"1968" Chevelle SS 396 Pro Street

Yetkili: BuRaK-B

Re: "1968" Chevelle SS 396 Pro Street

İletiYazar: BuRaK-B » 12 Tem 2013, 01:17

Fotoğraflara uzun uzun baktım Musa, el yapımı olduğuna hala inanamıyorum, muhteşem başarılı ve muhteşem görsellikte olmuş, eline emeğine fikrine becerine sağlık :good2: :+1: :nazar:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10015
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 12 Tem 2013, 10:21

tolgatitiz yazdı:Musa cok basarili bir calisma. Tebrik ederim cok begendim :drinksb:
Bu chevelle hotrod uygulamari cok iyi oluyor. Yillar once Gokhan beyin ROD calismasinin fotograflarini gordugumde hayran olmustum. Onu var olan uretilmis bir model sanmistim. Ne aramistim.
İkinizinde ellerine saglik.

Teşekkür ederim Tolga abi , bende aslında Gökhandan biraz etkilenerek yaptım bu modeli.Onun kullandığı motoru almak için aramadığım ülke kalmadı desem yalan olur herhalde , imkansız yani ne motoru nede lastikleri bulabiliyorsun.Belki ebay'e arasıra düşer ama bize düşmez :)
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2735
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 12 Tem 2013, 10:23

BuRaK-B yazdı:Fotoğraflara uzun uzun baktım Musa, el yapımı olduğuna hala inanamıyorum, muhteşem başarılı ve muhteşem görsellikte olmuş, eline emeğine fikrine becerine sağlık :good2: :+1: :nazar:

Yorumun için çok çok teşekkür ederim Burak.Yani evet üzerinde görünenden fazla görünmeyen emek çok ve bunu başka model severlerin anlayıp böyle yorumlaması çok güzel bir durum tekrar teşekkür ederim. :)
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 12 Tem 2013, 13:37

Musa, benim de cok begendigim bir calisma olmus. Senin gibi yeteneklerim olsun isterdim dogrusu, bir seyler uretmek buyuk tatmin ve keyif veriyor olmali. Umarim baska calismalarini da goruruz, eline ve emegine saglik :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4235
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 12 Tem 2013, 14:02

Virtue yazdı:Musa, benim de cok begendigim bir calisma olmus. Senin gibi yeteneklerim olsun isterdim dogrusu, bir seyler uretmek buyuk tatmin ve keyif veriyor olmali. Umarim baska calismalarini da goruruz, eline ve emegine saglik :good2:

Yok Erdem abi yani aslında cilala parlat yöntemiyle oluyor bazı şeyler ama çok teşekkür ederim yorumların için :) 72 chevelle yapıyorum şuan bakalım ne zaman bitecek.

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

MODİFİKASYON / GENEL

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir