Az ve Öz Koleksiyonum

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Re: Az ve Öz Koleksiyonum

İletiYazar: ROD » 25 May 2012, 00:22

GOKHANN yazdı:Gökhan tek kelimeyle Mükemmel bir koleksiyonun var birçok American koleksiyon'cusu için kılavuz gibisin özellikle'de benim için sahip olduğum birçok modelimde senden ilham almışımdır kimi zamanda sana danışarak edindiğim modeller ise benim için en değerli olanları tekrar bu güzel koleksiyon için seni Tebrik Ederim umarım daha iyilerini bu güzel koleksiyona dahil edersin... :drinksb: :+1:

Sağolasın Gökhan,senin koleksiyonunda benimkisinden farksız,koleksiyonunda çok can alıcı modeller var. :drinksb:

mesaj için ROD arkadaşımıza teşekkür edenler:
GOKHANN
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 25 May 2012, 00:24

Biraz fazla OZLU olmus offf modeller cok iyi :O

Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Erdem » 25 May 2012, 00:30

Hepsi de harika ama 1969 Dodge Charger siyah inci gibi 'ben buradayim' diyor iclerinde :smile: Bu 'az ama oz' olayina ben de yonelmis durumdayim, hobiye ilk basladigimdaki bilincsiz diye tabir edebilecegim bazi secimlerimi elden cikariyorum. Daha kaliteli ve hobi zevkimi tatmin edici modellere yonelecegim. Temam %75 1950-1960 donemi Amerikanlari, %25 1965-1970 donemi Amerikanlari seklinde netlesecek diyebilirim.

Lafi fazla uzatmayayim, bu zevkli secimlerin icin kutluyorum Gokhan; az ama oz ilerlemeye devam :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
ROD
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4390
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: ROD » 25 May 2012, 00:41

Virtue yazdı:Hepsi de harika ama 1969 Dodge Charger siyah inci gibi 'ben buradayim' diyor iclerinde :smile: Bu 'az ama oz' olayina ben de yonelmis durumdayim, hobiye ilk basladigimdaki bilincsiz diye tabir edebilecegim bazi secimlerimi elden cikariyorum. Daha kaliteli ve hobi zevkimi tatmin edici modellere yonelecegim. Temam %75 1950-1960 donemi Amerikanlari, %25 1965-1970 donemi Amerikanlari seklinde netlesecek diyebilirim.

Lafi fazla uzatmayayim, bu zevkli secimlerin icin kutluyorum Gokhan; az ama oz ilerlemeye devam :good2:

Teşekkürler :drinksb: '69 Charger'ın yeri başka,en sevdiğim 1:1 araçtır kendisi,modeli de 1:1'ine yakışacak güzellikte ve değerde.
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 25 May 2012, 00:46

ROD yazdı:
Virtue yazdı:Hepsi de harika ama 1969 Dodge Charger siyah inci gibi 'ben buradayim' diyor iclerinde :smile: Bu 'az ama oz' olayina ben de yonelmis durumdayim, hobiye ilk basladigimdaki bilincsiz diye tabir edebilecegim bazi secimlerimi elden cikariyorum. Daha kaliteli ve hobi zevkimi tatmin edici modellere yonelecegim. Temam %75 1950-1960 donemi Amerikanlari, %25 1965-1970 donemi Amerikanlari seklinde netlesecek diyebilirim.

Teşekkürler :drinksb: '69 Charger'ın yeri başka,en sevdiğim 1:1 araçtır kendisi,modeli de 1:1'ine yakışacak güzellikte ve değerde.

1969 Charger'i tek kelimeyle 'avlamak' icin her gun pusuya yatsam da ebay'de simdiye kadar denk geldigim ilanlar Turkiye'ye gonderim yapmadigindan hevesim kursagimda kaldi :smile:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4390
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: ROD » 25 May 2012, 00:49

Virtue yazdı:
ROD yazdı:

1969 Charger'i tek kelimeyle 'avlamak' icin her gun pusuya yatsam da ebay'de simdiye kadar denk geldigim ilanlar Turkiye'ye gonderim yapmadigindan hevesim kursagimda kaldi :smile:

Supercar Collectibles altında çıkan limitli versiyonları bulmak zor oluyor,zamanında bulup da almadığım birçok model için pişmanlık yaşıyorum ben de,kısmet diyelim artık :)

Erdem
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Emre E. » 25 May 2012, 08:02

Çekimlerini çok beğendiğimi biliyorsun Gökhan. Koleksiyonun da bir o kadar güzel. İyi günlerde seninle olsunlar. Keyifle izle. :nazar:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
ROD
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 25 May 2012, 11:13

Otur ve izle keyfi yeter :movie: Gökhan Abi :y:
Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
ROD
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: Mustang Serhat » 25 May 2012, 11:19

Çok güzel bir koleksiyon dizmişsin Abi . Amerikancı olarak seyretmeye doyamadım . Fakat Mustang sayısı az geldi bana :lol: . Efsane modeller topladığına göre bir 67 yakışır senin koleksiyonuna Abi . Güle güle izle :nazar: :+1: .
Resim

mesaj için Mustang Serhat arkadaşımıza teşekkür edenler:
ROD
Kullanıcı avatarı
Mustang Serhat
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Serhat ASLAN
1/18 Model Sayısı: 40
Toplam Model Sayısı: 40
Rep Puani: 615
Mustang Serhat rep puani yokMustang Serhat rep puani yokMustang Serhat rep puani yok

İletiYazar: ROD » 25 May 2012, 13:20

Emre E. yazdı:Çekimlerini çok beğendiğimi biliyorsun Gökhan. Koleksiyonun da bir o kadar güzel. İyi günlerde seninle olsunlar. Keyifle izle. :nazar:

resatsirin yazdı:Otur ve izle keyfi yeter :movie: Gökhan Abi :y:
Mustang Serhat yazdı:Çok güzel bir koleksiyon dizmişsin Abi . Amerikancı olarak seyretmeye doyamadım . Fakat Mustang sayısı az geldi bana :lol: . Efsane modeller topladığına göre bir 67 yakışır senin koleksiyonuna Abi . Güle güle izle :nazar: :+1: .

Teşekkürler :drinksb: Mustang sayısı dediğin gibi diğerlerine oranla daha az Serhat,Moparlar biraz daha fazla yer tutuyor kalbimde :lol: Lane '68 Shelby G.T.500KR,Autoart 1968 Mustang GT,Highway 61 1970 Boss 302 gibi modeller de vardı zamanla ayrıldılar koleksiyonumdan :lol:

Mustang Serhat
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İletiYazar: Alper KARA » 25 May 2012, 15:08

Hepsi de çok hoş :))
Resim

mesaj için Alper KARA arkadaşımıza teşekkür edenler:
ROD
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 25 May 2012, 18:27

Paylaşım için teşekkürler adaşım. :handshake:
Toplu fotoğraflarda ve en arkada duran sevimli canavara selamımı söyle... :pool: :bye:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
ROD
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ROD » 25 May 2012, 18:44

Admin yazdı:Paylaşım için teşekkürler adaşım. :handshake:
Toplu fotoğraflarda ve en arkada duran sevimli canavara selamımı söyle... :pool: :bye:

Sağolasın Gökhan abi,boyutu gizlensin diye en arkaya yerleştirdim ama nafile :lol: Ben 1:12'yim diye bağırıyor arkadan. :drinksb:
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

ÖncekiSonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir