İSTANBUL BULUŞMASI YIL SONU ÖZEL [18.12.2011]

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: İSTANBUL BULUŞMASI YIL SONU ÖZEL [18.12.2011]

İletiYazar: Ali MAT » 20 Arl 2011, 21:36

Gördüğümüz kadarı ile eğlencesi ve paylaşımı bol bir buluşma olmuş,benim gibi haftasonları da çalışmak durumunda olupta böyle buluşmalara katılamayan arkadaşlar içinde yaptığınız bu paylaşımlar sayesinde bizlerde katılmış kadar oluyoruz çok sağolun... :good2:
ResimResimResim

mesaj için Ali MAT arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Ali MAT
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali
1/18 Model Sayısı: 53
1/24 Model Sayısı: 9
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 71
Rep Puani: 500
Ali MAT rep puani yokAli MAT rep puani yokAli MAT rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 20 Arl 2011, 21:42

Yeni eklenen fotoğraflarla çok daha güzel yansıdı buluşmamız. Kenan fotoğraflar ve anlık anlatımın çok güzel ancak makinenin hakkını verelim bir dahaki sefere az fotoğraf çekmişiz sanki :happy:
Emre Abi sendeki fotoğraflar da çok güzel :bravo:

Bahadır, sende güzel bir süpriz yapıp o gün Emre Abi ile beraber gelirsin diye düşünmüştük ancak hüsrana uğradık, umarım başka sefere görüşürüz.. :coffee:

Koray Ediş'i de unutmayalım, son dakika bile olsa aramıza katıldığı için çok çok teşekkürler :sapka:

Alhas ne yaptın güzelim saçlarına??? :sad1:

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 4:
.alhas., Emre E., G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: .alhas. » 20 Arl 2011, 22:14

BuRaK-B yazdı:
Alhas ne yaptın güzelim saçlarına??? :sad1:

Bu şimdi mi söylenir Abi :lol: Herkes kötüledi sırma saçlarımı kıskandılar hep :lol: Rapunzel gibiydim Rapunzel... :lol:
Berber benden intikam aldı resmen. 7 ay insan içine çıkmayacağım :smile:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: sercan » 20 Arl 2011, 22:17

Harika bir buluşma olmuş , orada olmayı isterdim :smile5:
Katılan ve bu buluşmayı bizler için fotoğraflayıp paylaşan tüm abilerime , kardeşlerime teşekkürlerimi sunarım :sapka:

sercan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: chrono » 20 Arl 2011, 22:55

yüreğinize sağlık inşallah sıradaki buluşmada görüşmek üzere..

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 21 Arl 2011, 00:00

Bu özel buluşmaya/konuya, İki-üç yorumda bulunmuştum... :smile:
Tüm mesaj ve fotoğrafları inceledikten sonra da en çok hoşuma giden fotoğraf şu oldu. :arrow:

Galiba bedava model dağıtılıyordu ve bu fotoğraftan sonra da raflar üzerinize yıkıldı... :grin:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

:lol:

Buluşmaya katılan, konuya mesaj yazıp ilgi gösteren tüm üyelerimize tekrar teşekkürlerim ve sevgilerimle... :f: :handshake: :nazar:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 21 Arl 2011, 00:08

BuRaK-B yazdı:Bahadır, sende güzel bir süpriz yapıp o gün Emre Abi ile beraber gelirsin diye düşünmüştük ancak hüsrana uğradık, umarım başka sefere görüşürüz.. :coffee:

İstemiştim Burak ama şartlar ve zaman elvermedi maalese
f :sad1:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ATTAROGLU » 21 Arl 2011, 01:06

Buluşma çok ama çoook güzel olmuş. Bende çok isterdim katılmayı ama işlerin yoğunluğu nedeniyle olmadı malesef. :cry1: Katılan herkesin yüreğine sağlık. Fotoğraflar için tüm katılımcılara çok çok teşekkür ederim. :syg: Umarım düzenlenecek bir diğer buluşmada bende aranızda olabilirim. :hearth:
ATTAROGLU
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 21 Arl 2011, 15:40

İş yerimiz taşınmıştı ve yeni arkadaşların yeni cihazlara eğitimleri olduğundan 11 gündür izinsiz bir şekilde 12-14 saat şeklinde çalışmıştım ama bu büyük buluşmaya ne yapıp-edip gitmem lazımdı ve araya bir gün yanı pazar günü izin alarak gelmiş oldum. Çok yorgundum ama orda olmaktan ve ailem ile görüşmekten çok memnun oldum Gezici üyemiz Arda kardeşim ve Ankara'dan gelen Emre'yi görmekte çok iyi oldu.
Gelen herkeze tekrar teşekkür ediyorum; hemen cevap yazamadım kusura bakmayın aynı tempoda iğşe devam etmek zorundaydım.
Zaten şuanda da işte olduğumdan fotoğraflarımı yükleyemiyorum ama fırsat bulmuşken yazmak istedim en kısa zamanda birkaç karemi sizlerle paylaşacağım.
Ama bundan önce paylaşılan fotoğraflar içinde benimde çok hoşuma giden kare bu oldu. :lol:

Sanki bedava model dağıtıyorlar ve sanki raf kırılmıştı üstlerine düşüyormuş gibi :lol: (Gerçi gerçekten raflar ucu ucuna tutuyordu birazdaha yüklensek düşecekti:)
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: ArdaPerk » 21 Arl 2011, 19:57

Bensiz bir buluşma düşünülemez herhalde değil mi :lol:
Bora Abi'mle beraber kavurmaları götürdükten sonra İzmit'e geldim ve anca bir bilgisayar bulup internete girebildim :smile:

Uzun uzun yazmaya gerek yok sanırım,Emre Abi'm iyi ki geldin uzuuuuuuun zamandır görüşemiyorduk iyi oldu :lol: Boyozları çıkarıp yedikçe beni hatırlarsın umarım :happy:

Pazar günü 6.45 otobüsü ile İstanbul'a geçecektim değişik olaylar oldu anca 11 gibi ekibe katılabildim ve Emre Abi'mi karşılayamadığıma gerçekten üzüldüm..

Fotoğrafların devamını en kısa zamanda paylaşacağım,en yakın zamanda da adreslere cdleri postalayacağım :smile:

Bir dahaki buluşmada görüşmek üzere diyorum ve yayında yapımda emeği geçen herkesi öpüyorum :bravo:
Resim

mesaj için ArdaPerk arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
ArdaPerk
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Arda Perk
1/18 Model Sayısı: 60
1/24 Model Sayısı: 6
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 111
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 4
Toplam Model Sayısı: 171
Rep Puani: 6115
ArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yokArdaPerk rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 22 Arl 2011, 09:18

ArdaPerk yazdı:Bensiz bir buluşma düşünülemez herhalde değil mi :lol:
Bora Abi'mle beraber kavurmaları götürdükten sonra İzmit'e geldim ve anca bir bilgisayar bulup internete girebildim :smile:

Uzun uzun yazmaya gerek yok sanırım,Emre Abi'm iyi ki geldin uzuuuuuuun zamandır görüşemiyorduk iyi oldu :lol: Boyozları çıkarıp yedikçe beni hatırlarsın umarım :happy:

Pazar günü 6.45 otobüsü ile İstanbul'a geçecektim değişik olaylar oldu anca 11 gibi ekibe katılabildim ve Emre Abi'mi karşılayamadığıma gerçekten üzüldüm..

Fotoğrafların devamını en kısa zamanda paylaşacağım,en yakın zamanda da adreslere cdleri postalayacağım :smile:

Bir dahaki buluşmada görüşmek üzere diyorum ve yayında yapımda emeği geçen herkesi öpüyorum :bravo:

Arda, senin ufaklığı vermeyi unuttum ayrılırken... Kimbilir bir daha ne zaman görüşebileceğiz... :lol: :grin: :lol:
CD'yi bekliyorum en kısa sürede. :bravo:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 23 Arl 2011, 03:47

Evet benden de birkaç kare eklemek istedim aslında birçok kişi benzere kareleri yüklemiş ama benden de olsun istedim.

Bu ilk zamanlardan bir kare Emre yukarıdan inceleme icersinde :lol: Bora ise ne düşünüyor bilmiyorum !

Aslında böyle bir kare çekmek istememiştim ama ??

Buda 1.5 saat'ten fazla kaldığımız Yücel'in dükkanından bir kare.
Burak konuşurken bir yandan da modeli götürmekle meşgul :lol:

Buda günün son saatlerinde yemekten sonra Bora'nın çektiği bir kare :)))

Aslında bunları paylaşmamdaki en büyük sebeb ise Sevgili Gökhan'dan DiecastComic için bir bölüm yaparsa bu karelerden iyi iş çıkar diye düşündüm :exc:
Bu güzel buluşma için tekrar katılan güzel insalara teşekkür ederim. :duyuru:
Resim

mesaj için REVOLUTION teşekkür aldı- 2:
Emre E., Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir