Citroen XM (Majorette)

Citroen XM (Majorette)

İletiYazar: gokhan derli » 03 Ekm 2012, 12:32

Citroen Cx'in selefi Xm.. Bu kasa da çok hoşuma gidiyor.. Daha sonra C6'da bu çizgileri taşıdı..
Önce halefi Cx

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bu da sonraki C6.. Hepsi birbirinden izler taşıyor..

Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
jeffwaterss
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

Re: Citroen XM (Majorette)

İletiYazar: jeffwaterss » 03 Ekm 2012, 12:55

Citroen C6 çok sevdiğim modellerden biridir , bu tip eski modellere gönderme yapan araçları çok seviyorum , bir nevi firmanın geçmişine saygısıdır bence . C6'yı 1/1'de bir defa görme fırsatım oldu , özellikle arka tasarımı gerçekten ilgi çekici =) XM'in grisine ben de sahibim ama CX'i de edinmek şart olmuş =)

mesaj için jeffwaterss arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
jeffwaterss
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ilkem TEKIN
1/43 Model Sayısı: 281
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1455
jeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yok

İletiYazar: EGELİ » 03 Ekm 2012, 15:01

aynı modelden bende de var ama biraz tamire ihtiyacı var eğer yardımcı olabileceğini düşündüğünüz biri varsa yardımcı olursanız sevinirim.Benim de çok hoşuma giden modellerden birisi.Fotoğrafını çekip paylaşabilirim.teşekkürler.

mesaj için EGELİ arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
EGELİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: AYDIN
1/18 Model Sayısı: 16
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 132
1/43 Model Sayısı: 169
1/64 Model sayısı: 2194
1/72 Model Sayısı: 18
1/87 Model Sayısı: 38
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 170
EGELİ rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 03 Ekm 2012, 15:41

jeffwaterss yazdı:Citroen C6 çok sevdiğim modellerden biridir , bu tip eski modellere gönderme yapan araçları çok seviyorum , bir nevi firmanın geçmişine saygısıdır bence . C6'yı 1/1'de bir defa görme fırsatım oldu , özellikle arka tasarımı gerçekten ilgi çekici =) XM'in grisine ben de sahibim ama CX'i de edinmek şart olmuş =)

İİlkem, aynen bende bu tip araçları seviyorum.. Mesela Range Rover ile, Porsche 911 bu konuda tarzını bozmadan, zamana en iyi ayak uyduran, kişiliğini kaybetmeyen araçlardandır ve çok severim.. Çok teşekkür ederim ilginiz için..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
jeffwaterss
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 03 Ekm 2012, 15:43

EGELİ yazdı:aynı modelden bende de var ama biraz tamire ihtiyacı var eğer yardımcı olabileceğini düşündüğünüz biri varsa yardımcı olursanız sevinirim.Benim de çok hoşuma giden modellerden birisi.Fotoğrafını çekip paylaşabilirim.teşekkürler.

Aydın abi, bu konuda size yardımcı olacak arkadaşlar vardı forumda, ama inanın isimleri aklıma gelmedi.. Emin olmamakla birlikte Bora Çamdal olabilir diyorum.. Sizdeki modelinde fotoğraflarını bekliyoruz.. Çok teşekkürler..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: E.Uca » 03 Ekm 2012, 17:22

İlk modelin ufak bir modifiye ihtiyacı var....

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 03 Ekm 2012, 18:56

Metalik Su Yeşili olan mı acaba diye düşündüm Gökhan abicim, gerçekten o çıktı. :tey: Yine bende de olmuş olan bir minik bu, çok severek sürerdim mavi Safrane ile yanyana garajımda beklerlerdi. Metalik Siyah 190E her zaman baş tacımdı ama bunları da çok severdim... Bu Citroen'in şimdiki halini çekip eklemek isterdim abim ama kızabilirsin, o yüzden kalsın. :lol: İyi günlerde sergilensin bakalım, bu arada Majorette'in ilk baştaki fotoda olan versiyonunu bir tek Matchbox'da edinmiştim, Majorette'i hiç görmemiştim...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 05 Ekm 2012, 12:56

E.Uca yazdı:İlk modelin ufak bir modifiye ihtiyacı var....

Erman, haklısın.. Ama kalsın böyle.. Yılların yorgunluğuyla :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: gokhan derli » 05 Ekm 2012, 13:01

Kenan Şavklı yazdı:Metalik Su Yeşili olan mı acaba diye düşündüm Gökhan abicim, gerçekten o çıktı. :tey: Yine bende de olmuş olan bir minik bu, çok severek sürerdim mavi Safrane ile yanyana garajımda beklerlerdi. Metalik Siyah 190E her zaman baş tacımdı ama bunları da çok severdim... Bu Citroen'in şimdiki halini çekip eklemek isterdim abim ama kızabilirsin, o yüzden kalsın. :lol: İyi günlerde sergilensin bakalım, bu arada Majorette'in ilk baştaki fotoda olan versiyonunu bir tek Matchbox'da edinmiştim, Majorette'i hiç görmemiştim...

Kenan'ım mavi Safrane bende de vardı, ama bir tanıdığımın oğlu ödünç(!) aldı.. :lol: Matchbox'ta bu modelin Sv versiyonu vardı..
Bu arada Xm'in durumu bayağı kötü galiba.. Sen hakkından gelirsin aslında Kenan'ım yahu..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

MAJORETTE

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir