1971 MUSTANG MACH I - AUTOART

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

1971 MUSTANG MACH I - AUTOART

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 06 Nis 2013, 02:18

Bir mustang modeli olmadan amerikan teması olmayacaktı onun için aklımda almak vardı ama gt500 alsam diğer kaslıların yanında nasıl durur diye düşünüyordum sonra Gökhan kardeşimden bu modeli gördüm ve direk aldım diğer amerikanların yanında o kadar güzel duruyor ki.Modeli aldıktan sonra da sarı rengi daha cezbedici gelmeye başladı ama sonra en uygun tercihin kırmızı olduğuna karar verdim.Modeli elime almadan önce eski bir üretim olduğundan kuşkularım vardı ama üretildiği yılda yılın diecast ödülünü boşuna almadığını kesinlikle anladım gerek delikli ızgarası gerek kaputu,mustang amblemi,camlı kapıları,dekalleri,egzozları,iç mekan kalitesi,nikelajlar kesinlikle harika eğer denk gelirse kesinlikle kaçırılmayacak bir model herkese şiddetler tavsiye ederim amerikan sevmeyen ya da bu kasa hoşuna gitmeyenlerin bile koleksiyonuna katması gerektiğini düşünüyorum neyse daha fazla uzatmadan fotoğraflara geçeyim umarım beğenirsiniz.Ayrıca bu modeli aklıma sokan Ersin abiye ayrıca teşekkür ederim.
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

En son Alper GÖÇENER tarafından, 06 Nis 2013, 13:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2015
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

Re: 1971 MUSTANG MACH I - AUTOART

İletiYazar: KADIHAN » 06 Nis 2013, 10:30

Alper yeni modelin hayırlı olsun! Gerçekten bir amerikancı olarak koleksiyonda olması gereken bir parça! Aynı kasanın SUNSTAR üretimide mevcut ama AA kalitesi bambaşka! Renk konusunda bence çok yakışmış! İyi günlerde sergilemen dileğiyle...

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: masato » 06 Nis 2013, 11:08

Gayet başarılı bir model edinmişsin adaş... Aa nın özene bözene çalıştığı ama tek eksiğinin kaput mekanizmasının eksik olduğu bir model... İyi günlerde keyif ile seyireylemen dileği ile...
Sarışından selamlar...
Resim
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper GÖÇENER
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 06 Nis 2013, 12:32

Kırmızı güzel seçim.. hayırlı olsun :y:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper GÖÇENER
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8055
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ROD » 06 Nis 2013, 15:49

İyi günlerde sergile Alper,aracın güzel bir koleksiyona gitmesi beni mutlu etti. :drinksb:

mesaj için ROD arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper GÖÇENER
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 06 Nis 2013, 16:37

Kardeşinden selamlar. :tey:

Resim
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper GÖÇENER
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 143
Rep Puani: 3800
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: 20ersin20 » 06 Nis 2013, 22:08

Modeli güzel günlerde sergile Alper ama benim haberim olduğu için asıl canavarı bekliyorum :sport1:
Modelin kasasını çok sevmez çoğu kimseler ama bence güzel bir kasa :kamyon:
Modelin kalitesi çok çok iyi, Sunstar üretimi ile yan yana koyup incelediğim için alacak arkadaşlara hiç tavsiye etmiyorum hem kalıp olarak çok farklılar, hem sunstar çok yüksek AA ya göre...
Bende de siyah rengi var çok güzel bence modelim tüm renkleri :smile:
Aklına sokarak iyi mi ediyorum kötü mü ediyorum bilmiyorum ama çok iyi yaptın modeli alarak Alper :bravo:

mesaj için 20ersin20 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper GÖÇENER
Kullanıcı avatarı
20ersin20
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ersin
1/18 Model Sayısı: 60
1/43 Model Sayısı: 48
- / -- Model Sayısı: 69
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 635
20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok20ersin20 rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 07 Nis 2013, 00:15

Çok yerinde bir karar olmuş bencede kardeşim,amerikancı olupta bu modelin olmaması olmazdı kesinlikle..Hayırlı olsun.. :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper GÖÇENER
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 07 Nis 2013, 00:38

ROD yazdı:İyi günlerde sergile Alper,aracın güzel bir koleksiyona gitmesi beni mutlu etti. :drinksb:

Eyvallah çok sağolasın biraz daha şekillenmeye başladı son alımlardan sonra toplu bir fotoğraf yakında atarım :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 07 Nis 2013, 00:43

20ersin20 yazdı:Modeli güzel günlerde sergile Alper ama benim haberim olduğu için asıl canavarı bekliyorum :sport1:
Modelin kasasını çok sevmez çoğu kimseler ama bence güzel bir kasa :kamyon:
Modelin kalitesi çok çok iyi, Sunstar üretimi ile yan yana koyup incelediğim için alacak arkadaşlara hiç tavsiye etmiyorum hem kalıp olarak çok farklılar, hem sunstar çok yüksek AA ya göre...
Bende de siyah rengi var çok güzel bence modelim tüm renkleri :smile:
Aklına sokarak iyi mi ediyorum kötü mü ediyorum bilmiyorum ama çok iyi yaptın modeli alarak Alper :bravo:

Fotoğraflardan bile ss kendini belli ediyor o yüzden kesinlikle aa dan alınması gereken bir model abi senin de dediğin gibi.Aklıma sokarak çok iyi ediyorsun ama bütçem için aynı şeyi söyleyemicem :grin: Canavar inşallah yarın tanıtımda olacak 2 gündür günde 2 saate yakın izliyorum desem güzelliği anlatmış olurmuyum bilmiyorum :kamyon:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 07 Nis 2013, 00:46

MAKOSHARK yazdı:Çok yerinde bir karar olmuş bencede kardeşim,amerikancı olupta bu modelin olmaması olmazdı kesinlikle..Hayırlı olsun.. :smile: :smile: :smile:

Çok teşekkür ederim abi kaslıların yanında hiç sırıtmıyor bu zamana kadar almadığıma pişman oldum elime alınca :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Erdem » 07 Nis 2013, 00:52

Harika bir model Alper, ben de zevkli seciminden dolayi tebrik ediyorum seni. Bu kasaya baslarda alisamamistim ancak daha sonra sevdim, bence sportif tarafi cok iyi yansitilmis dizaynda. Bu guzel ve ozenli imal edilmis modeli iyi gunlerde sergilemeni dilerim :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Alper GÖÇENER
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 79
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4255
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 07 Nis 2013, 20:39

masato yazdı:Gayet başarılı bir model edinmişsin adaş... Aa nın özene bözene çalıştığı ama tek eksiğinin kaput mekanizmasının eksik olduğu bir model... İyi günlerde keyif ile seyireylemen dileği ile...
Sarışından selamlar...
Resim

Sağol Alper Abi o da nazarlık olsun :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir