**Teşekkürler Kermit133**

**Teşekkürler Kermit133**

İletiYazar: FastBack » 10 Arl 2011, 00:10

Bugün ki iznimi fırsat bilip İzmirden gelen kadim dostum Kerem (kermit133) ile mini bir buluşma yapma şansımız oldu.
Cepa avmde gerçekleşen buluşmamızda (Cepa Avmyede epeydir gidemiyordum benim içinde değişiklik oldu hani :lol: ) sponsor gıda zincirimizde yenen yemeklerin ardından, Eskişehir yolu manzarası eşliğinde sıcak çaylarımızı yudumlamaya başladık ve ufaklıklar üzerine keyifli bir sohbete daldık...
Saolsun canım kardeşimin fotoğraf makinemi kullanma konusunda göstermiş olduğu üstün başarı takdir edilmeye değerdi. Ne yazık ki çektiği fotolarımızın tamamı bulanık çıktı :x: Buradan kendisine sesleniyorum. Kerem bizi photoshop bile kurtaramaz :grin:
Neyse lafı uzatmayalım... Bu güzel buluşmada Kerem ile bazı 1:64leri değiş tokuş yaptık... Saolsun uzun zamandır istemiş olduğum Matchbox Mercedes konusunda beni kırmadı :grin: :sapka: Bende koleksiyonumdan Kerem için ayırmış olduğum modelleri kendisine armağan ettim...
Koyu sohbetimiz sonrasında Avmde 1:64 satışı yapan bütün mağazaları sırasıyla ziyaret ettik . Canım kardeşimin 4 aydır adeta Matchboxa susamış olduğunu gözlerimle gördükten sonra :smile7: vedalaşarak evlerimizin yolunu tuttuk. Bugün zaman ayırıp teeeeeee nerelerden :lol: :lol: :lol: buluşmaya gelen Kerem kardeşime selamlarımı iletir, İçten ve samimi sohbeti için teşekkür ederim. :friends: :drinksb:

Buyrun. Bunlarda Kadroya katılan yeni ufaklıklar;

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bunlarda Keremin çekmeye çalıştığı fotoğraflar :lol: :lol: :bravo: :tey: :tey: :tey:

Son fotoda Keremin ne yapmaya çalıştığını hala çözebilmiş değilim :lol: :grin: :happy: :pidu2: :tey: :tey: :tey:
En son FastBack tarafından, 10 Arl 2011, 00:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Resim

Kullanıcı avatarı
FastBack
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Bora Ç.
1/18 Model Sayısı: 8
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 858
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 3305
FastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yokFastBack rep puani yok

Re: **Teşekkürler Kermit133**

İletiYazar: Erdem » 10 Arl 2011, 00:12

Son resim icin soyut bir calisma desek olayi kurtarir belki:))

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
E.Uca, FastBack
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 81
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 86
Rep Puani: 4345
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 10 Arl 2011, 00:13

Son fotoğrafa bayıldım bence sürrealist bir çalışma olmuş :delii: :cakmak:

mesaj için E.Uca teşekkür aldı- 2:
FastBack, kermit133
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: alemankara » 10 Arl 2011, 00:14

Güzel ve fazlasıyla muhabbetli bir buluşma olmuş :) Son fotoda fotoshop varmı ?? :lol: :smile:
......................................ÇİRKİN.......................................
Resim

mesaj için alemankara teşekkür aldı- 2:
FastBack, kermit133
Kullanıcı avatarı
alemankara
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: hasan
1/18 Model Sayısı: 6
1/24 Model Sayısı: 5
- / -- Model Sayısı: 16
Toplam Model Sayısı: 27
Rep Puani: 1990
alemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yokalemankara rep puani yok

İletiYazar: camorenesi » 10 Arl 2011, 00:18

Bensiz matchbox buluşmasımı olurmuş. :knuppel:

Eksi rep verdim. :delii:

Son fotoğraf matchbox'a susamış bir koleksiyonerin bu açlığını gidermesi mahiyetinde,ışığa kavuşmanın verdiği haz ile miniklerin yaşatığı duygu yoğunluğunun karışımı olan entellektüel bir bakış açısı.Ne dedim ben bile anlamadım. :delii: :delii:
Resim

mesaj için camorenesi teşekkür aldı- 3:
Alper KARA, FastBack, kermit133
Kullanıcı avatarı
camorenesi
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Eren CELIK
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 111
- / -- Model Sayısı: 165
Toplam Model Sayısı: 314
Rep Puani: 4920
camorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yokcamorenesi rep puani yok

İletiYazar: nossam » 10 Arl 2011, 00:30

Vallahi sanat başka da birşey demiyorum resme Matchbox'lar dan ötürü nur inmiş :lol: .Yalnız bulanık resimlerde ki mavi Belair nasıl tatlı duruyor... :smile:
IMPOSSIBLE IS NOTHING...
Resim

mesaj için nossam teşekkür aldı- 2:
FastBack, kermit133
Kullanıcı avatarı
nossam
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Samet YILDIRIM
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 46
1/32 Model Sayısı: 10
- / -- Model Sayısı: 8
Toplam Model Sayısı: 40
Rep Puani: 1675
nossam rep puani yoknossam rep puani yoknossam rep puani yoknossam rep puani yoknossam rep puani yoknossam rep puani yoknossam rep puani yok

İletiYazar: özgürlgn » 10 Arl 2011, 00:30

Oradaki beyaz olan 3 numarayı görmek istiyorum :pray1:

Çok keyifli bir gün geçirmişsiniz anlaşılan Abim , siz oradayken kar yağdıysa hele değme keyfinize :drinksb:

3. Tek Lokmalık Buluşması' nda çoğunluğu sağlayıp buluşalım bence :nod: :drinksb:
Resim

mesaj için özgürlgn teşekkür aldı- 2:
FastBack, kermit133
Kullanıcı avatarı
özgürlgn
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Özgür ILGEN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 12
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 130
Motorsiklet Model: 5
Toplam Model Sayısı: 176
Rep Puani: 2090
özgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yoközgürlgn rep puani yok

İletiYazar: HkN-74 » 10 Arl 2011, 00:32

İzmir Ankara arası hangi güzergahtan geçildi acaba :) Saat kaçtı :)

mesaj için HkN-74 teşekkür aldı- 2:
FastBack, kermit133
HkN-74
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Hakan
- / -- Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1145
HkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yokHkN-74 rep puani yok

İletiYazar: kermit133 » 10 Arl 2011, 01:36

FastBack yazdı:Bugün ki iznimi fırsat bilip İzmirden gelen kadim dostum Kerem (kermit133) ile mini bir buluşma yapma şansımız oldu.
Cepa avmde gerçekleşen buluşmamızda (Cepa Avmyede epeydir gidemiyordum benim içinde değişiklik oldu hani :lol: ) sponsor gıda zincirimizde yenen yemeklerin ardından, Eskişehir yolu manzarası eşliğinde sıcak çaylarımızı yudumlamaya başladık ve ufaklıklar üzerine keyifli bir sohbete daldık...
Saolsun canım kardeşimin fotoğraf makinemi kullanma konusunda göstermiş olduğu üstün başarı takdir edilmeye değerdi. Ne yazık ki çektiği fotolarımızın tamamı bulanık çıktı :x: Buradan kendisine sesleniyorum. Kerem bizi photoshop bile kurtaramaz :grin:
Neyse lafı uzatmayalım... Bu güzel buluşmada Kerem ile bazı 1:64leri değiş tokuş yaptık... Saolsun uzun zamandır istemiş olduğum Matchbox Mercedes konusunda beni kırmadı :grin: :sapka: Bende koleksiyonumdan Kerem için ayırmış olduğum modelleri kendisine armağan ettim...
Koyu sohbetimiz sonrasında Avmde 1:64 satışı yapan bütün mağazaları sırasıyla ziyaret ettik . Canım kardeşimin 4 aydır adeta Matchboxa susamış olduğunu gözlerimle gördükten sonra :smile7: vedalaşarak evlerimizin yolunu tuttuk. Bugün zaman ayırıp teeeeeee nerelerden :lol: :lol: :lol: buluşmaya gelen Kerem kardeşime selamlarımı iletir, İçten ve samimi sohbeti için teşekkür ederim. :friends: :drinksb:

:lol: :grin: :happy: :pidu2: :tey: :tey: :tey:

Güzel kardeşim öncelikle iznin gününü bana ve miniklere ayırdığın ve tadına doyulmaz keyifli sohbetin için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda tekrar edelim.

Evet aylardır çektiğim(ki sen iyi biliyon) matchbox açlığımı ve susuzluğumu bir nebze olsun senin sayende giderebildim. Buna bu şekilde şahit olmanı istemezdim ama ne yapayım kendimi ancak bu kadar tutabildim. :pardon: :pardon: :pardon:

Buluşma yerimiz CEPA AVM nin de bende yeri başkadır. Anıları unutulmaz ve dostlukları, arkadaşlıkları kaybolmazdır. :drinksb: :drinksb: :drinksb:

Fotoğraflama konusunda herhangi bir yorumda bulunmak istemiyorum çünkü kendimden utandım desen yeridir. Yıl olmuş 2011 ama ben digital fotoğraf makinası ile bulanık fotoğraf çekme becerisini sergiliyebiliyorum, söylenecek söz yok Nokta. (Son fotoğrafın yorumunu Diecastr ailesine bırakalım bence)

57 Chevy aşkımı Hotwheels boyutuna taşımama vesile oldun ve şimdi ''acaba başka hangi modeller var dur bir bulayım'' diye database siteler girip ''aaa bunu nereden alsam, acaba TR ye gelmiş midir'' sorulrıyla başbaşa kaldım sanki peşinde olduğum hiç model yokmuş gibi... :@ :lol: :@ :lol: :@ :lol:

Grand national, porsche 914 ve grup C racer için teşekkür az, minettrım.

Daha ne yazabilirim bilemiyorum, yeni oyuncaklarımla oynamaya gidiyom ben. :kamyon: :kamyon: :kamyon:
Resim

mesaj için kermit133 teşekkür aldı- 3:
Emre E., FastBack, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
kermit133
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: KEREM
1/43 Model Sayısı: 25
- / -- Model Sayısı: 230
Motorsiklet Model: 6
Rep Puani: 280
kermit133 rep puani yokkermit133 rep puani yok

İletiYazar: kermit133 » 10 Arl 2011, 01:52

Virtue yazdı:Son resim icin soyut bir calisma desek olayi kurtarir belki:))

leylex yazdı:Son fotoğrafa bayıldım bence sürrealist bir çalışma olmuş :delii: :cakmak:

alemankara yazdı:Güzel ve fazlasıyla muhabbetli bir buluşma olmuş :) Son fotoda fotoshop varmı ?? :lol: :smile:

camorenesi yazdı:Bensiz matchbox buluşmasımı olurmuş. :knuppel:

Eksi rep verdim. :delii:

Son fotoğraf matchbox'a susamış bir koleksiyonerin bu açlığını gidermesi mahiyetinde,ışığa kavuşmanın verdiği haz ile miniklerin yaşatığı duygu yoğunluğunun karışımı olan entellektüel bir bakış açısı.Ne dedim ben bile anlamadım. :delii: :delii:

nossam yazdı:Vallahi sanat başka da birşey demiyorum resme Matchbox'lar dan ötürü nur inmiş :lol: .Yalnız bulanık resimlerde ki mavi Belair nasıl tatlı duruyor... :smile:

özgürlgn yazdı:Oradaki beyaz olan 3 numarayı görmek istiyorum :pray1:

Çok keyifli bir gün geçirmişsiniz anlaşılan Abim , siz oradayken kar yağdıysa hele değme keyfinize :drinksb:

3. Tek Lokmalık Buluşması' nda çoğunluğu sağlayıp buluşalım bence :nod: :drinksb:

HkN-74 yazdı:İzmir Ankara arası hangi güzergahtan geçildi acaba :) Saat kaçtı :)

Son fotoğrafa gösterilen ilgi için teşekkür eder, üzüntümü iletirim. keşke filimli makina olaydı da 'film yanmış herhalde' diyeydim.

Boracım Matchbox buluşması çağrılarını not alıyorsundur umarım.
Resim
Kullanıcı avatarı
kermit133
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: KEREM
- / -- Model Sayısı: 230
Motorsiklet Model: 6
Rep Puani: 280
kermit133 rep puani yokkermit133 rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 10 Arl 2011, 08:58

Ne kadar güzel bir gün geçirilmiş. Yüreğinize sağlık.
Bora'cım, izin gününün cumaya kaydırılmasına inana çok üzüldüm. Halbuki gelecek hafta pazar günü için, düşüncelerimi biliyorsun. Biz yine de hayırlısı diyelim. :angel:
Hiç gitmediğin (!) Cepa AVM'de sıradışı bir minnoşa rastlamadın galiba. :lol:

İkinizi tekrar tekrar tebrik ederken, Kerem kardeşimi başarılı fotoğraf çekimleri için kutlarım. :foto: :good2:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
FastBack, kermit133
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 10 Arl 2011, 10:35

Anlatım ve modeller harika Bora. :smile5:
İzin gününde CEPA' da olman da ayrı bir tat katmış olaya. :lol:
İkinizin de paylaşımlarını okudum ve kendimi bu buluşmanın içinde hissettim. :pool:
Yüreklerinize sağlık değerli kardeşlerim. :f:
Son fotoğraf ise süper. :lol:
Diecastr yılın fotoğrafı yarışmasına aday gösterilecek cinsten. :grin: :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 2:
FastBack, kermit133
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 10 Arl 2011, 14:10

Son fotoğraf çok sanatsal olmuş :) yüreğinize sağlık abiler :D
Resim

mesaj için Alper KARA teşekkür aldı- 2:
FastBack, kermit133
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

Sonraki

MATCHBOX

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir