SİTEMİZ AÇILMIŞTIR...

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

Re: SİTEMİZ AÇILMIŞTIR...

İletiYazar: Rallyci » 17 Ekm 2012, 12:37

Bazen bazı şeyler yolunda gitmeyebiliyor... Derinden üzecek sonuçlarda ortaya çıkabiliyor.büyük bir olgunluk gösterebilmek te herkesin harcı olmayabiliyor. Gerçekten ''OLMUŞ'' insanlar ne yapılması gerektiğine doğrı kararlar verebiliyor. Tekrar hoşgeldin diyeceğim Gökhan abi ama burası zaten senin hepimizden önce. Bugüne kadar yaşanmış çok şeyi sağduyu anlayış ve olgunlukla karşıldın ve bu son örneğiydi... Vefasız insanlara karşı bile 1 adım gelene 10 adımla gelmen takdir edilcek bir insalık örneğiydi.Akkşık değlim vefasız oarlak bende bu kafileye dahilim.Herneyse.
Modeller ya da maketlerin bize sağlamış olduğu büyük şeyler varmış gerçi metal parçaları ama... Şimdi şimdi çoğu kişi anlamıştır. bilenlerde daha bir tecrübe etmişlerdir.Maddi yararları olduğu açık, verilen paraları bazene fazlasıyla geri alabilirsiniz.En azından maliyetini kurtarırlar bozduğuz zaman onları. Asla da zarar edilmez iyi modellerden..işte maddi yararlar baen bizi yaralasa da mecbruen elden çıkarmak gibi. Herşey bu kadarda basit değil ! bu hobi sayesinde sayıları binleri aşan birbirlerini anlayacak, kimileri ile ileri derece ilişkilere sahip olunacak ortamı yaratmakta büyük bir araç modellermiz. Tüm bunları oluşturmak içinde bir çatıya ihtiyaç vardı ki bu çatıyı inşa etmiş olman tüm nimetlere sahip olmamıza yetti.bu noktaya gelmede elbet herkesin iyiniyetinin payı ço k büyük. Arada anlamsız sürtüşmler de oluyor ve gerçekten anlamsız ya. Uzun değinmek istmiyorum tüm konuları takip ettim yazmadım. Kısa ve öz birkaç cümle deyip geçeceğim. Bu dünyada bu metal şeyler için; zevk ve tercihler, kişisel görüşler için birbirimizi kırmaya üzmeye değmez. çünkü her insan bir değil herşeyi farklı.elbete her görüş benimsenmesi bekleneemzde bazı şeyler için cephe alınması nekadar da yanlış. Önemli olan birlikte olmak ne ırkçıyız ne de terör yanlısı gerisi için birbrimiz arasında en küçük soğukluk çıkarmak gereksiz ve üzücü.Herşeyden önce saygı geliyor bu varsa tamam. ben katıldığım buluşmalardak hiç bir soğukluk görmedim ilk defa yüzünü gördüğüm kişilerde dahil. herkes aynı şekildeydi.Yani dediğim gerisi boş Birlikte sevinmek sevinci paylaşmak önemli kurduun çatının altında olmaya karar verdiğin için dönüşün için, çooook teşekkürler Gökhan abi.
Resim

mesaj için Rallyci arkadaşımıza teşekkür edenler:
MAKOSHARK
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 17 Ekm 2012, 12:37

Gökhan Abi, YUVANA hoşgeldin :handshake: Umarım her şey hem senin için hem forumumuz için çok güzel olur, şimdi ve daima :sun:

Deniz Abi, sana da yeni görevinde başarılar diliyorum, hayırlı olsun inşallah :smile5:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4335
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: EGELİ » 17 Ekm 2012, 12:55

sitenin açılmasına çok sevindim.Sitede yeni olduğumdan kişileri tanıma fırsatım olmadı kusura bakmayın ama şuna eminim ki hepiniz çok iyi insanlarsınız ve hepiniz/hepimiz bu site için birşeyler yapmayı hedefliyoruz,ama sizler yönetmekten çok yönlendirici durumundasınız,bunun için çok teşekkür ediyorum.esas olan da yönetmek değil yönlendirmektir.

mesaj için EGELİ teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
EGELİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: AYDIN
1/18 Model Sayısı: 16
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 132
1/43 Model Sayısı: 169
1/64 Model sayısı: 2194
1/72 Model Sayısı: 18
1/87 Model Sayısı: 38
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 170
EGELİ rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 17 Ekm 2012, 22:56

Beklediğimiz bu güzel haberleri tez zamanda almak çok sevindirdi beni :f:

Hepimize hayırlı uğurlu olsun :drinksb: :nazar:
Resim

mesaj için Ahmet teşekkür aldı- 2:
ilkay11, MAKOSHARK
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

Önceki

Duyurular & Forum Kuralları & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir