"İKİNCİ" 1/18 EL YAPIMI ACTROS DORSESİ... ((ÖN İZLEME))

Yetkili: BuRaK-B

Re: (II.) SIFIRDAN EL YAPIMI DORSE... DEKALSİZ ((ÖN İZLEME))

İletiYazar: BuRaK ÜnÜr » 21 Haz 2012, 12:21

Yine bir Kenan abi klasiği :tey: 10 üzerinden 20 :smile5: Ellerine sağlık abi ikinci imalat ilkine göre bence daha başarılı(jantlar)...Seri üretim ne zaman :happy:
Resim

mesaj için BuRaK ÜnÜr arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
BuRaK ÜnÜr
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1870
BuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yok

İletiYazar: ilkay11 » 21 Haz 2012, 12:34

Bu nasıl bir devasalık :)
Abi çok hoş bi çalışma olmuş ellerine kollarına vaktine emeğine herşeyine sağlık :)
Daha nice paylaşımlarını bekliyorum.SAYGILAR...
Resim

mesaj için ilkay11 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: basketci_ny » 21 Haz 2012, 14:11

Kenan Abi ellerine sağlık yine neler yapmışsın :shocked3: :smile:

458'in rengi büyüledi beni :foto: 190e ile tam uyum içinde olmuşlar

Selçuk Abi'yede hayırlı olsun :nazar: ikizinde emeklerine sağlık :good2:

:drinksb:
....Alman - Japon - Fransız - İtalyan....

mesaj için basketci_ny arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Nurettin YÜKSEL
1/18 Model Sayısı: 70
Toplam Model Sayısı: 70
Rep Puani: 1505
basketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 21 Haz 2012, 17:46

Serdar Gökhan yazdı:Kenan abi senden korkulu valla. Yerinde olsam bunu firmalarla konuşup üretime geçirirdim. :smile: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :yeah:

Serdar sagol kardesim, bitirince keyfini cikartmak iyi geldi... Ama isin ticari kismi, ozellikle bizim memlekette sinir gerici; birsuru soytariyla ugrasmak zorunda kaldiktan sonra, binlerce TL kazanmanin ne anlami var!
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 21 Haz 2012, 19:04

Vay vay vay....
Kenan sessizliğinin nedeni belli oldu aslında....
Şahane işler çıkarıyorsun eline koluna sağlık....

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 21 Haz 2012, 21:27

KENAN!!!

:sport1: :sport1: :sport1: :sport1: :sport1: :sport1: :hosp: :hosp: :hosp: :hosp: :hosp: :shocked2: :shocked2: :shocked2: :shocked2: :shocked2:

bilmiyorum anlatabildim mi?

Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Ali MAT » 21 Haz 2012, 23:27

Kenan önce tebrik ederim böyle bir eseri oluşturduğundan,eser diyorum ki buna herkes hemfikir olacaktır ayrıntılara verdiğin önem ve yeteneğin hakikaten takdire şayan.Keşke bizim de senin sahip olduğun yeteneğin az bir kısmı olsaydı diyeceğim hatta bir örnek vereyim geçenlerde benim modellerden bir tanesinin yıldızı düştü onu düzgün yapıştırına kadar akla karayı seçtim ki senin yaptığın bu dorseyi yapmaya kalksam heralde birkaç sene sürer :whew: Selçuk arkadaşımızı da şimdiden tebrik ediyor onun da paylaşımını sabırsızlıkla bekliyorum.
ResimResimResim

mesaj için Ali MAT arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali
1/18 Model Sayısı: 53
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 500
Ali MAT rep puani yokAli MAT rep puani yokAli MAT rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 21 Haz 2012, 23:40

Emre E. yazdı:Her zamanki gibi harikasın Kenan. Bu dorsede daha da güzel işler çıkardığına eminim Kardeşim. :friends:
Bunu laf olsun diye yazmıyorum, seninle gurur duyuyorum. :syg:
---
Selçuk'a keyifli sergilemeler dilerim. Manevi değeri çok yüksek bir parça var artık koleksiyonunda. :f:

Emre abim eksik olmayasın... "Manevi değer" tabirin hakikat ve tastamam hakikat Selçuk için, çünkü nasıl sevindiğini anlatamam. Birşey başardım da hava atıyor olduğumdan değil ama; gerçekten vaktim oalcak, yapmak isteyeceğim, koşullar uygun olacak vs vs de; bir dorseyi birisine yapacağım; bunca şeyin bir araya gelmesi bir çeşit mucize aslında ve bunu Selçuk'un kalbinin temizliğine veriyorum. O'nun için hazırladığım bu parçayla uğraşırken gerçekten herşey rast gitti çünkü...
Teşekkürler yorumun için Emre abicim... :smile5:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 21 Haz 2012, 23:42

alikırbas yazdı:abicim mükemmel olmuş diyecek söz bulamıyorum gerçekten merak ettiğim bir şey var abicim beni aydınlatırsan çok sevinirim malseme olarak ne kullandın bende bi abim için yapıcağıma söz verdim kendi tırının aynısını almış ama dorse bulamamış benden rica etti yaparmısın diye bu kadar düzenli yapamam ama elimdn geleni yapıcam kullandığın malzemeyi çok merak ettim

Çok teşekkürler Ali kardeşim, bir aluminyumcuya gidersen, direkt oalrak gözlerin, gerekli malzemeleri seçecektir zaten, başarılar diliyorum...
Resim

alikırbas
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 21 Haz 2012, 23:44

cimbomlueray yazdı:Kenan abi bu ne ya.
Senin yaptıklarını görünce benimkileri çöpe atasım geliyor.
Muhteşem gerçekten. Eline sağlık. :smile:

Eray ne çöpü kardeşim; kağıttan yapılmış bir gemi bile kıymetlidir, yeter ki minyatür olsun. Teşekkür ederim, her zamanki gibi yorumunu eksik etmediğin için.
Resim

Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 22 Haz 2012, 00:09

blacksonblondes yazdı:Hayırlısı olsun Kenan emeğine sağlık.Ayrıca F458 müthiş duruyor.Teşekkürler paylaşım için :good2:

Teşekkürler Yüksel, minyatür modellerle uğraşmak keyifli gerçekten ve ortamı olan herkese tavsiye ederim, sanıldığı kadar zor değil. F458 hep tablalı kutusunda olduğu için, çıkartmışken bol bol çekeyim istedim. :smile5: Özlem giderince biraz bol bol foto oldu; ben teşekkür ederim...

BuRaK ÜnÜr yazdı:Yine bir Kenan abi klasiği :tey: 10 üzerinden 20 :smile5: Ellerine sağlık abi ikinci imalat ilkine göre bence daha başarılı(jantlar)...Seri üretim ne zaman :happy:

Seri üretim hiçbir zaman Burak çünkü değmez, :smile5: Ama bir çok yönüyle son görünüm olarak daha iyi oldu bu seferki. Ancak ilkine göre imalat tekniği çok sığ demeliyim bu bir gerçek. Ama bir modelciyi tatmin etmesi bakımından ikinci fena olmadı... Sağol kardeşim yorumun için...

ilkay11 yazdı:Bu nasıl bir devasalık :)
Abi çok hoş bi çalışma olmuş ellerine kollarına vaktine emeğine herşeyine sağlık :)
Daha nice paylaşımlarını bekliyorum.SAYGILAR...

Teşekkürler İlkay kardeşim,; 190E, dorsenin yanında mini mini kaldı gerçekten. :smile5: Çok teşekkürler yorumun için, sağol...

selcuk koksal yazdı:kenan hocam dayanamayıp patlattın yine fotoları :lol: :lol: eyvallah şaka bir tarafa şuan çok heycanlıyım dış mekan çekimi yapmak istiyorum pazar sabahı inşallah bir aksilik çıkmaz ise bu arada kenan hocam tam 2 ay birbirimizden feyz alarak bu güzelim yapıyı gerçekleştirdiğin için sana minnettrım önünde saygıyla eğiliyorum :sapka: şapka çıkartıyorum dün şirketteki bütün personelin gazabından zor kurtarıp eve attım :lol: ben şirketimizin logosunu yazdırdım umarım çekimlerimde beğenirsiniz inanın ben daha çok sabırsızlanıyorum evde çekim yaptım pek hoşuma gitmedi onun için pazar veya pazartesi kısmetse yayında olur..

:sweat: Yav hocam abartma, eğilme, saygı filan; rica ederim, iyi günlerde sergile... Neticede parasını ödeyip bir hizmet/mal satın aldın; asıl seni tebrik etmek lazım; verdiğin değer ve yüklü harcaman için.

Fotoları merakla bekliyorum, çünkü ilk 1/18 Actros dış çekimin harikaydı Selçuk. Vallahi şu ev çekimleri her ne kadar içine sinmediğini söylesen de en azından bir FaceBook'a at da görelim, merak ettim logolarını filan...

Herşey bir yana; inan benim için önemli olan, eline geçip, paketi açtığında, bu aracı beğenmendi... Beğendiğini duyunca içim asıl o zaman rahatladı... İkincisi de paketin zarar görmeden ulaşabilmesiydi... Haydı hayırlı olsun bakalım tekrar. :good2:

basketci_ny yazdı:Kenan Abi ellerine sağlık yine neler yapmışsın :shocked3: :smile:

458'in rengi büyüledi beni :foto: 190e ile tam uyum içinde olmuşlar

Selçuk Abi'yede hayırlı olsun :nazar: ikizinde emeklerine sağlık :good2:

:drinksb:

Sağolasın kardeşim; elimde TIR'ın yanına konabilecek, en güncel araçlar onlar olduğu için, ikisini de yattıkları kutulardan söktüm ve bol bo lresimledim; özlemişim bu çekim işini de... Beğenmene sevindim Nurettin, nice paylaşımlara inşallah...

asabidramaking yazdı:Eline, emegine saglik Kenan... Muthis olmus gercekten :sapka:
Basit bir dekal, anten ya da teker tamiri bile yapicak olsam elim ayagim titriyor abi, yetenek meselesi iste :tey:

Abicim çok teşekkürler, aslında rahmetli Babam da tren modelcisi olduğu ve O'nunla büyüme şansını elde ettiğim için, tamir, imalat vs. işler çocukluğumdan beridir bana basit gelir. Babam sayesinde, hiçbirşeyin hallolmaz olmadığını öğrendim küçüklükten beri. İnan bana bu tip işlere yatkınlık olunca, yeteneğin gerekmediği de ortaya çıkıyor. Teşekkürler tekrar yorumun için... :tey:

E.Uca yazdı:Vay vay vay....
Kenan sessizliğinin nedeni belli oldu aslında....
Şahane işler çıkarıyorsun eline koluna sağlık....

Teşekkürler Erman; sessizliğin nedeni bu değil çünkü -açıkcası- yorucu bir iş değil, bilakis zevkli. Ama yeni model paylaşımları da kapıda inşallah... Çok teşekkürler yorumun için, eksik olma...

Ali MAT yazdı:Kenan önce tebrik ederim böyle bir eseri oluşturduğundan,eser diyorum ki buna herkes hemfikir olacaktır ayrıntılara verdiğin önem ve yeteneğin hakikaten takdire şayan.Keşke bizim de senin sahip olduğun yeteneğin az bir kısmı olsaydı diyeceğim hatta bir örnek vereyim geçenlerde benim modellerden bir tanesinin yıldızı düştü onu düzgün yapıştırına kadar akla karayı seçtim ki senin yaptığın bu dorseyi yapmaya kalksam heralde birkaç sene sürer :whew: Selçuk arkadaşımızı da şimdiden tebrik ediyor onun da paylaşımını sabırsızlıkla bekliyorum.

Ali abi çok teşekkürler; O'nun paylaımını ben d emerakla beklemekteyim, çünkü logo vs ekletmiş ve üstelik Actros'u da kıpkırmızı... Can yakacak bu renk kombinasyonu... Aslında, modelcilik anlamında, TIR-kamyon vs meraklısı değilim ama, detaylar hayatın bir gerçeği oalrak olmazsa olmazlardan... :sweat: İŞİ en zevkli hale getiren haller malum ki; kendi model serimin içeriğinde araçların detayları, bana hemen herşeyi detaysız kıldığı için ister istemez bazı can alıcı detayları, en basit yapımlarda bile yapmadan olmuyor...

Mirza Yazgan yazdı:KENAN!!!

:sport1: :sport1: :sport1: :sport1: :sport1: :sport1: :hosp: :hosp: :hosp: :hosp: :hosp: :shocked2: :shocked2: :shocked2: :shocked2: :shocked2:

bilmiyorum anlatabildim mi?

Çok anlamadım ama kötü bişey demedin heralde Mirza :lol: Sağol yorumun için...
Resim

basketci_ny
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: TUNINGLINE » 22 Haz 2012, 09:37

Müthiş bir beceri harika olmuş eline emeğine sağlık. :good2:
Selçuk arkadaşımız da iyi günlerde sergilesin inşallah. Onun için değeri bir başka olacaktır. :f:

mesaj için TUNINGLINE arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
TUNINGLINE
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Tunç Köksalan
1/43 Model Sayısı: 122
Toplam Model Sayısı: 122
Rep Puani: 370
TUNINGLINE rep puani yokTUNINGLINE rep puani yok

İletiYazar: Mehmet_Knight » 22 Haz 2012, 10:03

Kenan hocam önceki dorse paylaşımında da dediğim gibi. Harika ötesisin.. :bravo: Muhteşem birşey çıkmış ortaya. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. El yapımı şey çok başka birşey arkadaş... :good2: :+1:
Resim

mesaj için Mehmet_Knight arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

ÖncekiSonraki

DİĞER UYGULAMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir