Viski Votka Bullitt (gearbox klasiği)

Diecast Modelcilik ve Model Araçlarla Ilgili Herşeyi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: resatsirin

Re: Viski Votka Bullitt (gearbox klasiği)

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 10 Oca 2012, 00:08

Virtue yazdı:Cevap icin tesekkurler:) Ileride maddi imkanlar cercevesinde sadece film arabalarindan olusan bir koleksiyon yapmayi istiyorum; insallah gerceklestirebilirim:)

film arabaları toplayacağın zaman yardımcı olmaya çalışırım..bir kaç arkadaşımda birşeyler var..
Resim

mesaj için Bülent Aydoğan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2829
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 10 Oca 2012, 00:10

Admin yazdı:Kenan' dan gelecek cevabı merak ediyorum ve Kenan kardeşimizin bildiğim kadarı ile son çalışmasını ekliyorum. :arrow:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:d:

yaa..bir de bana diyor seninki içki reklamı gibi olmuş..bu arada siteye eklediğim fotoğrafta sağdan iki şişe eksik görüyorum adminim onlar nerede :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2829
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 10 Oca 2012, 00:34

:smile5: Ben şakasına deniyor sandım başta ama gerçekten benden atak mı bekleniyor! Ne atağı yahu, çekişme filan yok. Foto çekim değerleri anlamında bile Bülent abiyle boy ölçüşemem; ayrıca masada duran içkilerin fon oluşturması amacını bir kere dahi hiç gütmemiştim ama sonradan öyle alışıldı, kaldı. Çocukluğumdan beridir evde bir yerlerde, sağda solda öbek öbek hep var bunlardan; yemin ederim tadlarını dahi bilmiyorum, o yüzden; ben başka bir model paylaşımında, fon olarak içki konmuş olsa bile, bunu farketmem bile; ha vazo, ha diş macunu, ha viski... Onlar objeler sadece.

Ama içki konusunda müthiş bir merakın olduğuna, biraz daha düşününce şaşırmadım, çünkü; askerliğimi orduevi'nde yapmış ve restaurant sorumlusu olarak görev yapmış biri olarak; bulaşık yıkamak için onca askerin benim (içkili balık restoranı) restoranda bulaşık yıkamak için neden yalvardıkarlını hatırlıyorum da, daha sonra çoğunuzun yorumlarda viskiden bahsetmesine, ilk başta şaşırsam ve bu arttıkça kızsam da; daha sonra biraz geriye gidince olağan da buldum açıkcası ve şaşırmadım. Çünkü bulaşık yıkarken, salondan gelen yarım bardakları, yere çömelerek diplediklerini ve o şekilde bulaşığa devam ettiklerini hiç unutamıyorum; demek ki içkinin böyle bir çekiciliği var, inanın bunu yeni farkediyorum. Onlarca şişenin içinde büyüdüğüm için bana vazo kadar olağan geliyorlar. Tat anlamında da damak zevkine güvenen zevkli biri olarak, sadece tadı güzel olan şeyleri tüketmeyi yeğlediğim için (kilomdan da belli) tadı iğrenç olan şeyleri hiç sevemedim gitti; o yüzden bunlar benim için azcık kalite katan objeler, o kadar...

Son olarak; bir ay kadar sonra elime ulaşmasını, -inşallah- umduğum Porsche modeli, Martini ibarelerini içerdiği için, geçen hafta bir Beyaz Martini aldım. :whistle: Bakalım neler çıkacak... Bülent abiye, Ülker'in 1980'lerdeki ürün gamı fotolarını andıran Bulit'li fotosu için çok teşekkürler ve ellerine sağlık diyorum büyük ustaya... :drinksb: :shocked3: Başıma gelen! Beni çoğu kişi bunları tüketiyor sanıyordu he! :pidu2: :lol: Hadi! 1/1 içki haftası yapalım ve takibinde dış mekan viski foto yarışması... :smile7:

İlk içkili paylaşımımı da buldum bu arada; çoğunuzun dönüp bakmayacağı bir araç ama konuya bir göz atın derim; Exoto Ferrari 500F2 (1954)
viewtopic.php?f=104&t=7278
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 2:
Bülent Aydoğan, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 10 Oca 2012, 00:44

Disko topu gibi duran şişe favorim :y:

mesaj için ozgurs82 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bülent Aydoğan
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 10 Oca 2012, 00:55

İşte benim içkili fotlarımın özündeki amaç! Nostaljik motorsporları ruhu... :cup1:

Resim

Ne yaparsak yapalım, motorsporlarında ve dolayısıyla minyatür modelcilikte alkollü içki ibareleri hiç eksik olmayacak; buna hayatta en midemi bulandıran ve babamı tanımayacağım derecede nefret ettiğim sigara da dahil...

Resim
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bülent Aydoğan
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: static_x07 » 10 Oca 2012, 01:56

Bülent abi gerçekten güzel bir kare . Bende eskiden çektiğim bir kareyi hatırlattı. Ellerinize sağlık :)
Resim

mesaj için static_x07 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bülent Aydoğan
Kullanıcı avatarı
static_x07
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ali NURDOGAN
1/18 Model Sayısı: 25
1/24 Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 42
Rep Puani: 830
static_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yokstatic_x07 rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 20 Oca 2012, 04:23

Çok güzel bi konu olmuş.Kenan içmiyor olmana şaşırmadım desem yalan olur :) fotolarda sık sık görünce sadece fon olarak kalması garip geliyor :D
Resim
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 20 Oca 2012, 04:36

malikaltindis yazdı:Çok güzel bi konu olmuş.Kenan içmiyor olmana şaşırmadım desem yalan olur :) fotolarda sık sık görünce sadece fon olarak kalması garip geliyor :D

Vallahi içmek de ayıp değil zaten Malik, içiyor olsaydım öyle yazardım. Uyku tutmadığı zaman likör içerim bazen bebek gibi uyutur. :pidu2:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Diecast Genel

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Google [Bot] ve 4 misafir