TOYOTA 2000 GT JAMES BOND EDITION

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: TOYOTA 2000 GT JAMES BOND EDITION

İletiYazar: REVOLUTION » 04 Şub 2012, 02:20

Virtue yazdı:Harika bir paylasim, modelden de 1:1 aractan da haberim yoktu, kesinlikle nadir bir parca olmali; keyifle izleyin.

Bu arada konuyla pek ilgisi olmayabilir ama fotoğraflama bolumundeki konular kilitlendiginden oradan soramadim, modellerin altindaki beyaz yuzeyi ne ile sagliyorsunuz?Ben de bundan sonraki cekimlerimde bu tur bir zemin kullanmak istiyorum.

Teşekkürler Erdem beğenmene sevindim :handshake:
Evet eski bir üretim olduğundan ve bir daha üretim şansı olmadığından nadir bir model; bütün seriyi tamamlamak zahmetli, pahalı ama bir okdar keyifli bir zaman aldı.

Özalitcilerden büyük beyaz kartonlar satılıyor benimki ise kuşe yani parlak olandan seçim senin tabiki. Bende bir ara gidip daha başka renklerden de alacağım; çünkü bazı renklerde olan arabalar her zaman beyaz zemin olmuyor.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: jeffwaterss » 04 Şub 2012, 02:28

Çok çok çok severim Sean Connery'nin oynadığı Bond serisini , diğerlerini bir defa izlediysem onları en az üç-dört sefer izlemişimdir , detayları harika duruyor , iyi günlerde sergilemenizi dilerim ...
Kullanıcı avatarı
jeffwaterss
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ilkem TEKIN
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 281
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1455
jeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yokjeffwaterss rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 04 Şub 2012, 03:27

Çok güzel bir model abi... İyi günlerde sergile...
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 04 Şub 2012, 08:36

REVOLUTION yazdı:
Emre E. yazdı:Devrim Hocam, akşam akşam yapmayalım bunu lütfen. :sweat: Tam iş çıkışı şimdi, bak yola gideceğim, aklımda kalacak şimdi. :yol: :lol: :grin:
Eve de geç ulaşacağım, yarın sabaha kalacak incelemek. :blush: Okumadan REP ve teşekkür gelir, inceledikten sonra yorum. :f:

Rep ve teşekkürler için sağolasın. :handshake:
Ama bu tarz arabaları sevdiğini bildiğimden yorumlarını bekliyorum. :duyuru:

Abi, bahsettiğim gibi, dün yorum yapamadan çıktım. İnceleme fırsatım da olmadı. :angel:
Ama sabah baktım da, iyi ki incelememişim diye düşündüm. :whew: Yoksa, gece uykularıma girecek kalitede bir model paylaşmışsın. :bravo:
Lastiklerin duruşu, hele jantlardaki teller, motor detayı, ön konsol ahşap giydirmesi tam benlikmiş. :nazar:
Niçin böyle güzel modeller yaparlar ki. :lol:

Ellerine sağlık. :+1: :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 04 Şub 2012, 16:43

BuRaK-B yazdı:Vallahi görünce hatırladım. Süper bir buluş diyorum Devrim Abi, anladın sen :wink1:
Plaka vs. herşeyiyle aynı. Ahşap boyama daha ustaca yapılabilirmiş ancak klasik AA. Diğer tüm detayları ise çok beğendim. Keyifle seyret :nazar: :+1:

Yorumun ve replerin için teşekkürler Burak'cığım :handshake:
Artık böyle olmuyor ne zaman buluşuyoruz ?
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 04 Şub 2012, 16:46

jeffwaterss yazdı:Çok çok çok severim Sean Connery'nin oynadığı Bond serisini , diğerlerini bir defa izlediysem onları en az üç-dört sefer izlemişimdir , detayları harika duruyor , iyi günlerde sergilemenizi dilerim ...

Teşekkürler İlkem :handshake: Ben bütün james bond'ları seviyorum.... yok yalan oldu George Lazenby hariç hepsini seviyorum. Zaten herkes benim gibi düşünmüş olacakki adama bir tane filminden sonra anlaşmasını iptal ettiler!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 04 Şub 2012, 16:46

leylex yazdı:Çok güzel bir model abi... İyi günlerde sergile...

Teşekkürler Erman :handshake:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
E.Uca
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 04 Şub 2012, 16:49

Emre E. yazdı:Abi, bahsettiğim gibi, dün yorum yapamadan çıktım. İnceleme fırsatım da olmadı. :angel:
Ama sabah baktım da, iyi ki incelememişim diye düşündüm. :whew: Yoksa, gece uykularıma girecek kalitede bir model paylaşmışsın. :bravo:
Lastiklerin duruşu, hele jantlardaki teller, motor detayı, ön konsol ahşap giydirmesi tam benlikmiş. :nazar:
Niçin böyle güzel modeller yaparlar ki. :lol:

Ellerine sağlık. :+1: :good2:

Sağolasın Emre :handshake: Eski bir model olmasına rağmen (mdel olarak değil 1:1 olarak) benimde çok hoşuma gitti. Toyota o yıllara göre çok iyi araba yapmış gerçekten.
Heleki ilk spor otomobili olduğunu düşünürsek çok iyi iş çıkardıkları kesin. Vitrinimde nedide parçalarından biri oldu :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 04 Şub 2012, 17:27

Her zaman flim arabalarına karşı bir zaafım varıdr zaten ama bu modelde çok güzel bir model... :tey: Detaylar çok güzel işlenmiş bence... :tey: Aa hakını vermiş modelin... :tey: İyi günlerde keyif ile seyireylemen dileği ile abi... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 05 Şub 2012, 02:00

masato yazdı:Her zaman flim arabalarına karşı bir zaafım varıdr zaten ama bu modelde çok güzel bir model... :tey: Detaylar çok güzel işlenmiş bence... :tey: Aa hakını vermiş modelin... :tey: İyi günlerde keyif ile seyireylemen dileği ile abi... :tey:

Teşekkürler Alper :handshake:
Beğendiğine sevindim; benim içinde film arabalarının yeri çok başka. Küçük arabalardan büyük yani 1:18 ölçeğe geçiş sebeblerinin başında geliyor!
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: resatsirin » 05 Şub 2012, 03:06

Devrim Abi yine harika bir paylaşım sizden :f:

Model konusunda kelımeler zaten yetersız :good2: Herseyıyle harıka bır model :good2: :+1:

İyi gunlerde sergileyin :drinksb:
Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 05 Şub 2012, 14:50

REVOLUTION yazdı:
Virtue yazdı:Harika bir paylasim, modelden de 1:1 aractan da haberim yoktu, kesinlikle nadir bir parca olmali; keyifle izleyin.

Bu arada konuyla pek ilgisi olmayabilir ama fotoğraflama bolumundeki konular kilitlendiginden oradan soramadim, modellerin altindaki beyaz yuzeyi ne ile sagliyorsunuz?Ben de bundan sonraki cekimlerimde bu tur bir zemin kullanmak istiyorum.

Teşekkürler Erdem beğenmene sevindim :handshake:
Evet eski bir üretim olduğundan ve bir daha üretim şansı olmadığından nadir bir model; bütün seriyi tamamlamak zahmetli, pahalı ama bir okdar keyifli bir zaman aldı.

Özalitcilerden büyük beyaz kartonlar satılıyor benimki ise kuşe yani parlak olandan seçim senin tabiki. Bende bir ara gidip daha başka renklerden de alacağım; çünkü bazı renklerde olan arabalar her zaman beyaz zemin olmuyor.

Bilgi icin tesekkurler, ozalitci gordum dun bir yerde tesadufen, o an soru sormaya ve almaya vaktim yoktu ama dukkanin yerini hafizaya aldim, tekrar gidecegim :smile:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4335
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: vegawagon » 05 Şub 2012, 16:52

Hem Japon hemde beyaz hemde James Bond araçlarından. Hemde bir klasik... :)
Resim
Kullanıcı avatarı
vegawagon
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Orhan Özvatan
1/18 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 21