BMW E93 335i Convertible (KYOSHO)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: BMW E93 335i Convertible (KYOSHO)

İletiYazar: tolgatitiz » 19 Kas 2012, 16:15

İşler Güçler'de Ahmet Kural'ın BMW'si değil mi bu :lol:
Bu arada o tayfanın da hastasıyım.
Güzel model :drinksb: Güle güle seyret
Resim

mesaj için tolgatitiz arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
tolgatitiz
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Tolga Titiz
1/18 Model Sayısı: 90
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 166
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 24
Toplam Model Sayısı: 280
Rep Puani: 690
tolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yoktolgatitiz rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 19 Kas 2012, 22:22

Serdar Gökhan yazdı:Bahadır abi sen ağzının tadını biliyorsun he. :grin: :nazar: :sapka:

:delii: Teşekkür ederim Serdar :handshake:

Rallyci yazdı:Haftaya denk gelmeside güzellik oldu. 3 leri 3 ledin Bahadır nihaye.t coupe cabrio sedan 3 lüsü:D Mercedes sonrası bmw iyi oldu. BMW alımı önde olmalı hep bazen ben de araya mercedesler atıyorum ama sanki bmw ye biraz vefasızlık etmiş gibi hissediyorum ihmal etmemeliyiz bu bebekleri :D benim 9 serisi 3 lerde 2 eksiğim var halen.Araya 2 Mercedes bir Mazda atmıştım en son ama bir BMW yi son anda atabildim. Ara ara vitrinleri de görememiz gerek bu arada. :grin: kimler geldi kimler geçti vitrinin yeni halkının düeni nedir görelim bilelim.
bu hafta bmw lerle forım dolup taşmalı.ve BMW de ileri gidenlerdenbiri olarak tüm BMW lerini bekliyorz Bahadır.
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sergilemeler dilerim.

Çok sağol güzel yorumun için Birol.. :handshake: :smile:

Bir süre daha tek tek paylaşacağım modelleri..

Kaza bela oluyor arada maalesef..
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: baris41 » 19 Kas 2012, 22:43

Gümüş en guzel rengi gule gule sergileyin
Resim

mesaj için baris41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
baris41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Baris
1/18 Model Sayısı: 127
1/43 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2355
baris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 20 Kas 2012, 00:05

Cok hos bir model. Detaylari cok iyiymis ben de almayi planliyorum. İyi gunlerde sergileyin. Sizin sayenizde hakikaten koleksiyoner oldum ciktim yahu :)
Ali Çaglar Gül

mesaj için ali çaglar arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50
1/87 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 20 Kas 2012, 00:52

tolgatitiz yazdı:İşler Güçler'de Ahmet Kural'ın BMW'si değil mi bu :lol:
Bu arada o tayfanın da hastasıyım.
Güzel model :drinksb: Güle güle seyret

Tolga abi işler güçler'de E92 coupe kullandı Ahmet kural.. Sonra da satıp üstü açık olan E46'yı aldı..
Bu e93.. Sattığı arabanın üzeri açık olanı yani.. :sun:

Teşekkür ederim yorumun için.. :handshake:
O dizinin ben de hastasıyım
:lol:

baris41 yazdı:Gümüş en guzel rengi gule gule sergileyin

Teşekkürler..
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
tolgatitiz
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 20 Kas 2012, 01:38

Çok asil duruyor ve fotolarda ayrı bir hava katmış modele kardeşim..Güzel paylaşım olmuş.. :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 20 Kas 2012, 12:42

ali çaglar yazdı:Cok hos bir model. Detaylari cok iyiymis ben de almayi planliyorum. İyi gunlerde sergileyin. Sizin sayenizde hakikaten koleksiyoner oldum ciktim yahu :)

Teşekkür ederim.. Umarım en kısa sürede edinebilirsin..

MAKOSHARK yazdı:Çok asil duruyor ve fotolarda ayrı bir hava katmış modele kardeşim..Güzel paylaşım olmuş.. :smile: :smile: :smile:

Çok teşekkür ederim abi.. Eskilerin izinde ilerlemeye çalışyoruz daha çok yolumuz var.. Beğenmene sevindim.. :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: srht » 20 Kas 2012, 15:28

Hayırlı olsun Bahadır abi. Festival kapsamında tam tadında bir model doğrusunu söylemek gerekirse.

Zira bu kasa M3'leri daha çok beğensem de; Kyosho'nun bu 335i'leri de bir başka güzel.

Güzel günlerde sergilemen dileğiyle..
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 20 Kas 2012, 18:48

srht yazdı:Hayırlı olsun Bahadır abi. Festival kapsamında tam tadında bir model doğrusunu söylemek gerekirse.

Zira bu kasa M3'leri daha çok beğensem de; Kyosho'nun bu 335i'leri de bir başka güzel.

Güzel günlerde sergilemen dileğiyle..

M3'üm var Serhat, ne yapayım bir tane daha :lol:

İşin şakası tabi..

Sade araçları da seviyorum ben Serhat.. Her aracın logosunda M, AMG, R, RS, GT, GTI gibi harfler / Amblemler olmasa da olur benim için..

O yüzden techi ettim bu modeli.. Bir de tabii ki 90 serisini tamamlayabilmek için..

91 kaldı bi tek :sun:

Çok teşekkürler güzel yorumun için.
. :handshake:
En son sui_cast tarafından, 21 Kas 2012, 01:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: atesoglu » 20 Kas 2012, 21:16

Vayyy :inlove: :inlove: :inlove:
Etkileyici bir model Bahadır.Keyifli seyirler. :+1: :drinksb:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: Exelero » 21 Kas 2012, 00:50

Bu modelde favori rengim beyazdı ama gümüş de mükemmel gözüküyor :y: Çekimler harika Bahadır, ellerine sağlık. Keyifli seyirler dilerim :handshake:
Resim

mesaj için Exelero arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Exelero
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Mehmet Ali ZAR
1/18 Model Sayısı: 14
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 880
Exelero rep puani yokExelero rep puani yokExelero rep puani yokExelero rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 21 Kas 2012, 14:18

atesoglu yazdı:Vayyy :inlove: :inlove: :inlove:
Etkileyici bir model Bahadır.Keyifli seyirler. :+1: :drinksb:

Teşekkür ederim abi.. Seninkileri de görmek isteriz arada.. Bu ara pek görünmüyorlar.. :handshake:

Exelero yazdı:Bu modelde favori rengim beyazdı ama gümüş de mükemmel gözüküyor :y: Çekimler harika Bahadır, ellerine sağlık. Keyifli seyirler dilerim :handshake:

Teşekkür ederim.. Sizler çekimleri beğendikçe ben hem şaşırıyor hem de mutlu oluyorum.. :handshake:

Beyaz olarak E92 M3 var elimde.. Bu da gri oluversin
:lol:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Exelero
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: eczserkan55 » 21 Kas 2012, 21:42

Modeller çok hoş keyifli seyirler ... :smile:
eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

ÖncekiSonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir