DIECASTR / MERCEDES DIŞ MEKAN FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI

Re: DIECASTR / MERCEDES DIŞ MEKAN FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLA

İletiYazar: Kenan Şavklı » 28 Oca 2012, 22:02

Bütün bu güzel diyaloglara ve ortamı yaratan Gökhan abime çok teşekkürler ve ben bu birinciliği tüm katılımcılar adına alıyor, hepimiz adına paylaşıyorum. Ayrıca tıpkı bir oylamacı gözü ile, gerekli gördüğüm tüm çalışmalara da 100 tam puan verdiğimi de belirtmek isterim.

Hiçbir çıkarı olmadan, altın değerindeki vakitlerini harcaması, emekler vermesi sebebiyle bana göre inanılmaz bir insandır; bunu şu anki duygularımla değil, vaktin paradan daha kıymetli olduğunu düşünen biri oalrak söylüyorum... "Aileye ayrılması gereken kıymetli vakitleri harcamak, çok büyük bir fedakarlıktır..."

Ayriyeten, yaptığım paylaşım konularından da tanıdığım ve içten yorumlarını esirgemeyen siz değerli tüm forum üyelerine de, kıymetli yorumlarınızı ve beğenilerinizin göstergesi olan puanlarınızı esirgemediğinizi için hepinize çok çok teşekkürler ediyorum... :cup1:

İşin açıkcası çok iddialı değildim ama çekimlerde yaşadığımız donma tehlikesinin de handikapına rağmen; başarılı addedilebilecek çekimleri gerçekleştirebildiğim için kendimi şanslı da hissediyorum; çünkü mesleği fotoğrafçılık olanların bile, çekim değerleri bakımından olabilecek en iyi değerler olduğunu belirtmesi onur verdiği gibi bunu şansıma da bağlıyorum ve belki 80'e yakın foto içinden ayırarak seçip yarışmaya sunduğum fotolar olsa da, şansız yardımı ile o değerlerde çekimler olduğunu da belirtmek isterim.

Bana; çekimleri yaparken, yardımlarını esirgemeyen ve tüm izin gününü harcayan Mehmet'e (mehmet-20) ayrıca teşekkür ediyorum. Kaçıncı olursam olayım yine de paylaşacağım çekim günü fotolarını, konu açarak zaten Mehmet'le paylaşacaktık; 1.'liğin de gelmesi ile bu konuyu açmak çok daha keyifli ve anlamlı olacak. Herkese tekrar çok çok teşekkürlerimi sunuyorum, eksik olmayınız... :cup1:
Resim

Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Hüseyin Avcular » 28 Oca 2012, 22:26

Öncelikle yarışmaya katılan katılmayan, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.Biliyorsunuz bu ailede yeniyim ve gerçekten kısa zamanda doğru yerde olduğumu anladım. :f:

Yarışmada dereceye giren Kenan abimi ve yanı başımda olan Arda abimi ayrıca kutluyorum.Yeni festivalleri dört gözle bekliyorum, herkese bir kez daha teşekkür ederim. :drinksb:
Resim

mesaj için Hüseyin Avcular teşekkür aldı- 3:
ArdaPerk, Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Hüseyin Avcular
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Hüseyin
Rep Puani: 2230
Hüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Oca 2012, 22:31

Hüseyin' i tebrik etmek için özel mesaj gönderdim telefon numarasını alayım diye, bu sırada ve özel mesaja yanıt gelene kadar 3. olan üyemiz Arda PERK' i tebrik etmek için aradım ve "Hüseyin yanımda abi..." demesin mi? :grin:

Gerçekten şaka gibi... :tmi: :lol:

Gezici üyemiz Arda PERK' e inanamıyorum. :shocked2:

Şu anda ISPARTA' da ve Hüseyin' le kafa kafaya vermişler ve yarışma 1. liğini 1 puanla kaçırmalarını kutluyorlar... :grin:

İkisi ile de çok hoş sohbetlerimiz oldu ve çok çekişmeli geçen ve yakın puanlarla dereceye giren 3 arkadaşıma da (Kenan' a vereceğimiz plaket haricinde)tarafımca KATILIM BELGESİ hazırlatmak farz oldu. :handshake: :f:

Yarışmaya katılan tüm değerli üyelerimize tekrar teşekkürlerim ve sevgilerimle... :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 5:
Alper KARA, ArdaPerk, camorenesi, Emre E., Hüseyin Avcular
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 28 Oca 2012, 22:42

gearbox yazdı:Bütün bu güzel diyaloglara ve ortamı yaratan Gökhan abime çok teşekkürler ve ben bu birinciliği tüm katılımcılar adına alıyor, hepimiz adına paylaşıyorum. Ayrıca tıpkı bir oylamacı gözü ile, gerekli gördüğüm tüm çalışmalara da 100 tam puan verdiğimi de belirtmek isterim.

Hiçbir çıkarı olmadan, altın değerindeki vakitlerini harcaması, emekler vermesi sebebiyle bana göre inanılmaz bir insandır; bunu şu anki duygularımla değil, vaktin paradan daha kıymetli olduğunu düşünen biri oalrak söylüyorum... "Aileye ayrılması gereken kıymetli vakitleri harcamak, çok büyük bir fedakarlıktır..."

Ayriyeten, yaptığım paylaşım konularından da tanıdığım ve içten yorumlarını esirgemeyen siz değerli tüm forum üyelerine de, kıymetli yorumlarınızı ve beğenilerinizin göstergesi olan puanlarınızı esirgemediğinizi için hepinize çok çok teşekkürler ediyorum... :cup1:

İşin açıkcası çok iddialı değildim ama çekimlerde yaşadığımız donma tehlikesinin de handikapına rağmen; başarılı addedilebilecek çekimleri gerçekleştirebildiğim için kendimi şanslı da hissediyorum; çünkü mesleği fotoğrafçılık olanların bile, çekim değerleri bakımından olabilecek en iyi değerler olduğunu belirtmesi onur verdiği gibi bunu şansıma da bağlıyorum ve belki 80'e yakın foto içinden ayırarak seçip yarışmaya sunduğum fotolar olsa da, şansız yardımı ile o değerlerde çekimler olduğunu da belirtmek isterim.

Bana; çekimleri yaparken, yardımlarını esirgemeyen ve tüm izin gününü harcayan Mehmet'e (mehmet-20) ayrıca teşekkür ediyorum. Kaçıncı olursam olayım yine de paylaşacağım çekim günü fotolarını, konu açarak zaten Mehmet'le paylaşacaktık; 1.'liğin de gelmesi ile bu konuyu açmak çok daha keyifli ve anlamlı olacak. Herkese tekrar çok çok teşekkürlerimi sunuyorum, eksik olmayınız... :cup1:

Tebrik için aradığımda da bahsettiğin ve Mehmet ile birlikte donma tehlikesi geçirdiğiniz o özel günün paylaşımını merakla bekleyenlerdenim Kenan. :smile:

Yarışma 1.mizden, sonuncusuna kadar hobimize katkıda bulunan herkesin tekrar emeğine sağlık. :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 28 Oca 2012, 23:51

güzel sonuçlanmış yarışma..katılan herkesi tebrik ediyorum :)
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2834
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 29 Oca 2012, 00:22

Tüm katılımcıların ellerine sağlık.Kenan başta olmak üzere tüm arkadaşlarımı kutluyorum. :bravo: :bravo: :bravo:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 29 Oca 2012, 00:36

Bülent Aydoğan yazdı:güzel sonuçlanmış yarışma..katılan herkesi tebrik ediyorum :)

Elektiriklerin geldiğine sevindim Bülent... :lol:
Kenan, Arda ve Hüseyin ile paylaştım yaşadığın sıkıntılı durumu ve arkadaşına giderek oy kullandığını... :smile: :y:
Tekrar ve tekrar yüreğine sağlık. İşte biz, böyle bir aileyiz... :f: :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
Bülent Aydoğan, Hüseyin Avcular
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: srht » 29 Oca 2012, 00:45

Bu güzel organizasyona vakit ayırıp katılan herkese teşekkür ederken, Kenan abimi de tebrik ediyorum. Gerçekten dolu dolu bir hafta geçirdik. Tüm paylaşımlarımızın bu denli zevk vermesi dileği ile.. :handshake:
Resim

mesaj için srht teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 29 Oca 2012, 01:49

Öncelikle organizasyonu düzenleyen tüm abilerime teşekkür ediyorum. Sonrasında 1. 2. ve 3. olan kardeşlerimi ve abilerimi tebrik ediyorum. Son olarak da yarışmaya katılan ve paylaşımda bulunan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. :f: :sapka: :friends:
Resim

mesaj için Alper KARA teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 29 Oca 2012, 01:58

İlk önce tüm oy veren ve fotoğraflara tek tek bakan forum ailemize teşekkürlerimi iletiyorum. Diecastr çatısı altında ilk kez bir organizasyonda bulundum ve çok çok gurur duydum. Bu güzel aile ortamında ve modelcilik çatısı altında çok güzel duygular ve samimiyetler yakaladığıma inanıyorum.
Bu tür yarışmalarda belki başka forumlarda olsa üyeler birinci olmak için hırs yapabilirler fakat yarışma fotoğrafları gönderilmeye başladığında tüm mesajları okudum ve ortak kanının yarışmaya katılmak ve bir renk katmak olduğunu gördüm. Bende yarışmaya katılırken amacın yarışmak değil paylaşmak olduğunu düşünerek fotoğrafları ekledim.
Sonuçlara göre yarışmadan 1 puan bile almış olsam ve sonuncu olsamda inanın çok gurur duyardım kendimle çünkü katılmak bile büyük şans bizim için.

Kenan'ı birinciliği için kutluyorum ve yarışmaya katılan tüm üyelere kendi adıma teşekkür ediyorum :bravo:

Forum yönetimi ve jüri üyelerine de harcadıkları emekler için teşekkürlerimi iletiyorum....

Yeni yarışmalarda, yeni paylaşımlarda görüşmek üzere....

mesaj için E.Uca teşekkür aldı- 3:
Alper KARA, Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 29 Oca 2012, 02:02

Oy veren ve yarışmaya katılan herkese teşekkürler :coffee:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 29 Oca 2012, 03:29

Resimler cok guzelmis, ben de hem yarismacilari hem oy verenleri hem de organizasyonu duzenleyenleri tebrik ediyorum:)

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4385
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: static_x07 » 29 Oca 2012, 11:20

TÜm abilerimi ve arkadaşlarımı kutlar , kazananları tebrik ederim :)
Resim

mesaj için static_x07 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

ÖncekiSonraki

DIŞ MEKAN FOTOĞRAF YARIŞMALARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir