CADILLAC SERIES-62 CONVERTIBLE 1959 vs CADILLAC FLEETWOOD

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: CADILLAC SERIES-62 CONVERTIBLE 1959 vs CADILLAC FLEETWOO

İletiYazar: masato » 28 Arl 2011, 23:50

İki modelde harika doğrusu... :tey: Büyüklükleri ile bir amerikan koleksiyonundaki en büyük modeller.... :tey: Bende de maisto üretimi var tabii aa ve pm kadar iyi olmasada duruşu ile göz dolduran bir model... :tey: İki modelide iyi günlerde keyif ile seyireylemeniz dileği ile... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: srht » 28 Arl 2011, 23:59

Ali MAT yazdı:
srht yazdı:Ali abi hayırlı olsun. Lâkin tam da düşündüklerimi yazmışsın sen de bu model için. Fotolarını ilk gördüğümde eet kalıp klasik Aa işçiliği, dış ve iç detaylar da öyle. Ancak motor kaputu kalktığında hiç te Aa'dan beklenmeyen bir motor modellemesi mevcut. Hele bir de modele istenen meblağla bunları karşılaştırınca bu durum daha da vahimleşiyor.

Özetle elindeki PRM 59 Cadillac; sunduğu motor detaylarıyla bir adım önde diyebilirim bana göre.

Hayırlı olsun derim yine de; güzel günlerde sergilemen dileğiyle..

Serhat teşekkürler sadece motor detayı olsa iyi ne bileyim en basitinden güneşlikler bile sabit modellenmiş hatta geçen ay Sunstar üretimi 1958 Buick model bir araba aldım 4 te 1 fiyatına 4 kat daha fazla detay var arabada :grin:

Ne kadar doğru bir tespit yapmışsın Ali abi! O modeli ben de inceledim ve fiyat/performans oranıyla ciddi anlamda başarılı bir model.. Hele hele bahsettiğin güneşlik detayları olsun, sonra silecek detayları ve iç mekandaki krom işçiliklerle dış aksamdaki bazı parçalar olsun çok sevdiğim bir model oldu. Neyse konuyu dağıtmayayım abi; hayırlı olsun tekrardan. :smile:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5625
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: alemankara » 29 Arl 2011, 01:18

Ali Abi çok heybetli çok yakışıklı modeller gerçekten iyi günlerde keyifle sergile Abi..:)
......................................ÇİRKİN.......................................
Resim

mesaj için alemankara arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: hasan
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 16
Toplam Model Sayısı: 27
Rep Puani: 1990
alemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 29 Arl 2011, 04:00

Ben bu aracın bakış ifadesindeki karizmaya inanamıyorum! Mükemmel bir araç; ama Ali abi, silik detaylar konusunu ben tahmin ediyordum zaten açıkcası; yani şaşırmadım. Ama en azından dediğiniz gibi; bu kadar iyi kormajlara, farlara, jantlara ve kalıplamaya sahip bir '59 Series 62 olmadığı kesin. Yani Standart Aa. seviyesinde ama Signature olarak yer alıyor; varsın olsun bence, değer diye düşünüyorum. Ancak insan o motor elemanlarını, bloğu vs biraz daha doyurucu görmek istiyor! Madem bunlar yok Ali aib bence de dediğiniz gibi fiyat konusunda biraz daha mantıklı olsaydı iyi olacakmış. Ama iyi ki de edinmişsiniz, tebrikler bu seçim için ve paylaşım için teşekkürler...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 30 Arl 2011, 23:53

Ön farlar ve arka orta tampon hariç çok güzel ve gerçekçi yapmışlar bence Ali Hocam, iyiki edinmişsiniz. Autoart eğerki farklı renklerde üretim yaparsa ve şayet ülkemize zamanıda(!) gelirse ben de edinmek isterim. Keyifle seyredin. Paylaşım için teşekkürler, karşılaştırma çok yerinde olmuş. :+1:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir