Eleanor ve İstanbul Boğazı

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Eleanor ve İstanbul Boğazı

İletiYazar: BuRaK-B » 03 May 2009, 02:09

Resim

İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı
Önce hafiften bir rüzgar esiyor;
Yavaş yavaş sallanıyor
Yapraklar ağaçlarda;
Uzaklarda, çok uzaklarda,
Sucuların hiç durmayan çıngırakları
İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı.

İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı;
Kuşlar geçiyor, derken;
Yükseklerden, sürü sürü, çığlık çığlık.
Ağlar çekiliyor dalyanlarda;
Bir kadının suya değiyor ayakları;

Serin serin Kapalıçarşı
Cıvıl cıvıl Mahmutpaşa
Güvercin dolu avlular
Çekiç sesleri geliyor doklardan
Güzelim bahar rüzgarında ter kokuları;

Başımda eski alemlerin sarhoşluğu
Loş kayıkhaneleriyle bir yalı;
Dinmiş lodosların uğultusu içinde

Bir yosma geçiyor kaldırımdan;
Küfürler, şarkılar, türküler, laf atmalar.
Bir şey düşüyor elinden yere;
Bir gül olmalı;

Bir kuş çırpınıyor eteklerinde;
Alnın sıcak mı, değil mi, biliyorum;
Dudakların ıslak mı, değil mi, biliyorum;
Beyaz bir ay doğuyor fıstıkların arkasından
Kalbinin vuruşundan anlıyorum;
İstanbul'u dinliyorum.

ORHAN VELİ KANIK

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 6:
///Okan, Alper KARA, Bülent Aydoğan, Ceyhan, Emre E., Serdar Gökhan
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: Eleanor ve İstanbul Boğazı

İletiYazar: ///Okan » 03 May 2009, 02:49

Gündüz çekimleri sanal değil yemem. :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 03 May 2009, 10:11

Burak kardeşim çok güzel kareler bunlar ellerine sağlık,paylaşım içinde teşekkürler. :clap: :clap: :clap:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: vos1974 » 03 May 2009, 11:18

Çalışma güzel modelde harika ellerine sağlık.Mekan seçimide cok harika.
Resim
Kullanıcı avatarı
vos1974
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: baris
1/18 Model Sayısı: 24
1/24 Model Sayısı: 21
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 45
1/72 Model Sayısı: 11
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 16
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 310
vos1974 rep puani yokvos1974 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 03 May 2009, 11:58

Bu değerli dizeler eşliğinde sunulan harika fotoğraf paylaşımına ne denir ki?.. Mükemmel denir. :y: Ellerine sağlık kardeşim... :clap:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ROD » 03 May 2009, 12:44

:good2: Burak tebrik ederim seni,harika bir iş çıkartmışsın,çekimlerin gerçekten çok güzel olmuş. :good2:
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 03 May 2009, 13:04

Okan Model yazdı:Gündüz çekimleri sanal değil yemem. :lol:
Okan, bu seferki gece çekimi de sanal değil :lol:

MAKOSHARK yazdı:Burak kardeşim çok güzel kareler bunlar ellerine sağlık,paylaşım içinde teşekkürler. :clap: :clap: :clap:
Deniz Abi sağol, zamanın olursa Sarıyer'den de güzel fotoğraflar bekliyorum :sun:

vos1974 yazdı:Çalışma güzel modelde harika ellerine sağlık.Mekan seçimide cok harika.
Barış Abi, zaman bulduğum bir ara da Vosvos çekimleri yapmak istiyorum. Farklı bir yer düşünüyorum. Buradan duyurmuş olayım :wink:

Admin yazdı:Bu değerli dizeler eşliğinde sunulan harika fotoğraf paylaşımına ne denir ki?.. Mükemmel denir. :y: Ellerine sağlık kardeşim... :clap:
Sağol Gökhan Abi. Bu dizelerin benim için anlamı çok farklı, fondaki yer ise İstanbul'un en sevdiğim, kendime geldiğim, hayat bulduğum yeri. İkisini bir sunmak ve diğer şehirlerde yaşayanlara bir nebze olsun o anı yaşatmak istedim.

Ali SAMANGÜL yazdı:Görseller harika mukemmel paylaşım teşekürler.
Sağolasın Ali Abi.

ROD yazdı::good2: Burak tebrik ederim seni,harika bir iş çıkartmışsın,çekimlerin gerçekten çok güzel olmuş. :good2:
Teşekkürler Gökhan. Bu arada İzmir'i çok seviyorum ancak heryerini bilmiyorum, çünkü fazla gezme fırsatı bulamadım. Senden de güzel kareler bekliyorum, haberin olsun :wink:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 03 May 2009, 13:06

Bu arada Akın Aydın kardeşim bu fotoğrafları görünce ne diyecek çok merak ediyorum... :smile:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ///Okan » 03 May 2009, 13:33

Allah Allah o biraz sanal gibi duruyordu ya. :grin:
Resim
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 03 May 2009, 13:41

BuRaK-B yazdı:Bu arada Akın Aydın kardeşim bu fotoğrafları görünce ne diyecek çok merak ediyorum... :smile:

Kalpten gitmezse iyidir abi :rofl:

Abicim ellerine sağlık mükemmel bir paylaşım olmuş hani manzarayla bütünleşmiş derler ya Elenor da ao misal.Tekrar teşekkürler bu güzel paylaşım için Burak abi. :clap: :clap: :coffee:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: Noximious » 03 May 2009, 14:24

süper bi seyir zevki tekrar objektifine sağlık
Noximious
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: srngny » 03 May 2009, 14:58

Aaa Burak olmuyo ama böyle bizim fotolar seninkilerin yanında sönük kalıyo ya :grin: Eline sağlık görsel bi şölen hazırlamışsın bizlere :smile: Bu iş fena aklıma yattı LCD arıyorum şimdi en iyisinden :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
srngny
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Serhan Günay
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 20
1/72 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 98
Rep Puani: 130
srngny rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 03 May 2009, 15:37

Çok güzel bir çalışma olmuş Burak. Ellerine sağlık.
Eleanor kendini cezbettirmiş iyiden iyiye... :clap: :clap: :clap:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Sonraki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir