İSTANBUL BULUŞMASI YIL SONU ÖZEL [18.12.2011]

Yetkili: G.HEPARSLAN

İSTANBUL BULUŞMASI YIL SONU ÖZEL [18.12.2011]

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Arl 2011, 00:25

Sevgili Diecastr Ailem,

Her seferinde olduğu gibi bugün de yine ailecek harika bir organizasyonla bir araya geldik. Her yönüyle keyifli Saatler:Dakikalar:Saniyeler geçirdiğimiz bir buluşma daha yaşadık. Tüm katılan arkadaşlara, katılma imkanı bulamayıp gönlü bizimle olan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu özel gün için büyük fedakârlıklarla Ankara'dan gelen Emre Erbaşar Abim'e ve İzmit'ten gelen Arda Perk kardeşime bizleri yanlız bırakmadıkları için özellikle teşekkürlerimi sunuyorum.. :friends:
Her zamanki gibi gün sonuna kadar birlikteliğimizi sürdürüp keyifli dakikalar geçirdik. Buluşmamızdan 'şimdilik' bir kare ile herkese selamlarımı iletiyorum. 2011 yılının bu özel yıl sonu kapanış buluşmasıyla nice yeni yıllarda hep bir arada olmak dileğiyle... :wink1: :movie:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Fotoğraflardaki üye isimleri ve diğer fotoğraflarla devamı gelecek... :movie:

Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: İSTANBUL BULUŞMASI YIL SONU ÖZEL [18.12.2011]

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Arl 2011, 00:26

Gün içinde yaptığımız görüşmelerde, kakara kikirilerimiz bol olmuştu... :smile: :handshake:
Bu güzel/özel aileye tek tek selamlarımı göndermiştim ancak ve tek kare fotoğrafa baktığımda ise, yanınızda olamadığıma bir kez daha üzüldüm diyebilirim.

Yine de ve daha önce birlikte bulunduğumuz Ankara & İstanbul Buluşmalarımızda yaşadığımız samimiyetleri tekrar tattırdığınız için teşekkürlerimi iletiyorum bu güzel ailemize... :nazar: :sapka:

Kilometreleri hiçe sayan hobicilere ayrıca teşekkür ederken, İstanbul ekibinden de; kilometreleri hiçe sayarak Büyük Ankara Buluşmalarımıza katkıda bulunan değerli arkadaşlarıma ve TÜM İSTANBUL EKİBİNE sevgilerimi iletiyorum. :hearth:

:hearth: :nazar: :hearth:

NOT: Tek fotoğrafın bu saatte ve sitemizde paylaşılması için bile nasıl bir emek harcandığını biliyorum. :nod: :f:
Diğer fotoğraf/paylaşım ve anlatımları yapacak tüm üyerlerimize de şimdiden teşekkür ediyor ve merakla bekliyorum... :talk: :pool: :sapka:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16901
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 19 Arl 2011, 00:29

Forumumuzun nadide paylaşımcılarını, abilerimizi ve kardeşlerimizi böyle güzel bir karede görmek çok güzel.... Bana da nasip olur inşallah bir buluşmaya katılmak...

mesaj için E.Uca teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Freak » 19 Arl 2011, 00:31

Çok güzel bir buluşmayı kaçırdığım için herkesden özür diliyorum.Sabah 5.30'da uçaktan indim bu gün,katılmayı çok istiyordum.Fotoğrafları bekliyoruz sabırsızlıkla :)
Resim

mesaj için Freak teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Freak
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Freak
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1380
Freak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yokFreak rep puani yok

İletiYazar: ahmetakgul » 19 Arl 2011, 00:57

Çok güzel bir buluşmaydı. İlk kez aranıza katılmış olmama rağmen hiç yabancılık çekmedim , herkezin ne kadar sıcakkanlı olduğunu söylemem gerek yok sanırsam. Elimde olmayan modelleri inceleme fırsatı bulmam,forum üyeleriyle ve aynı semtte oturduğumuz Alhas ile tanışmam , modellerim hakkında yardımlar almam buluşmanın bonusu olarak sayılabilir benim açımdan. Bir sonraki organizasyonda görüşmek ümidiyle. 1 resimde bende gelsin :)

Resim

mesaj için ahmetakgul teşekkür aldı- 7:
BuRaK-B, camorenesi, Emre E., Eray KIVRAK, G.HEPARSLAN, sui_cast, tuningbg
ahmetakgul
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ahmet AKGÜL
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 37
1/32 Model Sayısı: 44
1/43 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 107
Rep Puani: 615
ahmetakgul rep puani yokahmetakgul rep puani yokahmetakgul rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Arl 2011, 01:02

Her buluşmada incelemesine rağmen ve inceliği hala çözemedi... :grin:

Ben anlatayım, "Elindeki model, imzasız ve mavi renkli olan Bora... İmzalı ve Beyaz olan 1/18' i hala bende." :rock2: :nanik: :bye:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: ozgurs82 » 19 Arl 2011, 01:07

Yine keyifli bir buluşma olmuş,ayağınıza sağlık :d:

mesaj için ozgurs82 teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
ozgurs82
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozgur Sahin
1/18 Model Sayısı: 55
Toplam Model Sayısı: 55
Rep Puani: 1980
ozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yokozgurs82 rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 19 Arl 2011, 01:11

ahmetakgul yazdı:Çok güzel bir buluşmaydı. İlk kez aranıza katılmış olmama rağmen hiç yabancılık çekmedim , herkezin ne kadar sıcakkanlı olduğunu söylemem gerek yok sanırsam. Elimde olmayan modelleri inceleme fırsatı bulmam,forum üyeleriyle ve aynı semtte oturduğumuz Alhas ile tanışmam , modellerim hakkında yardımlar almam buluşmanın bonusu olarak sayılabilir benim açımdan. Bir sonraki organizasyonda görüşmek ümidiyle. 1 resimde bende gelsin :)

Bugün yapmış olduğum telefon görüşmelerinde üyeliğini yeni onayladığım Recep ile tanıştığıma sevinmiştim. :handshake:
Recep kardeşimiz gibi ve forumumuzda 12 iletisi olan yeni bir üyemizin, bu samimi aile ortamına katılması/güvenmesi beni mutlu etti. :handshake:
Diecastr Ailemize ve aramıza hoş geldin Ahmet kardeşim. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: .alhas. » 19 Arl 2011, 01:13

Kendi adıma katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok keyifli bir buluşma oldu harika bir pazar günü geçirdim. :drinksb:
Resim BMW olur, Volvo olur herşeyi biriktiren koleksiyoner...

mesaj için .alhas. teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
.alhas.
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Alhas YALÇINKAYA
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3825
.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok.alhas. rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 19 Arl 2011, 01:16

Tebrik ederim çok güzel bir buluşma olmuş yine.. Diğer fotoğrafları da bekliyoruz :y:
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ahmetakgul » 19 Arl 2011, 01:20

Admin yazdı:
ahmetakgul yazdı:Çok güzel bir buluşmaydı. İlk kez aranıza katılmış olmama rağmen hiç yabancılık çekmedim , herkezin ne kadar sıcakkanlı olduğunu söylemem gerek yok sanırsam. Elimde olmayan modelleri inceleme fırsatı bulmam,forum üyeleriyle ve aynı semtte oturduğumuz Alhas ile tanışmam , modellerim hakkında yardımlar almam buluşmanın bonusu olarak sayılabilir benim açımdan. Bir sonraki organizasyonda görüşmek ümidiyle. 1 resimde bende gelsin :)

Bugün yapmış olduğum telefon görüşmelerinde üyeliğini yeni onayladığım Recep ile tanıştığıma sevinmiştim. :handshake:
Recep kardeşimiz gibi ve forumumuzda 12 iletisi olan yeni bir üyemizin, bu samimi aile ortamına katılması/güvenmesi beni mutlu etti. :handshake:
Diecastr Ailemize ve aramıza hoş geldin Ahmet kardeşim. :f:

Hoşbulduk . Aranıza kabul ettiğiniz için ben teşekkür ederim..
Resim

mesaj için ahmetakgul arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
ahmetakgul
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ahmet AKGÜL
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 37
1/32 Model Sayısı: 44
1/43 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 107
Rep Puani: 615
ahmetakgul rep puani yokahmetakgul rep puani yokahmetakgul rep puani yok

İletiYazar: alemankara » 19 Arl 2011, 01:38

Çok güzel çok samimi ve eğlenceli bir buluşma olmuş.Keşke gelebilseydim dedim resimlere bakarken katılan organize eden en başta bu siteyi kuran herkeze teşekkürler..Gelemesekde resimlerinize bakmak bile mutlu etti..:)
......................................ÇİRKİN.......................................
Resim

mesaj için alemankara teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: hasan
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 16
Toplam Model Sayısı: 27
Rep Puani: 1990
alemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Arl 2011, 01:40

Eveeeet, gelelim yeni fotoğraflara..
Sabahın ilk saatlerinde güneşin yeni ağardığı süreç içinde güzel bir kahvaltı ve ardından öğlene kadar güzel bir İstanbul turu yaptık, ardından Beşiktaş'taki buluşma mekanımıza geçtik. Fotoğraf çekimleri, model incelemeleri ve keyifli sohbetimizin ardından Kadıköy'de model mağazasında aldık soluğu. Akabinde forum sponsorumuz Burger King'de yemeklerimizi yedikten sonra yavaş yavaş istemeye istemeye evlerimize ayrıldık.
Yine özel, yine güzel bir kaç kareyle devam, fotoğraflar için Arda'ya teşekkürler. Şimdilik ben paylaşıyorum, çekimler için ellerine sağlık Arda, devamını İzmit'e döndüğünde bekliyoruz...

:friends:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Ve günü özetleyen mutlu tablo :syg:

:arrow: Fotoğraf üzerine tıklayınız.. :sapka:

Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir