olarak bir birimizi destekleyip yürüttüğümüz konusu kendisinin de dikkatinden kaçmamış ve ayrıca yapmış olduğumuz paylaşımların ilgisi olsun olmasın herkesin dikkatini çektiğini, foruma ayrı bir renk kattığını belirtmişti.Size de kendisine de tekrar teşekkür ederim.Madem 'Diecast'' çatısı altında toplandık; bu kulvarda diecast arabaların yanında diecast uçaklarında var olduğunu ve bunun da bu foruma ayrı bir renk attığını düşünmekteyiz.Bu paylaşımları yaparken de paylaşılan modellerin, geçmişte yaptığı savaşlar olsun operasyonlar olsun resimleri ve hikayeleri ile paylaşarak en azından bize de birer tarihi öğreti olmasını sağlıyor, paylaşımları daha lezzetli hale getirmeye çalışıyoruz.
Saygılarımla .
En son Predator tarafından, 22 Eyl 2013, 16:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

mesaj için Predator arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Serkan
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 110
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 15
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 125
Rep Puani: 670
Predator rep puani yokPredator rep puani yokPredator rep puani yok

İletiYazar: Predator » 21 Eyl 2013, 21:46

Musa Can ÇİL yazdı:Vallahi benim Amerikan spor arabalarından sonra sizdeki gibi savaş uçaklarına çok beğeniyorum gerçekten . Çok güzel bir model ve detaylı anlatım için ayrıca teşekkürler :)

İlgin ve yorumun için ayrıca teşekkür ederim Musa.Bunları sizden duymak beni bir sonraki paylaşımlar için daha şevkli hale getiriyor. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 21 Eyl 2013, 21:57

Predator yazdı:
G.HEPARSLAN yazdı:Konu, insan öldürme konusu olunca ve Tayfun' un da bahsettiği gibi malesef can sıkıcı ama modelcilik anlamında bakılacak olursa;

Tayfun (vtugrol) kardeşimin bir konusuna yazdığım cevabı, senin de açmış olduğun bu konu içerisinde paylaşmak istedim Serkan. :arrow:

"İlgi alanım olmadığından dolayı çok fazla yorum yapamıyorum ama son başlıklar 1. sayafaya düşen detaylı paylaşımlarınızı vaktimin yettiğince okuyor/görüyorum Tayfun.

Model Araba konusunda, ana ve alt başlıkların 100' ü geçtiği bir forumda sizin özeliniz olan uçaklara da Eren kardeşimin yıllar önce tavsiyesi ile oluşturduğum bu 5 başlığı; Serkan (Predator) ile beraber önemli kılmanız ise ayrıca hoşuma gidiyor. :f:

Tecrübelerinizi aktardığınız bu konularda yaptığınız paylaşımlarla forumumuza kattığınız farklı renk ise tartışılmaz bir güzellikte. :handshake:

Dediklerinize katılmamak mümkün değil Gökhan Bey.Daha önce de Ahmet Kadıhan'ın söylediği gibi Tayfun kardeşim ve benim yapmış olduğum paylaşımları 2 kişi olarak bir birimizi destekleyip yürüttüğümüz konusu kendisinin de dikkatinden kaçmamış ve ayrıca yapmış olduğumuz paylaşımların ilgisi olsun olmasın herkesin dikkatini çektiğini, foruma ayrı bir renk kattığını belirtmişti.Size de kendisine de tekrar teşekkür ederim.Madem 'Diecast'' çatısı altında toplandık; bu kulvarda diecast arabaların yanında diecast uçaklarında var olduğunu ve bunun da bu foruma ayrı bir renk attığını düşünmekteyiz.Bu paylaşımları yaparken de paylaşılan modellerin, geçmişte yaptığı savaşlar olsun operasyonlar olsun resimleri ve hikayeleri ile paylaşarak en azından bize de birer tarihi öğreti olması sağlıyor, paylaşımları daha lezzetli hale getirmeye çalışıyoruz.
Saygılarımla .

Amacımız hobi çatısı altında birleşmek ise ve elbette bunun için bir aradayız Serkan.. :handshake:

Bu anlamda ve forumumuzda; en başta hobici olarak, bir elin parmakları kadar sayıda olduğunuzu bilerek, buna rağmen gelebilecek cevap sayısını düşünmeden ve konuları en güzel örnekleri ile ve büyük bir sabırla sunduğunuzu biliyorum. :f:

Rütbe/Bilgilendirme/Teşekkür konularını genelde ve kişilere özel mesaj ile bildiririm.
Hazır konu açılmışken bu özel mesajı konun içinde paylaşmak istedim.. :arrow:

"Serkan kardeşim,
Forum rütben; FORUM ÜYESİ iken, tarafımca FORUM ÖZEL ÜYELİĞİNE alınmıştır. Bilgilerine..

Yazmış olduğun mesajlarında, dilimiz ve imla kullanımına gösterdiğin hassasiyete teşekkür eder, iyi forumlar dilerim."

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Predator
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Predator » 21 Eyl 2013, 22:09

G.HEPARSLAN yazdı:
Predator yazdı:

Dediklerinize katılmamak mümkün değil Gökhan Bey.Daha önce de Ahmet Kadıhan'ın söylediği gibi Tayfun kardeşim ve benim yapmış olduğum paylaşımları 2 kişi olarak bir birimizi destekleyip yürüttüğümüz konusu kendisinin de dikkatinden kaçmamış ve ayrıca yapmış olduğumuz paylaşımların ilgisi olsun olmasın herkesin dikkatini çektiğini, foruma ayrı bir renk kattığını belirtmişti.Size de kendisine de tekrar teşekkür ederim.Madem 'Diecast'' çatısı altında toplandık; bu kulvarda diecast arabaların yanında diecast uçaklarında var olduğunu ve bunun da bu foruma ayrı bir renk attığını düşünmekteyiz.Bu paylaşımları yaparken de paylaşılan modellerin, geçmişte yaptığı savaşlar olsun operasyonlar olsun resimleri ve hikayeleri ile paylaşarak en azından bize de birer tarihi öğreti olması sağlıyor, paylaşımları daha lezzetli hale getirmeye çalışıyoruz.
Saygılarımla .

Amacımız hobi çatısı altında birleşmek ise ve elbette bunun için bir aradayız Serkan.. :handshake:

Bu anlamda ve forumumuzda; en başta hobici olarak, bir elin parmakları kadar sayıda olduğunuzu bilerek, buna rağmen gelebilecek cevap sayısını düşünmeden ve konuları en güzel örnekleri ile ve büyük bir sabırla sunduğunuzu biliyorum. :f:

Rütbe/Bilgilendirme/Teşekkür konularını genelde ve kişilere özel mesaj ile bildiririm.
Hazır konu açılmışken bu özel mesajı konun içinde paylaşmak istedim.. :arrow:

"Serkan kardeşim,
Forum rütben; FORUM ÜYESİ iken, tarafımca FORUM ÖZEL ÜYELİĞİNE alınmıştır. Bilgilerine..

Yazmış olduğun mesajlarında, dilimiz ve imla kullanımına gösterdiğin hassasiyete teşekkür eder, iyi forumlar dilerim."

Bende o zaman herkesin önünde teşekkürlerimi sunuyor ve iyi forumlar diliyorum. :ucak:
Resim

G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Erdem » 21 Eyl 2013, 23:11

Bu vesileyle ben de Serkan'i yeni rutbesinden oturu tebrik ediyorum :handshake: Ve bir oneri sunmak istiyorum, forum sayfasinda en ustte MODEL ARABA KOLEKSIYONERLERI BULUSMA NOKTASI yaziyor. Forumumuzda sadece araba modeli paylasilmiyor, ucak disinda gun gelir gemi, tren veya baska bir tasit modeli de paylasilabilir. Bu yuzden MODEL ARABA yerine MODEL ARAÇ yazsak daha uygun olmaz mı :think: Bu arac kara, hava veya deniz araci olabilir ve araba kelimesinden daha kapsayici olur.

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 3:
G.HEPARSLAN, Predator, vtgurol
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4335
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: vtgurol » 21 Eyl 2013, 23:57

Virtue yazdı:Bu vesileyle ben de Serkan'i yeni rutbesinden oturu tebrik ediyorum :handshake: Ve bir oneri sunmak istiyorum, forum sayfasinda en ustte MODEL ARABA KOLEKSIYONERLERI BULUSMA NOKTASI yaziyor. Forumumuzda sadece araba modeli paylasilmiyor, ucak disinda gun gelir gemi, tren veya baska bir tasit modeli de paylasilabilir. Bu yuzden MODEL ARABA yerine MODEL ARAÇ yazsak daha uygun olmaz mı :think: Bu arac kara, hava veya deniz araci olabilir ve araba kelimesinden daha kapsayici olur.

Kardeşim yeni rütben hayırlı olsun.

Ve Erdemin önerisine bende katılmıyor değilim.
Forumumuzun isminde ufak bir değişiklik yapmak gerektiğini uzun zamandır düşünüyorum bende çünkü kara taşıtları haricinde diğer taşıtlarında sergilenmeye başladığı forumumuz bence yeni ismi ile daha bir anlamlı ve genis kapsamlı olur.
Tabi diger forum üyelerinin de bu konu ile ilgili görüşlerini almakta fayda var.
Bence de "Model Araç Koleksiyonerleri Buluşma Noktası" yada "Model Taşıt Koleksiyonerleri Buluşma Noktası" başlıklarından birisinin kullanılması daha anlamlı olacaktır.
Resim

mesaj için vtgurol teşekkür aldı- 2:
Erdem, Predator
Kullanıcı avatarı
vtgurol
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Tayfun
1/18 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 113
- / -- Model Sayısı: 25
Toplam Model Sayısı: 138
Rep Puani: 725
vtgurol rep puani yokvtgurol rep puani yokvtgurol rep puani yok

İletiYazar: Predator » 22 Eyl 2013, 00:17

vtgurol yazdı:
Virtue yazdı:Bu vesileyle ben de Serkan'i yeni rutbesinden oturu tebrik ediyorum :handshake: Ve bir oneri sunmak istiyorum, forum sayfasinda en ustte MODEL ARABA KOLEKSIYONERLERI BULUSMA NOKTASI yaziyor. Forumumuzda sadece araba modeli paylasilmiyor, ucak disinda gun gelir gemi, tren veya baska bir tasit modeli de paylasilabilir. Bu yuzden MODEL ARABA yerine MODEL ARAÇ yazsak daha uygun olmaz mı :think: Bu arac kara, hava veya deniz araci olabilir ve araba kelimesinden daha kapsayici olur.

Kardeşim yeni rütben hayırlı olsun.

Ve Erdemin önerisine bende katılmıyor değilim.
Forumumuzun isminde ufak bir değişiklik yapmak gerektiğini uzun zamandır düşünüyorum bende çünkü kara taşıtları haricinde diğer taşıtlarında sergilenmeye başladığı forumumuz bence yeni ismi ile daha bir anlamlı ve genis kapsamlı olur.
Tabi diger forum üyelerinin de bu konu ile ilgili görüşlerini almakta fayda var.
Bence de "Model Araç Koleksiyonerleri Buluşma Noktası" yada "Model Taşıt Koleksiyonerleri Buluşma Noktası" başlıklarından birisinin kullanılması daha anlamlı olacaktır.

Tebriğin için teşekkür ederim kardeşim.Erdem güzel bir öneri sunmuş tabi ki diğer forum üyelerinin de fikirlerine danışılmalı .Bu konu ile ilgili bir anket ya da oylama başlığı açılabilir tabi önce alternatif isimler yaratılır ve oylamaya sunulabilir.
Resim

mesaj için Predator teşekkür aldı- 2:
Erdem, vtgurol
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Predator » 22 Eyl 2013, 00:20

Tebriğin için teşekkür ederim Erdem.
Resim

Erdem
Kullanıcı avatarı
Predator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ