Norev Porsche 911 GT3 RS "Grauschwarz

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Norev Porsche 911 GT3 RS "Grauschwarz

İletiYazar: Berent TURAN » 08 Nis 2013, 22:44

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar. Siteye ilk konumu açıyorum artık :) Sizlere Norev'in 911 GT3 RS versiyonunu sunmaya çalışacağım. Çekimlerimin kusuruna bakmayın lütfen. Elinden geldiğince pozlamaya çalıştım iyi kötü. Öncelikle Norev'in 911 Turbo'sunu almıştım. GT3 sonraki aşamaydı benim için fakat bu rengini görünce dayanamadım. Reelde de aşığı olduğum tek 911 budur. İstanbul'dan sağsağlim elime ulaştı çok şükür. Neyse çok uzatmadan modelimi tanıtmak isterim :)

Keyifli sohbetler diliyorum.
Saygılar..

Resim
windows 7 screen shot
Resim
windows 7 screen shot
Resim
upload foto
Resim
upload foto
Resim
upload foto
Resim
upload foto
Resim
upload foto
Resim
windows 7 screen shot

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2580
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

Re: Norev Porsche 911 GT3 RS "Grauschwarz

İletiYazar: MAKOSHARK » 08 Nis 2013, 23:43

Hayırlı olsun kardeşim..Norevin son yıllarda ürettiği güzel modellerden birisidir..İyi seyirler.. :smile: :smile: :smile:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: jeffwaterss » 09 Nis 2013, 00:03

Spoyler ne kadar güzel , çok beğendim , hayırlı olsun , güzel günlerde sergileyin =)

mesaj için jeffwaterss arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
jeffwaterss
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ilkem TEKIN
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 281
Rep Puani: 1455
jeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yok

İletiYazar: KADIHAN » 09 Nis 2013, 08:38

Berent hayırlı olsun modelin! Norev son yıllarda güzel işler çıkarmaya başladı ve güzel örneklerinden biride bu! Porsche teman daim olsun!
Bol modelli günlere...

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 09 Nis 2013, 08:46

Berent çok güzel bir model edinmişsin iyi günler de sergile. Rengine bayıldım ve tabiki spoilerine. :inlove:
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: eraye » 09 Nis 2013, 11:01

Güle güle sergileyin. Benim de turuncu rengi ile AutoArt üretimi olarak sahip olduğum bir model. Koleksiyonumdaki sınırlı sayıdaki Porshe'lerden birisi ve gerçekten çok vahşi bir duruşu var.

Norev son zamanlarda kalitesini olumlu yönde geliştirdi bence. Sitede bazı arkadaşlar yeni kasa Mercedes'lerde markayı katlettiğini düşünüyor ama bence daha eski Norev üretimlerini düşününce pek de fena değilller. Hala bir AutoArt olmaya çok uzak bir marka ama HQ serisini ve dealer modellerini biraz daha özenle üretirlerse yakın gelecekte daha üst düzey üreticileri yakalama şansları var. Bence kalıpları fena değil ama plastik aksamlarda biraz çuvallıyorlar şimdilik.
Kullanıcı avatarı
eraye
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Eray Esengin
1/18 Model Sayısı: 290
1/43 Model Sayısı: 100
Rep Puani: 1815
eraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yokeraye rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 09 Nis 2013, 11:58

Herkese çok çok teşekkür ediyorum. Bu model beni gerçekten heyecanlandırdı diyebilirim. Rengi olsun, detayları olsun.. etkileyici gerçekten. Tabi ki bi Autoart değil fakat Norev'i beğeniyorum. Sanırım bir süre alışverişim olucak bu sevimli arkadaşlarla :)
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 09 Nis 2013, 12:05

Model için değil ama araç için diyebilirim ki jantların rengi arabayı bozmuş..

Model gayet güzel.. Hayırlı olsun.. Sizi de epeyce mutlu etmiş belli ki..
GÜzel günlerde sergileyin.
. :y:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 7990
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 09 Nis 2013, 12:46

Sağolun teşekkürler :)
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Erdem » 09 Nis 2013, 12:57

Yeni model hayırlı olsun Berent, kalıp olarak ben de başarılı buldum bu modeli. Fiyat-performans oranıyla seni memnun ettiğini anlıyorum yazdıklarından, dolayısıyla gerisi teferruat diyebiliriz :lol: Porsche'ni keyifle sergilemeni dilerim :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 77
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 81
Rep Puani: 4190
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 09 Nis 2013, 13:35

Çok detaylı bilmediğim için soracağım.

Norev'in iç kısmında halı kullandığı modeller varmı? Ben, eğer yanlış bilmiyorsam BMW M1'de kullandığını biliyorum..
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: KADIHAN » 09 Nis 2013, 15:09

Berent.t yazdı:Çok detaylı bilmediğim için soracağım.

Norev'in iç kısmında halı kullandığı modeller varmı? Ben, eğer yanlış bilmiyorsam BMW M1'de kullandığını biliyorum..

Evet haklısın M1 var ve yanlış bilmiyorsam NOREV HQ SERİES tamamı yüksek detaylara sahip olduğundan bu serilerde olduğunu biliyorum! Örneğin SUNSTAR PLATINUM SERİES gibi...!
KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Serdar Gökhan » 09 Nis 2013, 15:16

KADIHAN yazdı:
Berent.t yazdı:Çok detaylı bilmediğim için soracağım.

Evet haklısın M1 var ve yanlış bilmiyorsam NOREV HQ SERİES tamamı yüksek detaylara sahip olduğundan bu serilerde olduğunu biliyorum! Örneğin SUNSTAR PLATINUM SERİES gibi...!

Norev üretimine göre değişiyor mesela bende gt2 var halı kaplı için. Bir tane de 911 Turbo var limitli model ama içinde halı kaplaması yok. Böyle ilginç durumları da oluyor bana göre.
Model otomobil bir tutkudur...
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir