AUTOART: LANCIA DELTA S4 RAC RALLY #6 MARTINI

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

AUTOART: LANCIA DELTA S4 RAC RALLY #6 MARTINI

İletiYazar: Emre E. » 30 Haz 2013, 12:50

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19165
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: AUTOART: LANCIA DELTA S4 RAC RALLY #6 MARTINI

İletiYazar: KADIHAN » 30 Haz 2013, 12:58

Emre abi hayırlı olsun! Dehşet verici resmen :lol: güzel günlerde sergilensin!

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 30 Haz 2013, 13:19

Severek izliyorum bu modeli bende Emre hocam..Hayırlı olsun.. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 30 Haz 2013, 13:29

İyi ki rally temasını uzaktan takip ediyorum, diyorum hani... Dayanamayıp bende kapabilirdim, şimdilik sadece gönlümü kaptırıyorum.

Söylediğin kadar varmış Emre abi, fıçkırtmışlar detayları. :lol: Seri numarasının elle yazılması bende, modelin önemsendiğini vurguladı.

Ancak; neden sertifika koymamışlar ve kaç limiti olduğu neden yazılmamış onu da merak etmedim değil!
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 30 Haz 2013, 14:48

Emre Erbaşar pazar günü klasikleri -2 :nazar: :y:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16831
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 30 Haz 2013, 15:21

ibadeath41 yazdı:İyi ki rally temasını uzaktan takip ediyorum, diyorum hani... Dayanamayıp bende kapabilirdim, şimdilik sadece gönlümü kaptırıyorum.

Söylediğin kadar varmış Emre abi, fıçkırtmışlar detayları. :lol: Seri numarasının elle yazılması bende, modelin önemsendiğini vurguladı.

Ancak; neden sertifika koymamışlar ve kaç limiti olduğu neden yazılmamış onu da merak etmedim değil!

AA Signature serisinde gerçekten detayları uçuruyor Mehmet. Daha fotoğraflayamadığım o kadar ince detay var ki, Yakından görmen lazım. Mesela, motor bloklarının ikisinin de üzerinde "ABARTH" yazıyor, çekmek istedim ama pek başarılı olamadım galiba. :foto:

Bu arada, sertifkası var modelin, eklememiştim. :angel: Ancak senin de dediğin gibi, kaçıncının 811'incisi olduğunu göstermiyor. :wait:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19165
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 30 Haz 2013, 16:18

Bu tarz modeller ilgimi çekmesede , modeldeki detaylar ve işçiliğe hayran kalmamak elde değil .
Paylaşımda ayrıca çok güzel olmuş ellerinize sağlık .

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2770
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 30 Haz 2013, 16:21

Emre E. yazdı:
ibadeath41 yazdı:İyi ki rally temasını uzaktan takip ediyorum, diyorum hani... Dayanamayıp bende kapabilirdim, şimdilik sadece gönlümü kaptırıyorum.

AA Signature serisinde gerçekten detayları uçuruyor Mehmet. Daha fotoğraflayamadığım o kadar ince detay var ki, Yakından görmen lazım. Mesela, motor bloklarının ikisinin de üzerinde "ABARTH" yazıyor, çekmek istedim ama pek başarılı olamadım galiba. :foto:

Bu arada, sertifkası var modelin, eklememiştim. :angel: Ancak senin de dediğin gibi, kaçıncının 811'incisi olduğunu göstermiyor. :wait:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Hafta sonları için uygun bir zaman bulabilirsem telefonuma sarılacağım. :call:
Pullman sertifikası da öyleydi herhalde "İhtiyaca göre talep doğarsa, üretebilirim" gibi ucunu açık bırakıyorlar herhalde. Çok aman aman önemli değil tabi model şahane gerisi teferruat. :sapka:
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: Ali MAT » 30 Haz 2013, 19:14

Efsane bir model,müthiş detaylar ve katalog tadında çekimler daha ne denilebilinir ki,iyi sergilemeler.
ResimResimResim

mesaj için Ali MAT arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali
1/18 Model Sayısı: 53
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 500
Ali MAT rep puani yokAli MAT rep puani yokAli MAT rep puani yok

İletiYazar: sherpa » 30 Haz 2013, 21:36

Emre abı hayırlı olsun.Sonunda ınce ayrıntılarına kadar gorebıldık.Detay fıskırıyor.
Resim

mesaj için sherpa arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sherpa
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bilgi ÖNDES
Rep Puani: 1955
sherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yoksherpa rep puani yok

İletiYazar: egemen » 30 Haz 2013, 22:00

kyosho lancialarım detaylı diyordum ama autoart döktürmüş. en kısa sürede almak istediğim model

mesaj için egemen arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
egemen
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Egemen
1/18 Model Sayısı: 2
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 20
Rep Puani: 120
egemen rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 30 Haz 2013, 22:09

Hayırlı olsun Emre abi kaçmaz böyle bir model gerçekten harika duruyor. İyi günler de sergile. :inlove:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3800
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 30 Haz 2013, 22:30

Detay fışkırıyor mübarek. :nazar:
Resim

mesaj için Eray KIVRAK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5800
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir