AYIN PAYLAŞIMINI SEÇİYORUZ (Şubat Ayının Paylaşımı)

Yetkili: Eray, corelli, Alper KARA

AYIN PAYLAŞIMINI SEÇİYORUZ (Şubat Ayının Paylaşımı)

İletiYazar: Eray KIVRAK » 04 Mar 2013, 16:31

Şubat ayında açılan konulardan 1. olan paylaşım Nisan ayı sayımızda yayınlanacaktır.
Resim

Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

Re: AYIN PAYLAŞIMINI SEÇİYORUZ (Şubat Ayının Paylaşımı)

İletiYazar: Emre E. » 05 Mar 2013, 08:47

Başlık için teşekkürler Eray. :coffee:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 05 Mar 2013, 11:52

Ben de seçtim bir tane..
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: metocka » 05 Mar 2013, 14:14

Yalnız benim konum neden yok ?
Resim
Kullanıcı avatarı
metocka
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: MERT KALAYCI
1/18 Model Sayısı: 3
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 6
Rep Puani: 120
metocka rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 05 Mar 2013, 15:10

metocka yazdı:Yalnız benim konum neden yok ?

Konunda da belirttiğin üzere paylaşım siteye eski bir konu.
Ayrıca her yeni alınan modeli ayın paylaşımı seçmeye kalksak 100'lerce konu eklememiz lazım...
Resim

mesaj için Eray KIVRAK arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 06 Mar 2013, 15:56

İlk olarak 7.sayıda gödüğümüz gibi güzel bir uygulama oldu Eray..
Her sayıda ve devamının gelmesi dileklerimle.. :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 13 Mar 2013, 20:20

Şu ana kadar toplam 33 oy kullanılmış
Son oylama tarihi 1 Nisan 2013
Resim
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İletiYazar: Alper KARA » 13 Mar 2013, 22:35

Ben de oy ekledim.
Resim

mesaj için Alper KARA arkadaşımıza teşekkür edenler:
Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 03 Nis 2013, 13:21

Eray kardeşim duyuruyu yapacaktır ama Şubat ayı paylaşımı birincisi belli herhalde :smile: Nurettin'i tebrik ediyorum :handshake:

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
basketci_ny, Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: basketci_ny » 05 Nis 2013, 08:12

Virtue yazdı:Eray kardeşim duyuruyu yapacaktır ama Şubat ayı paylaşımı birincisi belli herhalde :smile: Nurettin'i tebrik ediyorum :handshake:

Erdem abi teşekkür ederim :syg: :f: :smile:
....Alman - Japon - Fransız - İtalyan....
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Nurettin YÜKSEL
1/18 Model Sayısı: 70
Toplam Model Sayısı: 70
Rep Puani: 1505
basketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yok

İletiYazar: basketci_ny » 05 Nis 2013, 08:20

Oy veren/vermeyen herkese teşekkür ederim :f: :sapka: :smile:

Diecast sevgimin 5. sitemizdeki üyeliğimin tamamiyle 2.yılını dolduran bir üye/arkadaş/kardeş/dost olarak ilk defa sitemizde yapılan yarışma/oylamada sayenizde 1. oldum :smile: :f: :f:

Şu anda Bu paylaşımı yaparkenki istek ve mutluluğumu hatırlıyorum da aynı duyguları böyle bir güzel anlamlı ödülle yaşamak beni mutlu ediyor... :inlove: :f:

:drinksb: :kamyon:

mesaj için basketci_ny teşekkür aldı- 2:
Emre E., Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

basketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yok

İletiYazar: KADIHAN » 05 Nis 2013, 08:27

basketci_ny yazdı:Oy veren/vermeyen herkese teşekkür ederim :f: :sapka: :smile:

Diecast sevgimin 5. sitemizdeki üyeliğimin tamamiyle 2.yılını dolduran bir üye/arkadaş/kardeş/dost olarak ilk defa sitemizde yapılan yarışma/oylamada sayenizde 1. oldum :smile: :f: :f:

Şu anda Bu paylaşımı yaparkenki istek ve mutluluğumu hatırlıyorum da aynı duyguları böyle bir güzel anlamlı ödülle yaşamak beni mutlu ediyor... :inlove: :f:

Nurettin kutluyorum seni! Gerçekten başarılı bir paylaşımdı! (unilerde hala gözüm var :knuppel: ) Başarılı paylaşımlarnı devamını ister bol modelli günler geçirmeni dilerim! :pidu2:

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: basketci_ny » 06 Nis 2013, 10:20

KADIHAN yazdı:
basketci_ny yazdı:Oy veren/vermeyen herkese teşekkür ederim :f: :sapka: :smile:

Nurettin kutluyorum seni! Gerçekten başarılı bir paylaşımdı! (unilerde hala gözüm var :knuppel: ) Başarılı paylaşımlarnı devamını ister bol modelli günler geçirmeni dilerim! :pidu2:

Ahmet abi teşekkür ederim :syg: :f: Beğenmene ve başarılı bulmana gerçekten sevindim :smile: Sana da alalım abi :smile: İnş. hepimiz için bol modelli günler olur :drinksb:
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

DIECASTR - E DERGİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir