AutoArt - Range Rover Sport - Gümüş (1:18)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

AutoArt - Range Rover Sport - Gümüş (1:18)

İletiYazar: eraye » 08 Tem 2013, 16:02

Bu ara dekallilerden gidiyordum paylaşıma ama eve yeni bir vitrin gelince kutudaki bazı unutulmuş modeller de gün yüzüne çıktı ve hafta sonu birkaçını fotoğraflama fırsatım oldu. SUV kavramını net olarak tanımlayan ve ben de hem kasası, hem arazi kabiliyetleri, hem de asfalttaki zerafeti ile bir numara olan (bunu bir BMW sever olarak X5'i de dahil ederek söylüyorum) bu modeli sizlerle paylaşmak istedim.

Modelin bana göre tek bir kusuru var, o da sağdan direksiyonlu olması :grin: Soldan direksiyonlusunu bir türlü denk getiremedim. Modeli alalı herhalde bir yıla yakın olmuştur ama kutusundan taze çıktı.

Üretim kalitesi, kalıp, işçilik, far detayları, motor kaputu mekanizması, hem camı hem kapağı ayrı açılabilen arka bagaj kapağı, modelin altında geçiştirilmeyip diğer jantlar ile aynı yapılmış yedek lastik, jant ve lastik gerçekçiliği, iç mekan kalitesi, herşey dört dörtlük, AutoArt'tan beklendiği gibi. Tabi yine süspansiyon yok, en azından bu modele konsa yakışırdı.

Tam da bu hafta tatile çıkacakken, uzun yolda ve Bodrum'da şöyle bir alet olsaydı da kasılsaydım biraz. Ne diyorum ben, al 1:18'i seyret, şimdilik yeter :cry1:

Şimdi fotoğraflar...

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Eray Esengin
1/18 Model Sayısı: 268
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 100
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1815
eraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yok

Re: AutoArt - Range Rover Sport - Gümüş (1:18)

İletiYazar: Serdar Gökhan » 08 Tem 2013, 16:06

Muhteşem bir model ama motor detayları niye yapmazlar anlamıyorum benim g55 amg de de detay yok. İyi günler de sergile abi.
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, eraye
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: KADIHAN » 08 Tem 2013, 16:26

Eray abi senin BMW M3 paylaşımı sonrası, gözümüzü doyurmadı desem yeri var! Güzel günlerde sergilensin!

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: eraye » 08 Tem 2013, 16:32

KADIHAN yazdı:Eray abi senin BMW M3 paylaşımı sonrası, gözümüzü doyurmadı desem yeri var! Güzel günlerde sergilensin!

Paylaşımlar devam ediyor, size tatil dönüşüne kadar yetecek malzeme bırakacağım :lol:
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

eraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 08 Tem 2013, 19:11

Range Rover klasik olarakta çok beklediğim ama Sport ile avunduğum bir model..Güzel seçim hayırlı olsun kardeşim.. :smile: :smile: :smile:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
eraye
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 08 Tem 2013, 20:20

Nedense Range Roverın yenı kasalarını bır türlü sevemedim :think:

Fakat bu renk ve bu ızgaraya sahıp Range cok hoş gelır gözüme

Daha sakın ve Tam Jeep havası var bence

İyi gunlerde sergileyin :drinksb:
Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
eraye
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: amfumake95 » 09 Tem 2013, 01:59

En hoşuma giden kasası.Harika modellenmiş.İyi sergilemeler. :f:
Resim

mesaj için amfumake95 arkadaşımıza teşekkür edenler:
eraye
amfumake95
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Semih A.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 21
1/32 Model Sayısı: 235
Rep Puani: 1300
amfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yokamfumake95 rep puani yok

İletiYazar: eraye » 09 Tem 2013, 10:25

amfumake95 yazdı:En hoşuma giden kasası.Harika modellenmiş.İyi sergilemeler. :f:

Son Sport kasası çok daha şık ve elit görünüyor, dergilerdeki resimlerinden gördüğüm kadarıyla. En üst seviye motor ile 0-100'ü 5.0 saniyeymiş, şaka gibi bir arazi aracı :smile:

mesaj için eraye arkadaşımıza teşekkür edenler:
amfumake95
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Erdem » 12 Tem 2013, 14:28

Tum kapilari acilabilen modeller gayet az ve benim resimlere bakarken ilk bu dikkatimi cekti. Farlar ve AA'dan aliskin oldugumuz diger kaliteli parcalar zaten olmazsa olmazlar, yeni guzelin keyifle sergilenmesini dilerim :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
eraye
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4235
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir