1971 Ford Mustang Mach1 - [1:18 Autoart]

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: 1971 Ford Mustang Mach1 - [1:18 Autoart]

İletiYazar: ArdaPerk » 15 Şub 2012, 22:01

Dediğin gibi Abicim her şey DiecasTr için :smile:

Fotoğraflar çok güzel ve duru çıkmış yine,detaylar için teşekkür ederiz ellerine sağlık :smile:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Ali MAT » 15 Şub 2012, 22:16

Burak çok güzel fotoğraflar çekmişsin yine,emeğine sağlık.Autoart iyi iş çıkarmış bu modelde ayrıntılar müthiş,ama benim şahsi kanaatim 1970'lere kadar olan Mustang'ler daha bir karakter sahibi sanki ...
ResimResimResim

mesaj için Ali MAT arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali
1/18 Model Sayısı: 53
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 500
Ali MAT rep puani yokAli MAT rep puani yokAli MAT rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 15 Şub 2012, 22:30

Ali MAT yazdı:Burak çok güzel fotoğraflar çekmişsin yine,emeğine sağlık.Autoart iyi iş çıkarmış bu modelde ayrıntılar müthiş,ama benim şahsi kanaatim 1970'lere kadar olan Mustang'ler daha bir karakter sahibi sanki ...

Teşekkürler Ali Abi, o zaman seni ekli iki linke yönlendireyim hemen :wink1:

:arrow: 1967 FORD MUSTANG GT390 (Gold)
:arrow: 1968 FORD MUSTANG GT390 (Apple Red)
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 15 Şub 2012, 23:13

Bu modeli pek beğenmiyorum ama öyle güzel fotoğraflar çekmişinki alasım geldi Burak :exc:
Bu harika fotoğraflar için seni tebrik eder; paylaşım içinde ayrıca teşekkür ederim :handshake:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: chrono » 15 Şub 2012, 23:57

Burak gene tadına doyulmaz bir paylaşım olmuş, benim de sevdiğim bir modelim ancak seninki daha güzel benim kırmızıya göre
:S
ben aldığım dönemde sarı-kırmızı-siyah vardı ancak beyaz çok daha başarılı.
tampon konusu autoartın yorumu olsa gerek:P 1:1 resimlerde beyaz da tamponun gövde rengi olması çok sorun olmamış ancak düşündüm de kırmızı siyah falan olsa gövde rengi bence pek hoş olmazdı.ki sen de belirtmişsin bu tarz üretim daha iyi olmuş.
bu güzel detaylı paylaşım için teşekkürler.

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 16 Şub 2012, 00:27

Burak eline sağlık çekimler harika görünüyor.
Bahsettiğin kromaj detayı içinse Sunstar bu modelin ön tamponunu gövde renginde arka tamponu ise kromaj detayı ile üretirken kafası karışmış olsa gerek :smile: o modelde bir ara koleksiyonumda mevcuttu incelemerinden hatırladım fotoğrafını paylaşıyorum eski modelimin. :drinksb:
Paylaşım için teşekkürler,iyi seyirler :+1:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için ..alper.. arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: srht » 16 Şub 2012, 00:39

Mükemmel bir paylaşım daha. Kısa ve net.:)
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5625
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Exelero » 16 Şub 2012, 01:35

Bir koleksiyoncunun Amerikan modelleri edinmesi şart sanırım, anlamaya başlıyorum. Özellikle Mustang ve Corvette beni çeken ve hatırı sayılır mazisi olan otomobiller. Mach 1 de çok beğendiğim üretimlerden birisidir ve Autoart yine üstüne düşeni yapmış. Kaslı Amerikan harika görünüyor ve bence bu kuşak günümüz modellerine taş çıkartacak tasarımlara sahip bir kuşak. Detaylara gelince tavanına kadar özenle işlenmiş modelde kusur bulmak zor :nazar:
Keyifli seyirler Burak :kamyon:
Resim

mesaj için Exelero arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Exelero
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Mehmet Ali ZAR
1/18 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 880
Exelero rep puani yokExelero rep puani yokExelero rep puani yokExelero rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 16 Şub 2012, 13:30

Bende ki siyahından biliyorum harika bir model ... Fotoğraflarda harika ...Hemde Mustang ve AA Daha ne olsun ... :smile:

eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 17 Şub 2012, 01:50

Herkese tekrardan teşekkürler arkadaşlar.

..alper.. yazdı:Burak eline sağlık çekimler harika görünüyor.
Bahsettiğin kromaj detayı içinse Sunstar bu modelin ön tamponunu gövde renginde arka tamponu ise kromaj detayı ile üretirken kafası karışmış olsa gerek :smile: o modelde bir ara koleksiyonumda mevcuttu incelemerinden hatırladım fotoğrafını paylaşıyorum eski modelimin. :drinksb:
Paylaşım için teşekkürler,iyi seyirler :+1:

Alper zamanında piyasada bolca uygun fiyatlı AA olmasına rağmen sırf bu beyaz renk için ben de Sunstar üretiminden almıştım. AA sesimi duymuş olacakki çok geçmeden hemen beyazını üretmişti ve ülkemize geldiği hafta vitrinimde revizyona uğradı bu model. Nedense bu kasada her renk çok güzel ancak bu renk beni kendine aşık etti resmen. Tampon kromajı içinse Sunstar kesinlikle doğru olanı yapmıştı ancak yinede ben AA yorumunu daha çok beğendim.. :smile:
Geçen hafta Bülent Abi'yle aramızda bu model için ufak bir diyalog geçti, sanada fikrimi söylemek isterim. Mopar olmasa da moparların yanında hiç sırıtmayacak bir araç bu. Özgün ve asi tasarımı muscle ruhu yerine hırçın amerikanlara daha yakın bence. :drinksb:

Exelero yazdı:Bir koleksiyoncunun Amerikan modelleri edinmesi şart sanırım, anlamaya başlıyorum. Özellikle Mustang ve Corvette beni çeken ve hatırı sayılır mazisi olan otomobiller. Mach 1 de çok beğendiğim üretimlerden birisidir ve Autoart yine üstüne düşeni yapmış. Kaslı Amerikan harika görünüyor ve bence bu kuşak günümüz modellerine taş çıkartacak tasarımlara sahip bir kuşak. Detaylara gelince tavanına kadar özenle işlenmiş modelde kusur bulmak zor :nazar:
Keyifli seyirler Burak :kamyon:

O dönemlerin uzun burun yapılı otomobilleri beni hep ürkütmüştür Mehmet Ali. Tamamen faklı çizgiler, farklı esler, farklı eklentiler ve araç tepkileri.. Kesinlikle günümüz modellerinden çok daha ilgi çekici vede gizemli. AA'da fazlasıyla hakkını vermiş ve döneminde ödülü de kapmış. İster misin AA, ABD'de çok tutulan grabber mavi ve açık yeşil renkleriyle de yakın zamanda üretime alsın bu güzelliği :inlove:
Sağol güzel yorumun için.. :drinksb:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
..alper..
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Mehmet_Knight » 18 Şub 2012, 12:31

Burak. Mükemmelsin.. Bende sabır olsa paraları biriktirip böyle birşey almam lazım ama sabır yok kardeşim :lol: Mustang her daim bende ap ayrı bir yeri var.. Ama son zamanlarda Lambo tutkusu da sardı beni napcaz bilmiyorum.. :grin: Ellerine emeğine sağlık hocam...
Resim

mesaj için Mehmet_Knight arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Mehmet_Knight
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet Büyükekiz
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 5
1/72 Model Sayısı: 15
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 17
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 1925
Mehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yokMehmet_Knight rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 18 Şub 2012, 15:01

Burak, fotoğrafların her bir karesine bayıldım.. Yine kendine has kalitede.. Mustang'in bende en çok bu modelini seviyorum. Bundan sonra 69 Boss geliyor. Çok güzel, ihtişamlı bir duruşu var. Güzel günlerde sergile kardeşim.
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: masato » 19 Şub 2012, 20:37

Çok güzel bir repaylaşım... :tey: Güzel kareler çıkmış ortaya... :tey: Keyif ile seyireyle Burak'cım... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

ÖncekiSonraki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir