Alfa Romeo 500 - 155 Dış Mekan Çekimleri

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Alfa Romeo 500 - 155 Dış Mekan Çekimleri

İletiYazar: srht » 09 May 2012, 00:24

Uzun zamandır bu 2 modeli fotolama niyetim vardı Bussing'le beraber bunları da yanımda götürdüm. Bu 2 aracı cidden çok seviyorum. İkisi felaket derecede uyumlu bana göre.. :angel:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Re: Alfa Romeo 500 - 155 Dış Mekan Çekimleri

İletiYazar: Erdem » 09 May 2012, 00:26

Uyum konusuna katiliyorum, ayrica ikisi de cok guzel ama kamyon ayri bir olay olmus; muthis gercekten :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4395
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 09 May 2012, 00:28

Serhat kardeşim kırmızıların uyumu gerçekten bu olsa gerek :good2:

Alfa romeo dekalli ve ticari gerçekten harika uyum içindeler :foto:

Çekimler ve ışık gerçekten harika :sun: İstanbul güneşini bende sevdim :sun:

Favori pozum :foto: :good2: :+1:

Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: osmancenk » 09 May 2012, 00:37

Serhat çekimler harika ellerine sağlık

mesaj için osmancenk arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
osmancenk
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: O.Cenk KARABULUT
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 2
Rep Puani: 875
osmancenk rep puani yokosmancenk rep puani yokosmancenk rep puani yokosmancenk rep puani yok

İletiYazar: BuRaK ÜnÜr » 09 May 2012, 09:13

Eline sağlık Serhat yine çekimlerin çok güzel...Bence modellerimiz en güzel doğal ışıkta kendini gösteriyor :nazar:
Fotoğrafların hepsi ayrı güzel olmuş lakin ben en çok son kareyi beğendim...
Resim

mesaj için BuRaK ÜnÜr arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
BuRaK ÜnÜr
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Burak
Rep Puani: 1870
BuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yokBuRaK ÜnÜr rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 09 May 2012, 13:20

Serhat bu model gerçketne rengi ve duruşuyla harika.. Kamyonetle de çok uyumlu olmuşlar.. Eline sağlık.. :)
Resim

mesaj için Alper KARA arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: bigshark » 09 May 2012, 16:39

Harika cekimler, cok guzel modeller. Yanliz Alfa 155 yerine daha eskilerden klasik bir Guiletta olsa daha da guzel olur sanirim. :y: :handshake: :+1: :nazar:

Ama Alfa Romeo marka olarak bence hak ettigi yerde degil simdilerde.. Kullerinden yeniden dogmali..:wait: :wait:

Bu arada, benim garajda duran Alfa'lardan bir kac resim ekleyeim..(Olcek 1/18 ) :lol: :lol: :lol:

Resim

mesaj için bigshark teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, srht
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 09 May 2012, 17:00

Serhat nispetlerinden bıktık artık! :lol: Şaka bir yana, yıl olarak olmasa da"Alfa" ruhu olarak bu iki parça birbirini süper tamamlamış. Yani bu 155 DTM'in yanında o dönemin; yani 1994 yılının DTM taşıyıcısı olsa, -güzel bir set olsa da- bu kadar otantik durmazdı sanki. Ben de bu gibi özel markaları geçmiş ve yakın geçmişleriyle yanyana ekleyen biri olarak bayıldım kardeşim. Aa., 1/18 şu 155 DTM'i yapınca, Exoto Alfetta 159 ve bu 1/43 kamyonla, vitrinde şenlik katacaklar inşallah. Çekimlerin ise zatenn iyiydi ama artık sınıf atladı kesinlikle ve çok tebrik ediyorum. İyi günlerde sergile tekrar bu tatlı güzelleri...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 09 May 2012, 20:10

Yine çok başarılı. :good2: :+1: :nazar:

Eline sağlık Serhat. :coffee:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 09 May 2012, 20:36

Harika.
Eline sağlık Serhat abi. :smile:
Resim

mesaj için Eray KIVRAK arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: burakayar » 09 May 2012, 21:01

Serhat ikisi de harika modeller..ozellikle 155 yerde yatay cekim sanki arac dtm pistindeymis pozu vermis..eline saglik..

mesaj için burakayar arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
burakayar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Unknown1
1/18 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 302
1/72 Model Sayısı: 18
1/87 Model Sayısı: 15
- / -- Model Sayısı: 44
Toplam Model Sayısı: 381
Rep Puani: 1040
burakayar rep puani yokburakayar rep puani yokburakayar rep puani yokburakayar rep puani yokburakayar rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 09 May 2012, 23:49

Çok başarılı harika çekimler Serhat, heleki ilk fotoğraf :inlove:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: srht » 10 May 2012, 13:52

Virtue yazdı:Uyum konusuna katiliyorum, ayrica ikisi de cok guzel ama kamyon ayri bir olay olmus; muthis gercekten :good2:

Aslında taşıyıcı için klasik bir yarış otomobili daha uygun reelde ama 155'i daha çok seviyorum ve ikisi bir bütün şu anda benim gözümde. :wasntme:

resatsirin yazdı:Serhat kardeşim kırmızıların uyumu gerçekten bu olsa gerek :good2:

Alfa romeo dekalli ve ticari gerçekten harika uyum içindeler :foto:

Çekimler ve ışık gerçekten harika :sun: İstanbul güneşini bende sevdim :sun:

Favori pozum :foto: :good2: :+1:

http://i991.photobucket.com/albums/af40 ... G_6856.jpg

Sağol Reşat kardeşim; beğendiğine sevindim. Uzun zamandır bu ikiliyi fotolama niyetim vardı; iyi oldu. :smile:

osmancenk yazdı:Serhat çekimler harika ellerine sağlık

Teşekkür ederim abi. :handshake:

BuRaK ÜnÜr yazdı:Eline sağlık Serhat yine çekimlerin çok güzel...Bence modellerimiz en güzel doğal ışıkta kendini gösteriyor :nazar:
Fotoğrafların hepsi ayrı güzel olmuş lakin ben en çok son kareyi beğendim...

Kesinlikle haklısın Burak. Özellikle kendi adıma konuşayım; evde yeteri kadar ışık olmadığı için dış mekanda çekim yapmayı daha çok seviyorum ve elde ettiğim sonuçlar da buna bağlı olarak güzel oluyor. :smile:

Alper KARA yazdı:Serhat bu model gerçketne rengi ve duruşuyla harika.. Kamyonetle de çok uyumlu olmuşlar.. Eline sağlık.. :)

Teşekkür ederim Alper kardeşim. 43'çü olarak sana da tavsiye ederim. :smile:

bigshark yazdı:Harika cekimler, cok guzel modeller. Yanliz Alfa 155 yerine daha eskilerden klasik bir Guiletta olsa daha da guzel olur sanirim. :y: :handshake: :+1: :nazar:

Ama Alfa Romeo marka olarak bence hak ettigi yerde degil simdilerde.. Kullerinden yeniden dogmali..:wait: :wait:

Bu arada, benim garajda duran Alfa'lardan bir kac resim ekleyeim..(Olcek 1/18 ) :lol: :lol: :lol:

Teşekkür ederim Serdar abi. Klasik modelin yanında klasik bir başka model daha güzel olabilirdi ama 155'i ayrı seviyorum ve ikisi yanyana çok hoşuma gidiyor.

Alfa Romeo hak ettiği yerde değil ama yavaş yavaş geliyor abi o noktaya. Son yıllarda çıkardıkları tüm araçlar bunun bir göstergesi bana göre. Ayrıca ülkemizde de son 8-9 yıldır distribütörlüğünün Tofaş'a geçmesiyle marka değeri olarak da toparlandı. İnsanlar artık Alfa Romeo markası için olumsuz düşünmüyor.

Bu arada Maşallah abi. Hem Giulietta hem de MiTo varmış sende. Allah kaza bela vermeden bindirmeyi nasip etsin. Çok yakın bir kız arkadaşıma da kısmetse Alfa Romeo alacağız. O, Giulietta istiyor ama ben MiTo'ya da bakmasını istiyorum. Sende ikisi de var ve tecrübelerini yazabilir misin bu 2 araç ile ilgili? İki araçta da aynı motor mu var? Gördüğüm kadarıyla ikisi de üst donanım. Yol tutuş, performans olarak hangisini tercih ederdin şayet ikisi de aynı motorlu ise 1 tane alacak olsan? :handshake:

gearbox yazdı:Serhat nispetlerinden bıktık artık! :lol: Şaka bir yana, yıl olarak olmasa da"Alfa" ruhu olarak bu iki parça birbirini süper tamamlamış. Yani bu 155 DTM'in yanında o dönemin; yani 1994 yılının DTM taşıyıcısı olsa, -güzel bir set olsa da- bu kadar otantik durmazdı sanki. Ben de bu gibi özel markaları geçmiş ve yakın geçmişleriyle yanyana ekleyen biri olarak bayıldım kardeşim. Aa., 1/18 şu 155 DTM'i yapınca, Exoto Alfetta 159 ve bu 1/43 kamyonla, vitrinde şenlik katacaklar inşallah. Çekimlerin ise zatenn iyiydi ama artık sınıf atladı kesinlikle ve çok tebrik ediyorum. İyi günlerde sergile tekrar bu tatlı güzelleri...

Kesinlikle ikimiz de aynı frekanstayız Kenan abi. Daha doğrusu ben biraz da senin çizdidiğin yolda ilerliyorum desem daha doğru olur. :wasntme: Bu tarz ölçek-marka farkına bakmaksızın yakışanın yanına yakışanı almayı biraz da senin paylaşımların sayesinde benimsedim. Ama çok iyi oldu. Mesela taşıyıcının yanına illâ ki klasik olacak diye 159 alsam; evet yıl olarak çok uygun olacaklardı ama ben sevmiyorum işte o klasik yarış aracını da. Bana 155 daha çekici geliyor. Sonuçta ikisi de aynı markanın aracı bir yerde ve aynı ruhu taşıyan araçlar.:) Bu arada 18 ölçek 155'i heyecanla bekliyorum ve bir anca bu küçük Alfa setinin yanına koymayı çok istiyorum. :dance2: Fotolar konusundaki görüşün içinse ayrıca teşekkür ederim abim. :handshake:

Emre E. yazdı:Yine çok başarılı. :good2: :+1: :nazar:

Eline sağlık Serhat. :coffee:

Teşekkür ederim Emre abim. :handshake:

cimbomlueray yazdı:Harika.
Eline sağlık Serhat abi. :smile:

Teşekkür ederim Eray'ım. :handshake:

burakayar yazdı:Serhat ikisi de harika modeller..ozellikle 155 yerde yatay cekim sanki arac dtm pistindeymis pozu vermis..eline saglik..

Teşekkür ederim. Özellikle 155'i sana da tavsiye ediyorum 43 olarak. :wasntme:

BuRaK-B yazdı:Çok başarılı harika çekimler Serhat, heleki ilk fotoğraf :inlove:

Teşekkür ederim Burak. O fotoyu arabanın tavanında çektim. :foto: 1 Mayıs'ta akşama kadar yaptığımız cila çalışmasının ürünü.. :angel:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

Sonraki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir