Çorum'da kar.

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Çorum'da kar.

İletiYazar: oguzhandincel » 15 Oca 2012, 22:04

Herkese merhaba.Uzun zamandır dış mekan çekimi,hatta model çekimi yapamıyordum.İş yerindeki yoğunluğum nedeniyle fırsat bulamıyorum bir çok şeye.Bugün yağan karı fırsat bilerek 4 modelimi aldım ve komşularımızın bağına gittim.Bağın olduğu yer şehir merkezinin biraz yükseğinde ve kar daha fazlaydı.Gerçi şuanda şehir merkezinde de yollar kapanmaya başladı :sweat: Gece 12 de işe gidecek olmam nedeniyle düşündürüyor beni araba otomatik olunca.Hayırlısı bakalım :grin: Fotoğraf sayısı çok fazla.220'ye yakın kare var ve 1:1 arabamın çekimleri de var :lol: Aralarından seçtim ama tüm fotoğraflara bakmak isteyen olursa albüm linkini de en altta yazıyorum.Fotoğrafları görünce X5'i anladıkta diğer Coupe,Cabrio'lar ne arıyor bu havada diyebilirsiniz :grin: Mercedes yarışmasına fotoğraflar çekmek için yeni gelen 500Sec'i alıyordum yanıma,yalnız kalmasın dedim sonra M6'yı ve 335 Cabrio'yuda aldım.M6'nın fotoğraflarını çok sevdim ve gerçekten dış mekanda çok güzel çıkıyor.500Sec'in yalnız olduğu fotoğrafları yarışma sonrasında özel olarak paylaşıcam.Sözü fazla uzattım.Fotoğraflara bırakıyorum. :grin:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim

Bir kaç karede 1:1'imden :lol:

ResimResimResim

Albüm linki

http://s509.photobucket.com/albums/s340 ... 0%20Corum/
Resim

mesaj için oguzhandincel teşekkür aldı- 5:
E.Uca, Emre E., G.HEPARSLAN, osmancenk, srht
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

Re: Çorum'da kar.

İletiYazar: ArdaPerk » 15 Oca 2012, 22:09

Aman kardeşim üstlerini kapatta donmasınlar :lol:

Özlemişiz çekimleri,eline sağlık kardeşim :nazar:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 15 Oca 2012, 22:11

Çok güzel ve başarılı kareler çıkmış ortaya tebrik ediyorum.... Bir iki fotoğrafı bilgisayarıma kaydettim iznin olmadan kardeşim :whistle:

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: bursali_mehmet » 15 Oca 2012, 22:15

M6 yı üstsüz çekme abi üşür hasat falan olur aman dikkat :)

Çok güzel çekimler abi eline sağlık...

mesaj için bursali_mehmet arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
bursali_mehmet
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Mehmet
1/18 Model Sayısı: 5
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 15
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 39
Rep Puani: 940
bursali_mehmet rep puani yokbursali_mehmet rep puani yokbursali_mehmet rep puani yokbursali_mehmet rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 15 Oca 2012, 22:18

Kardeşim uzun yıllar oldu kar görmeyeli :lol: İzmir li olunca tabı :sun: hep gunes :smile: En son kar ile aynadıgım zaman 1998 galıba :devil: Özledim ınan :inlove:

Çekimler harıka olmus :good2: Son zamanlarda paylasılan kar cekımlerı hep kar ustunde oluyordu böyle cekmek daha gercekcı ve gyzel oluyor :y:

İyi gunlerde sergile modellerini :good2: Böyle guzel Çekımlere :+1: verilir :drinksb:
Resim

mesaj için resatsirin arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: oguzhandincel » 15 Oca 2012, 22:30

ArdaPerk yazdı:Aman kardeşim üstlerini kapatta donmasınlar :lol:

Özlemişiz çekimleri,eline sağlık kardeşim :nazar:

Teşekkürler kardeşim.Onlar değilde ben dondum 200 fotoğrafı çekene kadar :grin:

leylex yazdı:Çok güzel ve başarılı kareler çıkmış ortaya tebrik ediyorum.... Bir iki fotoğrafı bilgisayarıma kaydettim iznin olmadan kardeşim :whistle:

Teşekkürler Erman abi.Tüm fotoğrafları kaydedebilirsin,sorun değil :lol:

bursali_mehmet yazdı:M6 yı üstsüz çekme abi üşür hasat falan olur aman dikkat :)

Çok güzel çekimler abi eline sağlık...

Teşekkürler Mehmet.Kalbi(motoru) sıcak kardeşim,üstü üşümez merak etme :grin:

resatsirin yazdı:Kardeşim uzun yıllar oldu kar görmeyeli :lol: İzmir li olunca tabı :sun: hep gunes :smile: En son kar ile aynadıgım zaman 1998 galıba :devil: Özledim ınan :inlove:

Çekimler harıka olmus :good2: Son zamanlarda paylasılan kar cekımlerı hep kar ustunde oluyordu böyle cekmek daha gercekcı ve gyzel oluyor :y:

İyi gunlerde sergile modellerini :good2: Böyle guzel Çekımlere :+1: verilir :drinksb:

Teşekkürler Reşat abi.Gel abi buralara,her sene yağıyor hemen hemen :) Sahillerde kalma hep,iç bölgelerede uğra. :grin:
Resim

mesaj için oguzhandincel arkadaşımıza teşekkür edenler:
resatsirin
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 15 Oca 2012, 22:44

Oğuzhan kardeşim eline sağlık çekimler çok başarılı modeller arasında ise mercedes 500sec ile x5 çok orjinal :D
Resim

mesaj için Alper KARA arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 15 Oca 2012, 23:52

Oğuzhan!!!! buraya gelmeye çalış temelli olarak tabi. :lol: Çekimlere devam edelim. :lol:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 144
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Hüseyin Avcular » 16 Oca 2012, 00:19

Abicim sonunda işten fırsat bulup modeller ile ilgilenmene sevindim.Fotolarda çok güzel ama M6 karda çok hoş çıkmış özellikle belirtmek istedim.1/1'de çok güzel fakat böyle havalarda pek çıkarma derim abi, malum kar suyu her yer daha çabuk çürüme yapabiliyor.

Emeğine sağlık abicim, teşekkürler. :drinksb:
Resim

mesaj için Hüseyin Avcular arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
Hüseyin Avcular
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Hüseyin
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2230
Hüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yok

İletiYazar: osmancenk » 16 Oca 2012, 00:22

oğuzhan çekimler çok güzel olmuş ellerine sağlık

mesaj için osmancenk arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
osmancenk
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: O.Cenk KARABULUT
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 875
osmancenk rep puani yokosmancenk rep puani yokosmancenk rep puani yokosmancenk rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Oca 2012, 00:39

Dış mekan yarışmamıza katılımın ve bu özel fotoğraflarla da bölüme yapmış olduğun katkıların için teşekkürler kardeşim. :handshake:

Konu vesilen ile, mesaj yazabildiğim ve yazamadığım tüm hobicilerin ellerine/emeklerine sağlık. :f: :bow:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16896
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: basketci_ny » 16 Oca 2012, 01:29

Modeller,yer,zaman Herşey yerinde olmuş(yağışlar iyi geldi bize :smile: ).. :drinksb:
....Alman - Japon - Fransız - İtalyan....

mesaj için basketci_ny arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
basketci_ny
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Nurettin YÜKSEL
1/18 Model Sayısı: 70
Toplam Model Sayısı: 70
Rep Puani: 1505
basketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yokbasketci_ny rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 16 Oca 2012, 02:09

Her yerde kar var :music:

Modelleri yoldan çek,kar küreme aracı geliyor kardeşim :lol:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
oguzhandincel
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

Sonraki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir