Autoart Signature - Cadillac Eldorado Convertible 1959

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Autoart Signature - Cadillac Eldorado Convertible 1959

İletiYazar: giowannitm » 14 Tem 2013, 16:11

Selamlar.Uzun zamandır paylaşım yapamıyordum.Paylaşımlara yavaş yavaş başlamış bulunuyorum :)

"Drive The Dream" sloganini dogrulayan ruya otomobil; Cadillac Eldorado...
Sözü uzatmadan fotoğraflara geçelim :)

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Saygılar...

mesaj için giowannitm teşekkür aldı- 5:
ali çaglar, Berent TURAN, BuRaK-B, Bülent Aydoğan, tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
giowannitm
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Hüsamettin ERTÜRK
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 160
giowannitm rep puani yok

Re: Autoart Signature - Cadillac Eldorado Convertible 1959

İletiYazar: KADIHAN » 14 Tem 2013, 17:13

Kardeşim hayırlı olsun! O bir efsane! Güzel günlerde sergilensin :smile: :nazar:
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 14 Tem 2013, 18:52

Hayırlı olsun Hüsameddin muhteşem bir model edinmişsin iyi günler de sergile. :sapka: :sapka: :nazar:
Model otomobil bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 14 Tem 2013, 19:04

Hüsamettin, klasik Amerikan sever olsun olmasın otomobil sever herkesin gıptayla baktığını düşündüğüm müthiş bir dizayndır 1959 Cadillac ve sen benim de alınacaklar listemde başlarda yer alan bu parçayı edinmişsin; tam isabet denebilir sanırım :smile: Koltuklardaki gerçeklik hissinden krom parçaların güzelliğine her yönüyle AA hakkını vermiş modelin, benim okuduğum yorumlarda eleştiri okları motor detaylarının azlığı üzerineydi ama o kadar kusur kadı kızında da olur deniyor herhalde :lol: Sonuç olarak bu hiç eskimeyecek güzelliği keyifle sergilemeni dilerim :nazar:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4250
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 14 Tem 2013, 20:08

:shocked3: :yeah: Diyecek kelime bulamadım. Mükemmel demek yetmez herhalde. Hayırlı olsun diyorum böyle bir modele sahip olmak keyif verir insana. Bir de çekim açıları harika.. :nazar: :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 14 Tem 2013, 21:48

Bu güzel paylaşım için teşekkürler kardeşim.. :smile: :smile: :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Ali MAT » 14 Tem 2013, 21:59

Hüsamettin yeni modelin hayırlı olsun,böyle bir model her koleksiyonda olmalı bence,çektiğin fotolarda çok güzel olmuş eline sağlık.Autoart kalıplama olarak her ne kadar çok güzel bir iş çıkarmış olsada,bu fiyat skalasında insan ister istemez daha çok detay bekliyor modelden,ama olsun buna da şükür.Modelin özellikle egzoslarına dikkat etmeni öneririm çok hassaslar ve anında kırılıyorlar,maalesef benim başıma geldi ondan biliyorum.Gelenek bozulmasın kardeşlerinden selam gönderelim.
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali
1/18 Model Sayısı: 53
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 500
Ali MAT rep puani yokAli MAT rep puani yokAli MAT rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 14 Tem 2013, 23:08

bu modelin bu kadar güzel detaylara sahip olabileceği aklıma gelmezdi , hayırlı olsun güle güle sergileyin :)
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: canerberk » 14 Tem 2013, 23:46

Hayırlı olsun Hüsamettin kardeş. Bu rengi kırmızıya nazaran daha gösterişli ve koltukların gerçekçiliği daha fazla. Kırmızı olanın maalesef koltukları çok kötü. Hayırlı olsun benim de garaja sokmak istediğim bir Cadiilac. İyi günlerde sergilemen dileğiyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
canerberk
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Caner
1/18 Model Sayısı: 71
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 72
Rep Puani: 785
canerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yokcanerberk rep puani yok

İletiYazar: tolgatitiz » 15 Tem 2013, 10:32

Gule gule seyret kardesim. Hem model, hem de otomobil olarak cok iyi.
AA nin bu asvalt gemisine hak ettigi ozeni gostrrmedigini dusunuyorum. Kimsenin takmadigi, kiytirik bir Japonda bile harikalar yaratan bir firmanin bunu ucurmasi lazimdi. Fakat yine de cok iyi, piyasada daha iyisi yok.
:friends:
Resim
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/64 Model sayısı: 166
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: ilkay11 » 15 Tem 2013, 14:22

Hayırlı olsun herşeyiyle çok güzel bir model.İyi günlerde sergilemen dileğimle..
Resim
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: giowannitm » 15 Tem 2013, 21:26

KADIHAN yazdı:Kardeşim hayırlı olsun! O bir efsane! Güzel günlerde sergilensin :smile: :nazar:

Gerçekten efsane.Teşekkür Ederim :)

Serdar Gökhan yazdı:Hayırlı olsun Hüsameddin muhteşem bir model edinmişsin iyi günler de sergile. :sapka: :sapka: :nazar:

Teşekkür Ederim :)

Virtue yazdı:Hüsamettin, klasik Amerikan sever olsun olmasın otomobil sever herkesin gıptayla baktığını düşündüğüm müthiş bir dizayndır 1959 Cadillac ve sen benim de alınacaklar listemde başlarda yer alan bu parçayı edinmişsin; tam isabet denebilir sanırım :smile: Koltuklardaki gerçeklik hissinden krom parçaların güzelliğine her yönüyle AA hakkını vermiş modelin, benim okuduğum yorumlarda eleştiri okları motor detaylarının azlığı üzerineydi ama o kadar kusur kadı kızında da olur deniyor herhalde :lol: Sonuç olarak bu hiç eskimeyecek güzelliği keyifle sergilemeni dilerim :nazar:

En güzel Amerikan denilebilir bence.Teşekkür Ederim :)

Alper KARA yazdı::shocked3: :yeah: Diyecek kelime bulamadım. Mükemmel demek yetmez herhalde. Hayırlı olsun diyorum böyle bir modele sahip olmak keyif verir insana. Bir de çekim açıları harika.. :nazar: :smile:

Teşekkürler :)

MAKOSHARK yazdı:Bu güzel paylaşım için teşekkürler kardeşim.. :smile: :smile: :smile:

Ben Teşekkür Ederim :)

Ali MAT yazdı:Hüsamettin yeni modelin hayırlı olsun,böyle bir model her koleksiyonda olmalı bence,çektiğin fotolarda çok güzel olmuş eline sağlık.Autoart kalıplama olarak her ne kadar çok güzel bir iş çıkarmış olsada,bu fiyat skalasında insan ister istemez daha çok detay bekliyor modelden,ama olsun buna da şükür.Modelin özellikle egzoslarına dikkat etmeni öneririm çok hassaslar ve anında kırılıyorlar,maalesef benim başıma geldi ondan biliyorum.Gelenek bozulmasın kardeşlerinden selam gönderelim.

Uyarı için Saolun.Gerçekten çok hassas egzozlar.

Musa Can ÇİL yazdı:bu modelin bu kadar güzel detaylara sahip olabileceği aklıma gelmezdi , hayırlı olsun güle güle sergileyin :)

Teşekkürler...

canerberk yazdı:Hayırlı olsun Hüsamettin kardeş. Bu rengi kırmızıya nazaran daha gösterişli ve koltukların gerçekçiliği daha fazla. Kırmızı olanın maalesef koltukları çok kötü. Hayırlı olsun benim de garaja sokmak istediğim bir Cadiilac. İyi günlerde sergilemen dileğiyle.

tolgatitiz yazdı:Gule gule seyret kardesim. Hem model, hem de otomobil olarak cok iyi.
AA nin bu asvalt gemisine hak ettigi ozeni gostrrmedigini dusunuyorum. Kimsenin takmadigi, kiytirik bir Japonda bile harikalar yaratan bir firmanin bunu ucurmasi lazimdi. Fakat yine de cok iyi, piyasada daha iyisi yok.
:friends:

ilkay11 yazdı:Hayırlı olsun herşeyiyle çok güzel bir model.İyi günlerde sergilemen dileğimle..

Teşekkür Ederim :)
Kullanıcı avatarı
giowannitm
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Hüsamettin ERTÜRK
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 160
giowannitm rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 15 Tem 2013, 22:46

Ali MAT yazdı:Hüsamettin yeni modelin hayırlı olsun,böyle bir model her koleksiyonda olmalı bence,çektiğin fotolarda çok güzel olmuş eline sağlık.Autoart kalıplama olarak her ne kadar çok güzel bir iş çıkarmış olsada,bu fiyat skalasında insan ister istemez daha çok detay bekliyor modelden,ama olsun buna da şükür.Modelin özellikle egzoslarına dikkat etmeni öneririm çok hassaslar ve anında kırılıyorlar,maalesef benim başıma geldi ondan biliyorum.Gelenek bozulmasın kardeşlerinden selam gönderelim.

Bu resmin hayalimdeki kare olduğunu söyleyebilirim, Precision Miniatures üretimi Cadillac Limo ve convertible yanyana :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
giowannitm
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4250
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 16 misafir