CHEVROLET BEL AIR SEDAN 1957 (HW61)

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

CHEVROLET BEL AIR SEDAN 1957 (HW61)

İletiYazar: Erdem » 23 Arl 2011, 02:25

Herkese merhaba :smile: Gecmisi kisa olan modelcilik hobimde ilk kez hediye olarak bir model geldi bugun. Bu hobi hakkindaki duygu ve dusuncelerimde beni tek anlayan kisi galiba ablam (sanirim cogumuzun gecmiste ve/veya hala duydugu su cumleleri- bu modellere bu kadar para verilir mi, ne kadar fuzuli bir harcama, modelleri koyacak yer bulabilecek misin,vb- bol bol duyuyorum etrafimdan :smile: ) Bu vesileyle kendisine tekrar tesekkurlerimi gonderiyorum buradan :f:

Modele gelecek olursak herhalde cogumuzun asina oldugu bir aractir Bel Air, hele ki klasik Amerikan severler icin olmazsa olmazlardan denebilir.Highway 61 iyi is cikarmis kesinlikle: oldukca kaliteli nikelaj calismasi, kaliteli boya, tekli veya ayri ayri hareket edebilen on koltuklar, hareketli guneslikler, logolu paspaslar, acilabilen torpido gozu, yedek anten (anteni takamadim, yuvasina yapistirmak mi gerekiyor acaba :think: )temizleme bezi ve inceleme cubugu ile koleksiyonumdaki en detayli model oldugunu soyleyebilirim.Sozu daha fazla uzatmadan karsinizda Chevy 1957 :syg:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, camorenesi
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir