MERCEDES DIŞ MEKAN FOTO YARIŞMASI / KATILIM SONA ERDİ

Re: MERCEDES DIŞ MEKAN FOTOĞRAF YARIŞMASI KATILIMLARI BAŞLAD

İletiYazar: oguzhandincel » 15 Oca 2012, 21:49

Admin yazdı:Dış Mekan Fotoğraf Yarışmamıza katılımlar, üyelerimizin isteği üzerine 1 hafta daha uzatılmıştır. Bilgilerinize... :duyuru: :handshake:

Son Katılım Tarihi: 20.OCAK.2012

Üye Oylamaları: 21 - 27.OCAK.2012

Jüri Oylamaları: 28.OCAK.2012

Sonuçların açıklanması: 29.OCAK.2012

Bu habere çok çok sevindim.Bugün çekim yaparken acaba günü geçti ama kabul edermi forum üyeleri diye dört dönüp durdum.Eve geldim,birde baktım 1 hafta daha uzamış.Bugün yağan karı fırsat bilerek bol fotoğraflı(yaklaşık 220 fotoğraf) çekimler yaptım Mercedes ve Bmw'lerim ile.Fotoğraflar arasından seçmek çok zor oldu.Katılan herkese başarılar.Modelle ilgili özel paylaşımımı da yarışma sonlandıktan sonra yapıcam.Ayrıca birazdan açacak olduğum Çorum'da kar konulu dış mekan çekimlerinde sadece bu modelin olduğu fotoğrafları eklemiyorum.Fotoğraflar modeli kendisinden aldığım Kerem Gürel içindir bu arada :sapka:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için oguzhandincel teşekkür aldı- 6:
alemankara, donis, E.Uca, Emre E., G.HEPARSLAN, masato
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

Re: MERCEDES DIŞ MEKAN FOTO YARIŞMASI KATILIM 1 HAFTA UZATIL

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Oca 2012, 00:29

Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda süreyi 1 hafta daha uzatmamız gerçekten iyi oldu ve yapmış olduğunuz/yapacağınız değerli katkılarınıza tekrar teşekkür ederim... :handshake: :f:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 4:
Alper KARA, Emre E., Eray KIVRAK, oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: donis » 16 Oca 2012, 01:13

Katılan tüm dostların ellerine sağlık.Çok güzel kareler var yine.
jürinin işi çok zor olacak ...:)
Resim
Kullanıcı avatarı
donis
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Deniz KAMALI
1/18 Model Sayısı: 4
1/24 Model Sayısı: 38
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 100
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 19
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 209
Rep Puani: 380
donis rep puani yokdonis rep puani yok

İletiYazar: Hüseyin Avcular » 16 Oca 2012, 14:59

Arkadaşlarım, abilerim merhabalar. :sun:

Öncelikle Gökhan abiye teşekkür ediyorum yarışma sürecini bir hafta uzattığı için...Tahmin edebileceğiniz üzere W114 ile yarışmaya katılıyorum, hava şartlarından dolayı 1/1'i garajdan çıkarıp foto çekmek istemedim o yüzden 1/1'i hatırlatmak maksatlı önceden çekmiş olduğum bir fotoğraf ve yeni çektiğim fotoğraflarla katılıyorum.

Yarışmada emeği geçenlere teşekkür ediyorum, herkese başarılar. :drinksb:

Resim

Kullanıcı avatarı
Hüseyin Avcular
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Hüseyin
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2230
Hüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yok

İletiYazar: youth_peer » 17 Oca 2012, 22:34

Merhaba sevgili ailem.
Uzun süredir sizinle değildim.Bazı nedenlerden dolayı paylaşım yapamadım ancak takip etmeye çalıştım.Bu yarışma vesilesiyle de uzun süre sonra ilk paylaşımımıda yapmış oluyum.
:f:
Her ne kadar sınav haftamda olsam da güneşli bir Eskişehir sabahına final stresiyle uyandım.Ne kadar stresli olsamda yinede yarışma için çekeceğim fotoğraflarda yer alacak SLK350'yi yanıma almayı unutmadım.Sınav çıkısı üniversitenin arka yollarında bir kaç fotoğraf çektim. :smile5:

Bavarian Engineers Club

Mechanical Engineer

mesaj için youth_peer teşekkür aldı- 4:
alemankara, Alper KARA, Emre E., masato
Kullanıcı avatarı
youth_peer
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Alperen ÇOBAN
1/18 Model Sayısı: 26
1/24 Model Sayısı: 40
1/43 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 335
youth_peer rep puani yokyouth_peer rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 19 Oca 2012, 22:14

Geçen hafta Mehmet'le (mehmet-20) donarak yaptığımız çekimlerle ben de yarışmaya iştirak ediyorum. Detayları yarışma bitiminde, konu açarak aktaracağız, herkese başarılar...

Resim

Resim

Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: chrono » 20 Oca 2012, 00:19

Katılımcıların eline saglik 1 hafta uzatmak isabet olmuş.
Oylama zevkli olacak.

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: sercan » 20 Oca 2012, 13:52

Katılım biraz geç oldu ama bende daha önceden çekipde yayınlamadığım fotoğraflarla katılıyorum :smile:

Katılan tüm abilerime/kardeşlerime başarılar :syg:

sercan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: MSC25 » 20 Oca 2012, 16:01

Uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım. Hazır tatile girmişken boş zamanım oldu, ben de yarışmaya katılıp şansımı deneyeceğim.Herkese başarılar. :dance2:
Resim

Resim

Resim

MSC25
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: dogankeles » 20 Oca 2012, 17:49

Özellikle Kenan abinin paylaşımıyla yarışma bence adaletsizleşti :yeah: :hosp:

G 500'ü havada çeksem şelaleye gitsem gene olmazdı, maksat paylaşmak :grin:

Resim

Resim

Resim

mesaj için dogankeles teşekkür aldı- 4:
alemankara, Emre E., G.HEPARSLAN, masato
Kullanıcı avatarı
dogankeles
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Dogan KELES
1/18 Model Sayısı: 50
1/32 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 221
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 945
dogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yokdogankeles rep puani yok

Re: MERCEDES DIŞ MEKAN FOTO YARIŞMASI / KATILIM SONA ERDİ

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 20 Oca 2012, 21:10

20:00 itibarı ile katılımlar sona ermiş ve ilgili konu tarafımca kilitlenmiştir... :handshake: :f:

Son 4 saat içinde yapacağınız katkı, fotoğraf ve çalışmalarınız var ise, saat 00:00' a kadar tarafıma özel mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Bu anlamda yapacağınız katılımlarınız, yarın saat 12:00' den itibaren değerlendirmeye alınacaktır ve üye oylamalarına açılacaktır. :handshake:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Önceki

YARIŞMALAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir