HAYDİ ANKARA BULUŞMAYA..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: HAYDİ ANKARA BULUŞMAYA..

İletiYazar: Kenan Şavklı » 24 Oca 2012, 15:44

Haydaa tren yok mu şimdi! Offf... Nasıl gelicez yahu, ben karayoluna güvenemem bu mevsimde, heryer buz! :dash1:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
özgürlgn
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 24 Oca 2012, 15:45

gearbox yazdı:Haydaa tren yok mu şimdi! Offf... Nasıl gelicez yahu, ben karayoluna güvenemem bu mevsimde, heryer buz! :dash1:

Abicim sıkıntı yok ben sürekli seyahat ediyorum :lol:
Resim

mesaj için ArdaPerk teşekkür aldı- 2:
Kenan Şavklı, özgürlgn
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: özgürlgn » 24 Oca 2012, 16:49

cimbomlueray yazdı:17 Temmuz'daki Ankara-İstanbul buluşması sanırım en fazla kişiyle yapmış olduğumuz buluşmaydı. Toplam 26 kişi vardı. Bakalım onu geçebilecek miyiz ? :smile:

Geçeriz geçeriz :nod: :tey:
Resim

mesaj için özgürlgn arkadaşımıza teşekkür edenler:
Eray KIVRAK
Kullanıcı avatarı
özgürlgn
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Özgür ILGEN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 12
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 130
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 176
Rep Puani: 2090
özgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yok

İletiYazar: özgürlgn » 24 Oca 2012, 16:51

gearbox yazdı:Haydaa tren yok mu şimdi! Offf... Nasıl gelicez yahu, ben karayoluna güvenemem bu mevsimde, heryer buz! :dash1:

Unimog'u elin belediyesinin sulama aracına çevirmeseydin küreye küreye gelirdin yolu Kenan abi :lol:

Otoban temizdir abim sen merak etme , Arda PERK tescilli hemde :ok1:
Resim

Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
özgürlgn
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

özgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 25 Oca 2012, 04:13

Geçen hafta Çanakkale'ye yine bazı işler için gittim ve pişman oldum ve ödüm patladı! Ankara yoluna iyi bakıyorlar demek ki ne bileyim! Keşan'dan sonra Çanakkale zaten normalde de tarla gibi yollara sahip bi kış mevsimi handikaplarını gideremedikleri için tam oluyor olanlar. Neyse kısmet, inşalah varacağız bir şekilde...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
özgürlgn
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ..alper.. » 25 Oca 2012, 13:46

7'sinde geliyorum Türkiye'ye ve bir buluşma daha kaçırmanın üzüntüsündeyim açıkçası :sad1:
Malesef bir sonraki buluşmayı beklemek zorundayım.
Buluşmaya katılacak herkese şimdiden iyi eğlenceler diliyorum. :pidu2:
Resim

mesaj için ..alper.. teşekkür aldı- 2:
Emre E., özgürlgn
Kullanıcı avatarı
..alper..
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alper Hatinoglu
1/18 Model Sayısı: 19
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 23
Rep Puani: 1305
..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok..alper.. rep puani yok

İletiYazar: özgürlgn » 25 Oca 2012, 18:21

gearbox yazdı:Geçen hafta Çanakkale'ye yine bazı işler için gittim ve pişman oldum ve ödüm patladı! Ankara yoluna iyi bakıyorlar demek ki ne bileyim! Keşan'dan sonra Çanakkale zaten normalde de tarla gibi yollara sahip bi kış mevsimi handikaplarını gideremedikleri için tam oluyor olanlar. Neyse kısmet, inşalah varacağız bir şekilde...

Bolu'da kalmazsan hiçbir yerde bişey olmaz Kenan abi :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
özgürlgn
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 26 Oca 2012, 08:56

Son bir haftaya girmeye, 2 gün kala günceli. :lol:

Yok mu AVM dışında, oturulabilecek güzel yer için, önerisi olanlar... :coffee:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
özgürlgn
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: basketci_ny » 26 Oca 2012, 09:20

Tunalı'da Tint cafe var abi nargilesi ve ortamı iyi bizim buluşmamız içinde uygun bir yer ama park sıkıntısı var oralar da :think:
Bİr de Kazımkarabekir'de sanayiye girmeden iyi bir köfteci var restaurant gibi onun üst katı oda oda ayrılmış 2 odaya da bizim ekip sığar masaları birleştiririz hem yer hem inceler hem sohbet ederiz? yer sanayinin içi sadece köftesi ve sofra düzeni meşhur olan bir yer :lol: :lol: çok uygun mu bilemedim? 1 hafta önce Ömer abiyle buluşup modelleri götürdük oraya rahat ve güzel oldu :bow: Cafe olsun derseniz/dersek genel olarak başka seçenekte düşünelim abi(Klasik bahçeli,karanfil seçeneklerini) :drinksb:
....Alman - Japon - Fransız - İtalyan....

mesaj için basketci_ny arkadaşımıza teşekkür edenler:
özgürlgn
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Nurettin YÜKSEL
1/18 Model Sayısı: 70
Toplam Model Sayısı: 70
Rep Puani: 1505
basketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yok

İletiYazar: özgürlgn » 26 Oca 2012, 09:45

basketci_ny yazdı:Tunalı'da Tint cafe var abi nargilesi ve ortamı iyi bizim buluşmamız içinde uygun bir yer ama park sıkıntısı var oralar da :think:
Bİr de Kazımkarabekir'de sanayiye girmeden iyi bir köfteci var restaurant gibi onun üst katı oda oda ayrılmış 2 odaya da bizim ekip sığar masaları birleştiririz hem yer hem inceler hem sohbet ederiz? yer sanayinin içi sadece köftesi ve sofra düzeni meşhur olan bir yer :lol: :lol: çok uygun mu bilemedim? 1 hafta önce Ömer abiyle buluşup modelleri götürdük oraya rahat ve güzel oldu :bow: Cafe olsun derseniz/dersek genel olarak başka seçenekte düşünelim abi(Klasik bahçeli,karanfil seçeneklerini) :drinksb:

Nurettin abi , Tunalı'da önerdiğin mekan pek uymaz gibi zira merkezde olunca dolu oluyor hemde otopark sorunu var demişsin :nod: Ama Kazımkarabekir'deki mekan uygun olabilir , Shell'in yanında Köteeci & Pideeci var orası galiba dediğin mekan :smile5: hem yanında F&M Tuning var Mustafa Göçer'in ralli araçlarını yaptığı yer ciddi anlamda güzel araçlarda var :ok1:

Asıl konuya gelirsek dediğin yer güzel olabilir , yorumları alalım tabi önce :sapka:
Resim

basketci_ny
Kullanıcı avatarı
özgürlgn
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: basketci_ny » 26 Oca 2012, 09:52

özgürlgn yazdı:
basketci_ny yazdı:Tunalı'da Tint cafe var abi nargilesi ve ortamı iyi bizim buluşmamız içinde uygun bir yer ama park sıkıntısı var oralar da :think:

Nurettin abi , Tunalı'da önerdiğin mekan pek uymaz gibi zira merkezde olunca dolu oluyor hemde otopark sorunu var demişsin :nod: Ama Kazımkarabekir'deki mekan uygun olabilir , Shell'in yanında Köteeci & Pideeci var orası galiba dediğin mekan :smile5: hem yanında F&M Tuning var Mustafa Göçer'in ralli araçlarını yaptığı yer ciddi anlamda güzel araçlarda var :ok1:

Asıl konuya gelirsek dediğin yer güzel olabilir , yorumları alalım tabi önce :sapka:

Kardeşim bu köşedeki yer değil sanırım senin dediğin yer köşedeki pideci,bu da bir yerden sağa dönünce hemen arada olan bir yer..tam yerini biliyorum gidiyorum hep ama ismini bir türlü hatırlayamadım :lol: lüx bir yer de değil ama(köftesi :grin: ve ortamı uygun olabilir) :lol: :drinksb:

özgürlgn
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

basketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yok

İletiYazar: özgürlgn » 26 Oca 2012, 09:57

basketci_ny yazdı:

Kardeşim bu köşedeki yer değil sanırım senin dediğin yer köşedeki pideci,bu da bir yerden sağa dönünce hemen arada olan bir yer..tam yerini biliyorum gidiyorum hep ama ismini bir türlü hatırlayamadım :lol: lüx bir yer de değil ama(köftesi :grin: ve ortamı uygun olabilir) :lol: :drinksb:

Orayıda biliyorum, birkez gitmiştim uzun zaman oldu şuan ki hali nasıl bilmiyorum ama :lol: Uzun süredir gitmediğim için bişey diyemeceğim ora hakkında :nod: resimi varsa oranın yüklersen fikir edinebiliriz Nurettin abi :smile5:
Resim
Kullanıcı avatarı
özgürlgn
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: basketci_ny » 26 Oca 2012, 10:01

özgürlgn yazdı:
basketci_ny yazdı:

Orayıda biliyorum, birkez gitmiştim uzun zaman oldu şuan ki hali nasıl bilmiyorum ama :lol: Uzun süredir gitmediğim için bişey diyemeceğim ora hakkında :nod: resimi varsa oranın yüklersen fikir edinebiliriz Nurettin abi :smile5:

Yok kardeşim resmi,oturulmıcak kadar kötü değil yav :grin: normal restaurant park sıkıntısı yok ve üst katı kapatabiliriz :lol: :drinksb:

özgürlgn
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

ÖncekiSonraki

ORGANİZASYON

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir