CMC 1924 Mercedes-Benz Targa Florio #10 [Festival Özel]

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Re: CMC 1924 Mercedes-Benz Targa Florio #10 [Festival Özel]

İletiYazar: REVOLUTION » 23 Arl 2011, 04:29

Serhat ilk önce hayırlı olsun dileklerimle başlamak istiyorum. :handshake:
Model harika zaten ama senin güzel fotoğraflarınla ve özellikle baştan sona güzel bir anlatımın sayesinde; harika bir paylaşım olmuş. :y:
Böyle bir paylaşıma repler az gelir :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
Bol ve her yönden çektiğin fotoğraflar için ise ayrıca teşekkür ederim; çünkü anlatım hariçinde bakan kişilerinde kendi yorumlarını yapabilmeleri için böyle fotoğraflar çok önemli oluyor. Özellikle almayı düşünen birisi için harika bir "ön izleme" oluyor.
İyi günlerde sergilemen dileğimle.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 23 Arl 2011, 05:20

Seçim için tebrikler ve böylesi paylaşım için ekstra teşekkürler Serhat...
Herşeyiyle mükemmel bir parça bu... Şunu da ekleyeyim; aracın sağ motor kapağı çift parçadır haberin olsun! Belki haberin vardır ama kapalı biçimde fotoğrafladığın için sanki farketmedin mi diye düşündüm; o kapak da aşağı doğru açılıyor.
Konun başındaki 1/1araç fotoları da müthiş oldu kesinlikle. Bu modele ve senin model zevkine tamuyan bu paylaşım ve yeni model seçimini çok tebrik ediyorum. Nice paylaşımlara Serhat...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: alemankara » 23 Arl 2011, 07:21

Yine senin paylaşımın yine çok güzel Mercedese doyuyoruz sayende ..:) Anlatım ve fotoğraflar için teşekkürler modele zaten söylenecek söz yok ellerine sağlık Serhat..:)
......................................ÇİRKİN.......................................
Resim

mesaj için alemankara arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: hasan
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 16
Toplam Model Sayısı: 27
Rep Puani: 1990
alemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 23 Arl 2011, 08:56

Serhat, herhalde bahsettiğin bomba buydu, haksızmıyım... Sen iyiden iyiye sardın CMC'lere de. Ama dediğin gibi, nakış gibi işliyorlar, aşık olmamak elde değil ki.
Güzel paylaşımın için teşekkür eder, hiç tereddütsüz REP'lerim. Hayırlı olsun yeni Mercedes'in. :+1:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 23 Arl 2011, 11:25

Serhat, çok klas bir model, klas bir anlatım tarzı ile çok daha hoş olmuş. Detaylar nedir öyle? resmen adamlar döktürmüş. Hayırlı olsun. Çok süper bir model.
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 23 Arl 2011, 12:05

Model muhteşem, renk muhteşem....

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: srht » 23 Arl 2011, 14:33

ATTAROGLU yazdı:Model ve paylaşım mükemmel Serhat, tam festival tadında olmuş. Tebrik eder, teşekkürlerimi sunarım. :y: :handshake:

Teşekkür ederim Akın; beğendiğine sevindim. Festival tadında geçsin istedim.. :wasntme:

REVOLUTION yazdı:Serhat ilk önce hayırlı olsun dileklerimle başlamak istiyorum. :handshake:
Model harika zaten ama senin güzel fotoğraflarınla ve özellikle baştan sona güzel bir anlatımın sayesinde; harika bir paylaşım olmuş. :y:
Böyle bir paylaşıma repler az gelir :+1: :+1: :+1: :+1: :+1:
Bol ve her yönden çektiğin fotoğraflar için ise ayrıca teşekkür ederim; çünkü anlatım hariçinde bakan kişilerinde kendi yorumlarını yapabilmeleri için böyle fotoğraflar çok önemli oluyor. Özellikle almayı düşünen birisi için harika bir "ön izleme" oluyor.
İyi günlerde sergilemen dileğimle.

Teşekkür ederim Devrim abi. Sizin gibi duayenlerden böyle yorumlar almak gerçekten mutlu ediyor.

Elbette bu aracı üstünkörü paylaşamazdım. Konuyu açmadan önce fotolar yüklenirken yaklaşık 2 saat te araç hakkında bilgi ve görsel aradım nette. 1:1'ini de göstereyim istedim.

Anlatırken ise objektif olmaya özen gösterdim ama yine de dediğin gibi almayı düşünen için elbette fotolar daha açıklayıcı bir pozisyonda. :arrow:

gearbox yazdı:Seçim için tebrikler ve böylesi paylaşım için ekstra teşekkürler Serhat...
Herşeyiyle mükemmel bir parça bu... Şunu da ekleyeyim; aracın sağ motor kapağı çift parçadır haberin olsun! Belki haberin vardır ama kapalı biçimde fotoğrafladığın için sanki farketmedin mi diye düşündüm; o kapak da aşağı doğru açılıyor.
Konun başındaki 1/1araç fotoları da müthiş oldu kesinlikle. Bu modele ve senin model zevkine tamuyan bu paylaşım ve yeni model seçimini çok tebrik ediyorum. Nice paylaşımlara Serhat...

Ben teşekkür ederim abiciğim bu güzel yorumun için. Beni bu tip paylaşımlara yönelten aslında sensin. Senin açtığında konular sayesinde ben de bu tip paylaşımlar yapmaya özen göstermeye başladım ve şimdi her konumu bu şekilde hazırlamaya dikkat ediyor ve çabalıyorum.

Model aynı dediğin gibi; herşeyiyle mükemmel. Yalnız bahsettiğin özellikten haberim bile yoktu. Sadece kaput yukarıya açılıyor sandım ama 2.kapak da aşağı dorğu açılıyormuş; bunu öğrendim. Ee; bir elin nesi var, iki elin sesi var! :handshake:

alemankara yazdı:Yine senin paylaşımın yine çok güzel Mercedese doyuyoruz sayende ..:) Anlatım ve fotoğraflar için teşekkürler modele zaten söylenecek söz yok ellerine sağlık Serhat..:)

Teşekkür ederim Hasan; konuyu beğendirip; festivale bir katkım olduysa ne mutlu bana. :wasntme:

Emre ERBASAR yazdı:Serhat, herhalde bahsettiğin bomba buydu, haksızmıyım... Sen iyiden iyiye sardın CMC'lere de. Ama dediğin gibi, nakış gibi işliyorlar, aşık olmamak elde değil ki.
Güzel paylaşımın için teşekkür eder, hiç tereddütsüz REP'lerim. Hayırlı olsun yeni Mercedes'in. :+1:

Aynen Emre abim. Normalde dış mekanlarla katılım yapmayı düşünürken salı günü ani bir kararla alıverdim bu güzelliği. Bu haftaya paylaşmak ta kısmet oldu. SSKL ikimizi bekler diyerek senin Mercedes'leri de heyecanla beklediğimi belirtmek istiyorum. :drinksb:

gokhan derli yazdı:Serhat, çok klas bir model, klas bir anlatım tarzı ile çok daha hoş olmuş. Detaylar nedir öyle? resmen adamlar döktürmüş. Hayırlı olsun. Çok süper bir model.

Aynen Gökhan abi; detaylar felaket ötesi güzel! Teşekkür ederim bu güzel iletin için. :handshake:

leylex yazdı:Model muhteşem, renk muhteşem....

Teşekkürler abi.. :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 23 Arl 2011, 15:56

srht yazdı:
Emre ERBASAR yazdı:Serhat, herhalde bahsettiğin bomba buydu, haksızmıyım... Sen iyiden iyiye sardın CMC'lere de. Ama dediğin gibi, nakış gibi işliyorlar, aşık olmamak elde değil ki.

Aynen Emre abim. Normalde dış mekanlarla katılım yapmayı düşünürken salı günü ani bir kararla alıverdim bu güzelliği. Bu haftaya paylaşmak ta kısmet oldu. SSKL ikimizi bekler diyerek senin Mercedes'leri de heyecanla beklediğimi belirtmek istiyorum. :drinksb:

Bugün yarın poz verecekler vitrin içinden. Bilemedin pazar. :nod:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: chrono » 23 Arl 2011, 16:04

mercedes zaten mükemmeliyete giden yolken cmc ile daha da öte oluyor.
mercedesin cmc üretimleri hem içimde bir uktedi,"bir gün neden olmasın" demek geliyor içimden..
paylaşım için teşekkürler...

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: srht » 23 Arl 2011, 16:57

chrono yazdı:mercedes zaten mükemmeliyete giden yolken cmc ile daha da öte oluyor.
mercedesin cmc üretimleri hem içimde bir uktedi,"bir gün neden olmasın" demek geliyor içimden..
paylaşım için teşekkürler...

Teşekkür ederim Güney.

Mustang'lerini bitirebilirsen gerçekten ilk alacağın modellerden birisi bu olsun derim. :y:
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 23 Arl 2011, 23:52

Yemin ediyorum şuan seni çanak demiri ile kovalayasım var. :knuppel:

Bu nasıl güzel bir şeydir böyle. Hiç söyleme zaten. Bir ara görüşelim de sana model ile ilgili düşüncelerimi söyliyeyim :lol:

Hayırlısı olsun, tam festivale layık bir paylaşım. Teşekkür ederim. :drinksb: :friends: :good2:
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 24 Arl 2011, 03:01

Modeliniz hayirli olsun, gercekten cok guzel bir secim yapmissiniz.

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: srht » 24 Arl 2011, 08:32

Bora TURAN yazdı:Yemin ediyorum şuan seni çanak demiri ile kovalayasım var. :knuppel:

Bu nasıl güzel bir şeydir böyle. Hiç söyleme zaten. Bir ara görüşelim de sana model ile ilgili düşüncelerimi söyliyeyim :lol:

Hayırlısı olsun, tam festivale layık bir paylaşım. Teşekkür ederim. :drinksb: :friends: :good2:

Ahaha!:) Senin vurdugun yerde gul biter abim.;)

Tesekkur ederim guzel yorumun icin. Bunu da inceleyelim
derim.:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

ÖncekiSonraki

MERCEDES

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir