güney garaj-tema içinde tema4-5-6(bullitt-4.nesil-gt350)syf3

Re: tema içinde tema #3 -Shelby-

İletiYazar: chrono » 01 Haz 2012, 21:49

Mirza Yazgan yazdı:Kırmızı-beyaz çizgili mustanglere hep bayılmıştım hep sevmiştim ama inan bana 69 kasasını ilk defa gördüm :shocked2: ve kendime kızdım :angry: Modeller çok güzel paylaşım için sağol.

teşekkürler 69 kasa, bilindik mustangleri andırmasa da güzel bir kasadır.ama işte en detaylı üretimi ertl -maalesef-
BuRaK-B yazdı:Seri oluşturuş şeklin ve azmine hayranım Güney, süpersin dostum :y:
Bu arada hani; 2008'i saymıyor musun? İllaki yıl olarak arka arkaya denk getirmemelisin son kasalarda göz dolduruyor.. :wink1:

sağol Burak bazı şeylerde takıntım var ama bu seri süpriz oldu 69u zaten istiyordum, 66 şans eseri bir açık arttırmada bana kaldı 67 de malum e dedim 68 de gelsin okey oynasınlar:P
bu arada 2008 neden yok o safkan shelby değil de ondan;)
selcuk koksal yazdı:mustang gerisi hikaye :+1:

teşekkürler.
ROD yazdı:Cidden çok uyumlu bir Boss serisi olmuş,Highway'in eski üretimi olan '70 Boss'lar sonraki üretilen 69'lara göre halı kaplı iç mekan vb. daha iyi fakat onca detaylı işçilik kalite vs'yi ön farlardaki ölü görüntü mahvediyor,sırf bu yüzden modelden soğuyup koleksiyonumda olan nadir bulunan yeşil renkli versiyonunu satmıştım,yani amaç sadece detay ince işçilik olmamalı,tıpkı Lane '67 Shelby'de olmayan Autoart '67 Shelby'de olan aracın 1:1'ine yakın ifadesini yakalamak çok önemli.Araç herşeyiyle mükemmel fakat o ön farlar yokmu,hasarlı bir '69 Boss'un farlarını çıkartıp '70 kasaya takıp çok daha gerçekçi görünümlü bir araç yapmak isterdim. :drinksb:

teşekkürler Gökhan, seri olunca fara pek takılmıyorum ki orada gördüğün 70 kasaların o renklerini bulmak ciddi uğraştırdı.
diğer temalara da bakmanı öneririm 2.sayfada.
masato yazdı:Shelby teması ve kırmızı olması 10 numara... :tey: Keyif ile seyireylemen dileği ile... :tey:

teşekkür ederim darısı size:)
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 01 Haz 2012, 22:26

chrono yazdı:...
BuRaK-B yazdı:Seri oluşturuş şeklin ve azmine hayranım Güney, süpersin dostum :y:
Bu arada hani; 2008'i saymıyor musun? İllaki yıl olarak arka arkaya denk getirmemelisin son kasalarda göz dolduruyor.. :wink1:

sağol Burak bazı şeylerde takıntım var ama bu seri süpriz oldu 69u zaten istiyordum, 66 şans eseri bir açık arttırmada bana kaldı 67 de malum e dedim 68 de gelsin okey oynasınlar:P
...

Yanılıyorsun, onun ruhu yeter :happy:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: chrono » 01 Haz 2012, 22:34

BuRaK-B yazdı:
chrono yazdı:...

...

Yanılıyorsun, onun ruhu yeter :happy:

ruhuna eyvallah da buradakiler -yanlış hatırlamıyorsam- shelby üretimi ama yeni shelbyler ford üretimi yani fabrika farkını kastettim:)
detaycılıkta son nokta
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

Re: tema içinde tema #3 -Shelby-2.syf

İletiYazar: Erdem » 01 Haz 2012, 22:53

Tek bir arac modelinde tema yapmak ayri bir keyif olmali, ayrica bu kadar cesit olan bir hobide ancak o araca tutkuyla bagli kisiler tek temada ilerleyebilir herhalde. Guzel paylasim icin tesekkurler :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 81
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 86
Rep Puani: 4345
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: chrono » 02 Haz 2012, 11:22

Virtue yazdı:Tek bir arac modelinde tema yapmak ayri bir keyif olmali, ayrica bu kadar cesit olan bir hobide ancak o araca tutkuyla bagli kisiler tek temada ilerleyebilir herhalde. Guzel paylasim icin tesekkurler :good2:

tek tema üzerinden gitmenin avantajı bence çünkü alabileceğiniz modeller belli ve tema yapmayanların almadığı modellere de ulaşmak nispeten kolay.böyle olunca hızlı ilerlenebiliyor.
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: blacksonblondes » 02 Haz 2012, 11:52

hepsi canavar gibi,iyi seyirler :smoke1:

mesaj için blacksonblondes arkadaşımıza teşekkür edenler:
chrono
Kullanıcı avatarı
blacksonblondes
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Yüksel Digan
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 30
Rep Puani: 440
blacksonblondes rep puani yokblacksonblondes rep puani yok

İletiYazar: chrono » 24 Ekm 2012, 02:48

garaja yeni eklenen temalarla karşınızdayım..

Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

Önceki

KLASİK MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir