Ankaralılar... İstanbulda buluşur!!! Mirza&Aydın Part2

Kendi Düzenleyeceğiniz Organizasyonlarla Yapacağınız Buluşmaları Bu Başlık Altından Paylaşınız.

Yetkili: G.HEPARSLAN

Ankaralılar... İstanbulda buluşur!!! Mirza&Aydın Part2

İletiYazar: Mirza Yazgan » 18 Tem 2012, 09:02

Evet yine Aydın kardeşimle artık alışkın olduğumuz buluşmaları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Gerçi buluşma sayılmaz artık biz öyle takılıyoruz dışarılarda :lol: :lol: :lol: Yine model bulma hevesi ile sağa sola koşturduk :yol: Havada biraz sıcak olduğu için ben en az 2 litre su kaybı yaşadım kilodan ötürü :lol: Daha sonra eve geçtik ve CMC 550 F2 nin üzerine dekal uygulaması yaptı aydın sağolsun :good2: Aydın sonra dolaptan bakmak istediği modelleri çıkardı ve masa üstünde böyle bir görüntü oluştu :D :grin: Daha sonrada Aydın,ben, eşim, kalınbirader -eşi ve yigenle beraber bir yemek yedik. Güne noktayı koyduk. Bizimevden bir kaç kare ile ANKARALILARIN, İSTANBUL buluşmasını sizler ile paylaşiyim :D:D :lol: :lol: :lol: :lol: :friends: :friends: :friends:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son Mirza Yazgan tarafından, 19 Tem 2012, 14:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Re: Ankaralılar... İstanbulda buluşur!!! Mirza&Aydın Part2

İletiYazar: Emre E. » 18 Tem 2012, 09:09

Bakmak ve görmek budur işte. :f: Mirza, elindeki modele bakışın o kadar güzel ki, herşey anlatıyor. :inlove:

Ama günü, masa üzerindeki kola kutusu özetlemiş bence. :lol:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 18 Tem 2012, 09:17

Emre E. yazdı:Bakmak ve görmek budur işte. :f: Mirza, elindeki modele bakışın o kadar güzel ki, herşey anlatıyor. :inlove:

Ama günü, masa üzerindeki kola kutusu özetlemiş bence. :lol:

Emre abi çok saol ama acayip güldüm :D adameve geldi dolabı açtı aaa ilgilendiğim içecek burada yok derken Zero kolisini gördü :D ben bundan birtane içerim dedi ama light deil olsun bu seferlik böle olsun dedi :D Birde azar yedik anlayacağın :D:D

Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: resatsirin » 18 Tem 2012, 23:11

Aydın Abide bir model var hala bana satmadı :dash1: :dash1: :dash1: :dash1:

Mırza Abi desteklerını hala beklıyorum :smile:

Harıka bir bulusma olmus :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
1/64 Model sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 18 Tem 2012, 23:28

resatsirin yazdı:Aydın Abide bir model var hala bana satmadı :dash1: :dash1: :dash1: :dash1:

Mırza Abi desteklerını hala beklıyorum :smile:

Harıka bir bulusma olmus :drinksb:

Reşat satmaz o mdoeli :D bekleyeceksin bekle sen Aydın bu sağı solu belli olmaz modelin en azından olduğunu bildiğin biri var :)
Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Erdem » 19 Tem 2012, 00:36

Her sey guzel de ilk mesajdaki kalinbirader lafi dikkatimi cekti, kayinbiraderi pek sevmiyoruz mu acaba :lol:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 19 Tem 2012, 01:55

Supersiniz yahu, ben model kurcalayan insan gorunce mutlu oluyorum vallah! Yav Mirza, F500'den kastın Ferrari 500 F2 mi? Var miydi sende? Bir de masada 1924 Targa Florio goruyorum! Yeni geldi bu bebekler galiba ve bir Ferrari uzmani olarak Aydin Can'in yaptigi dekalin ne oldugunu merak ettim... Tesekkurler guzel gecen bir modelci gununu aktardigin icin...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 19 Tem 2012, 08:25

gearbox yazdı:Supersiniz yahu, ben model kurcalayan insan gorunce mutlu oluyorum vallah! Yav Mirza, F500'den kastın Ferrari 500 F2 mi? Var miydi sende? Bir de masada 1924 Targa Florio goruyorum! Yeni geldi bu bebekler galiba ve bir Ferrari uzmani olarak Aydin Can'in yaptigi dekalin ne oldugunu merak ettim... Tesekkurler guzel gecen bir modelci gununu aktardigin icin...

Ya Kenan işte oraya yanlış yazmışım araç ferrari 500F2 aydının uyguladığı dekal 7 numara dekali :)) gayette güzel oldu. Evet Targa yida detaylarından ötürü almıştım o el freni mevzuu beni bitirmişti diğer detaylara eve gelince baktım. Bu arada buluşmalar böyle zaman aralıklarında devam ediyor. Kenan senide bekleriz bir daha gelir Aydın ben biliyorum :):). Bu arada modeller yeni gelmedi :lol: :lol: :lol: Aydın gitti içerideki dolabı kurcaladı oradan çıktı :lol: :lol:

Virtue yazdı:Her sey guzel de ilk mesajdaki kalinbirader lafi dikkatimi cekti, kayinbiraderi pek sevmiyoruz mu acaba :lol:

Abi inan çok seviyorum çok iyi anlaşıyoruz herşeyimiz aynı her zevkimiz orta sadece takılmak amaçlı öyle diyorum :D
Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Umut58 » 19 Tem 2012, 09:24

Ankaralı KALINBİRADERLER :D
VW lovers Low&Slow Bug&T1

Facebook tan ulaşmak isteyenler için: http://www.facebook.com/umutcan.fidan.3

VW Cadyy 2012 1.6 TDİ
Kullanıcı avatarı
Umut58
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Umut
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 3
1/32 Model Sayısı: 18
1/43 Model Sayısı: 4
1/72 Model Sayısı: 11
Toplam Model Sayısı: 38
Rep Puani: 50
Umut58 rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 19 Tem 2012, 09:41

Kalınbirader değiliz Aydınla :)) Arkadaşım...
Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Üyelerimiz & Buluşma & Diecastr Ailemiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir