Ford Mustang GT Bullitt 1968(AUTOART)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: Ford Mustang GT Bullitt 1968(AUTOART)

İletiYazar: BuRaK-B » 20 Arl 2011, 22:09

Ali Hocam süper bir model katmışsınız koleksiyonunuza, çok özel bir hediye. Farklı marka tutkunu olan insanlar bile Mustang denildiğinde saygı duyuyor, heleki bu Bullitt olunca... Emin olun Mercedes temanıza ihanet etmediniz :smile:
Benimde uzun zamandır vitrinimde olan ve detaylı paylaşılmayı bekleyen bir modelimdir. Bu güzel fotoğraflardan sonra benim de en kısa zamanda güzel bir paylaşım yapmam gerekiyor diye düşünüyorum.
Yapılan süprize ise hayran kaldım. Eleanor gibi Bullitt'te otomotiv dünyasının bombalarındandır. Yıllar önce filmini ilk izlediğimde, o asaleti karşısında nutkum tutulmuştur. Tekrar tekrar söyleyeceğim, Bullitt olmazsa olmaz araçlardan birtanesi. Keyifle seyredin, keyifle sergileyin.
Devrim Şen Abi'me de yardımları için özellikle teşekkürlerimi sunuyorum, bu özel modelin özel koleksiyonlarda yer almasında katkısı çok büyük.. :syg:

Ali hocam bendeki ikizinden ve diğer kardeşlerinden selamlar... :bye:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 2:
Ali MAT, REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: chrono » 20 Arl 2011, 23:01

mercedeslerden uzak gibi dursa da bu modelin / aracın yeri de apayrıdır ki siz de bunu farketmişsiniz.
umarım mercedeslerin yanına mustang zehrini fazla almazsını yoksa işiniz zor:)

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 21 Arl 2011, 15:58

Ali'ciğim ilk önce rica ederim; yardımcı olmak benim için zevkti. Aslında kardeşinle konuşurken sana bu modeli verirken fotoğraflarını çekmesini istemiştim.
Çünkü anlatılanlara göre ne kadar çok istediğini tahmin edebiliyor ve böylesine güzel bir süpriz karşısındaki halini canlı görmeği çok istediğimden resimleri istemiştim, çekildimi acaba ??
Yaşlarımız arasında çok fark yok, bu yüzden yazdıklarının hepsini biliyor ve tam olarak ne demek istediğini anlıyorum.
Ayrıca yazdıkların sayesinde duygularını çok iyi andığımı söylemek istiyorum; uzun olmasına rağmen bir çırpıda ukudum hemen :exc:
Çok hoşuma gitti hem senin adına hemde ailen tarafından bu hobiyi anlamarı adına :y: Herkez böylemi bilmiyorum ama kardeşinin çok iyi anladığına eminim!
İster Mercedes'ci ister başka marka toplayan birisi olsun bu modeli almak için temaya ihtiyaç yok bence. Tarih ve anlam olarak farklı bir model ve Autoart firmasınında gerçekten güzel yaptığı, vitrini yakan bir model. :y:
Modeli ilk elime aldığımdaki hisleri yazıya dökmek çok zor; belki klasik olacak ama "Modeli alan bilir" diyeceğim.
Eğer seni mutlu etmelerinde bir katkım olduysa ne mutlu bana Ali'ciğim. :drinksb:
İyi günlerde sergilemen dileğimle.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: masato » 22 Arl 2011, 10:28

Bu model çok güzel... :tey: Benimde koleksiyonuma katmayı çok istediğim bir model... :tey: Mustang aşkı başkadır... :tey: Başka bir aşk... :tey: Yeni modelini keyif ile seyireylemen dileği ile... :tey: Çok çok güzel bir seçim... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: srht » 28 Arl 2011, 16:14

Bu güzel konuya yazmak için festivalin bitmesini bekledim Ali abi.

Modelin ciddi anlamda güzel ve tema dışı alınabilecek, hatta ve hatta başlı başına bir tema yapılabilecek bir model!

Doğrusunu söylemek gerekirse bulursam ben de kaçırmayacağım bu güzelliği!:)

Hayırlı olsun der ve iyi günlerde sergilemeni dilerim abiciğim.. Çok şık bir seçim!:)

Ayrıca Devrim abiyi de kutlamak gerek bu güzel yardımından ötürü. :handshake:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Ali MAT
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Rep Puani: 5625
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Ali MAT » 28 Arl 2011, 20:10

REVOLUTION yazdı:Ali'ciğim ilk önce rica ederim; yardımcı olmak benim için zevkti. Aslında kardeşinle konuşurken sana bu modeli verirken fotoğraflarını çekmesini istemiştim.
Çünkü anlatılanlara göre ne kadar çok istediğini tahmin edebiliyor ve böylesine güzel bir süpriz karşısındaki halini canlı görmeği çok istediğimden resimleri istemiştim, çekildimi acaba ??
Yaşlarımız arasında çok fark yok, bu yüzden yazdıklarının hepsini biliyor ve tam olarak ne demek istediğini anlıyorum.
Ayrıca yazdıkların sayesinde duygularını çok iyi andığımı söylemek istiyorum; uzun olmasına rağmen bir çırpıda ukudum hemen :exc:
Çok hoşuma gitti hem senin adına hemde ailen tarafından bu hobiyi anlamarı adına :y: Herkez böylemi bilmiyorum ama kardeşinin çok iyi anladığına eminim!
İster Mercedes'ci ister başka marka toplayan birisi olsun bu modeli almak için temaya ihtiyaç yok bence. Tarih ve anlam olarak farklı bir model ve Autoart firmasınında gerçekten güzel yaptığı, vitrini yakan bir model. :y:
Modeli ilk elime aldığımdaki hisleri yazıya dökmek çok zor; belki klasik olacak ama "Modeli alan bilir" diyeceğim.
Eğer seni mutlu etmelerinde bir katkım olduysa ne mutlu bana Ali'ciğim. :drinksb:
İyi günlerde sergilemen dileğimle.

Devrim hocam bu modeli edinmemde ki yardımların için ve güzel yorumun için tekrar teşekkür ederim.

srht yazdı:Bu güzel konuya yazmak için festivalin bitmesini bekledim Ali abi.

Modelin ciddi anlamda güzel ve tema dışı alınabilecek, hatta ve hatta başlı başına bir tema yapılabilecek bir model!

Doğrusunu söylemek gerekirse bulursam ben de kaçırmayacağım bu güzelliği!:)

Hayırlı olsun der ve iyi günlerde sergilemeni dilerim abiciğim.. Çok şık bir seçim!:)

Ayrıca Devrim abiyi de kutlamak gerek bu güzel yardımından ötürü. :handshake:

Valla Serhat kardeş bazı modeller vardır ne tema dinler ne de marka bu da onlardan biri,bir de takdir edersinki bir şeye ne kadar zor ulaşırsan o kadar kıymetli oluyor,bir de bunu sağlayan kardeşin olunca manevi değeri de oluyor,senin de bir an önce bu modele kavuşmanı temenni ederim.

chrono yazdı:mercedeslerden uzak gibi dursa da bu modelin / aracın yeri de apayrıdır ki siz de bunu farketmişsiniz.
umarım mercedeslerin yanına mustang zehrini fazla almazsını yoksa işiniz zor:)

Valla Güney çok doğru söylüyorsun hatta geçen model mağazasına gittiğimde bu Autoart'ın Shelby versiyonları gelmişti benim Bullit'in yanında nasıl durur diye düşünürken buldum kendimi mustang dünyası dipsiz bir kuyu ben en iyisi 2 modelle yetineyim ki Mercedes'lere yer kalsın :lol:
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali
1/18 Model Sayısı: 53
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 500
Ali MAT rep puani yokAli MAT rep puani yokAli MAT rep puani yok

İletiYazar: ROD » 28 Arl 2011, 20:41

Model için söylenecek pek birşey yok aslında,herşeyiyle koleksiyon değeri olan nadir modellerden,ayrıca en sevdiğim 2. Mustang kasası ve 'Bullit' versiyonu olması itibariyle ayrıca değerli,fakat koleksiyona başladığım zamandan beri elime alıp inceleyebilmeme rağmen bir türlü yakalayamadım kendisini,bu da benim Eleanor'um,her seferinde kaçmayı başarıyor benden... :lol:
İyi günlerde sergilemeniz dileğiyle... :drinksb:
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: baris41 » 29 Arl 2011, 01:17

çok guzel model gule gule kullanın
Resim
Kullanıcı avatarı
baris41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Baris
1/18 Model Sayısı: 127
1/43 Model Sayısı: 55
Rep Puani: 2360
baris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yokbaris41 rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir