Mercedes-Benz 600 LWB Pullman (W100) [Festival Özel]

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Re: Mercedes-Benz 600 LWB Pullman (W100) [Festival Özel]

İletiYazar: E.Uca » 24 Arl 2011, 00:02

srht yazdı:Teşekkür ederim beğendiğiniz için.

Erman abi model 18 ölçek.

Hımmm bunun 43 ölçeği de güzel olur gibime geliyor :bb:
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 24 Arl 2011, 02:57

Model de cekimler de harika, bu model agirligi ve uzunlugu ile cok 'baba' bir havaya sahiptir herhalde:)

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4335
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: srht » 24 Arl 2011, 08:17

Tesekkurler Erdem abi. Aynen dedigin gibi hem uzun hem de agir bir model ki sergilemede diger modellere nazaran ozen gosterilmesi gereken bir parca.:)
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 24 Arl 2011, 15:36

Serhat eğer olur sa bir dış çekim foto yarışması, ya sen katılma ya da ben! :lol:
Şaka bir yana; araç zaten müthiş; bir de dışarıda çekince insan uzun uzun bakıyor fotoğraflara. Ben kısa keseyim de fotolara bakmaya devam edeyim; keyiflee... Ellere ve akla sağlık.
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Ali MAT » 24 Arl 2011, 22:02

Serhat 600 LWB Pullman'a yakışır bir paylaşım olmuş eline sağlık kardeşim.Ayrıca böyle nadir bir modelin dış çekimlerini yapmada gösterdiğin cesaret için de ayrıca seni kutluyorum ben açıkçası vitrinden çıkarmaya bile korkuyorum. :lol:
ResimResimResim

mesaj için Ali MAT arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali
1/18 Model Sayısı: 53
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/72 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 500
Ali MAT rep puani yokAli MAT rep puani yokAli MAT rep puani yok

İletiYazar: srht » 27 Arl 2011, 04:07

gearbox yazdı:Serhat eğer olur sa bir dış çekim foto yarışması, ya sen katılma ya da ben! :lol:
Şaka bir yana; araç zaten müthiş; bir de dışarıda çekince insan uzun uzun bakıyor fotoğraflara. Ben kısa keseyim de fotolara bakmaya devam edeyim; keyiflee... Ellere ve akla sağlık.

Teşekkür ederim Kenan abiciğim; beğendiğine çok sevindim. Ayrıca bu güzel yorumun için de yürekten teşekkür ederim abim.. :smile:

Ali MAT yazdı:Serhat 600 LWB Pullman'a yakışır bir paylaşım olmuş eline sağlık kardeşim.Ayrıca böyle nadir bir modelin dış çekimlerini yapmada gösterdiğin cesaret için de ayrıca seni kutluyorum ben açıkçası vitrinden çıkarmaya bile korkuyorum. :lol:

Teşekkür ederim Ali abi. Beğendiğine sevindim. Aslında Pullman'ı CLS ve 500 SEC ile beraber de çekmiştim ama o fotoları buraya koymadım artık. Ama dışarı çıkarmak konusunda pek çekinmiyorum. Özellikle dış mekanlarda bilhassa güneş ışığı sayesinde daha rahat çalışmalar yapıyorum.:) Stüdyo benim harcım değil.. :whistle:
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: toxic » 27 Arl 2011, 14:31

:nazar: Daha nediyim :bye:

mesaj için toxic arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
toxic
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Hüseyin Kayar
1/18 Model Sayısı: 16
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 20
Toplam Model Sayısı: 35
Rep Puani: 840
toxic rep puani yoktoxic rep puani yoktoxic rep puani yoktoxic rep puani yok

İletiYazar: srht » 27 Arl 2011, 22:02

toxic yazdı::nazar: Daha nediyim :bye:

Karşı dağların heybetinden mi gireyim..? :lol:

Teşekkürler Hüseyin..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ArdaPerk » 28 Arl 2011, 00:28

Mehmette incelediğim(ibadeth)güzel bir model,bavullarına gerçekten hastayım..
Eline sağlık kardeşim :smile:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
srht
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

Önceki

MERCEDES

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir